Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ferdis2
    Keby si mal tak pravdu...
  • walltar
    Akorát další síl se bude menovat "A No Hope"
  • Aha... Takže EA skutečně vrací úder! Víte já bych teď pravděpodobně skákal radostí, mají to na starosti kvalitní studia, ale všichni víme, že pod palcem to bude mít vlastně EA... Viz. Battlefield a taky konec Mass effectu 3, věřím že kdyby EA dali Biowaru dostatek času, tak by si nikdy nedovolili udělat takový konec. Nicméně to je teď jedno... Ale nejvíc mě ze všeho štve, že prostě nebude podpora modů, proč? Ha protože EA! A teď si vemte, jak vůbec všechny dobré Star Wars hry dlouho vydržely, no většina není ještě ani mrtvá. A díky čemu? Díky podpoře modů...
  • A Warcraft 3, ten byl po nadherne dvojce jako kudla pod zebra :-(
  • Dokonalé ne, ale sakra dobře hratelné, zvládají výborně strategie, rpg, mmorpg a tyhle žánry jsou pro SW jak dělané :)
  • :) Impérium vrací úder ......
  • koho zajímá příběh v jakési onlinovce ? tu si strč za klobouk, příběh Revana pro mě prozatím končí závěrečnou videosekvencí Kotoru 2
  • asi jen v sobě dlouho nosil tu myšlenku a neměl adekvátnější místo kde ji vypustit :)
  • Viktor_H
    S tím už bych souhlasil spíš.
  • Viktor_H
    Odmítám věřit, že Revan je mrtvej. *1* Pokud si dobře vzpomínám, tak zmizí, nebo tak něco, ne?
  • Už dříve bylo oznámeno, že projekt je zrušen a pravděpodobnost předání jinému studiu na dokončení je takřka nulová.
  • Já neříkám nic o tom, že steam nechce peníze. Ovšem, že chtějí peníze kdo by je nechtěl, že ? Jen říkám, že díky steamu lze za skutečně málo peněz pořídit hodně muziky, což mi zatím jiná firma nemůže dát a jestli jo tak sem s ní prosím
  • walltar
    Až na WoW, StarCraft a Diablo3 ... bych souhlasil.
  • Republic Commando 2!!!
  • Spades
    Spíš by mě zajímalo jak to dopadne se StarWars 1313... Hlavně kvůli tomu, že ten jejich engine vypadal fakt nádherně. Lépe jak Frostbite 3...
  • Blizzard robi viac menej jeden typ hier zatial co v EA budu na hrach pracovat tri uplne odlisne studia. Okrem toho o poslednych veci od Blizzardu sa neda hovorit, ze by boli dokonale a nevyvoali ziadnu kontroverziu.
  • Blizzardu, zatim sype jednu perlu za druhou, nikdy nezklamal!! Je tu pro hrace a ne pro penize! Proto jeho hry trhaji rekordy v prodeji a dlouhodobe znovuhratelnosti! Jedině Blizzardu, poslednimu ostruvku naděje v herním branži.
  • command42
    ono je rozdiel aj v tom ze valve zatial nezmrvila ziadnu hru...sice to asi bude aj tym ze ich nevydavaju kazdy rok a ked sa im to nepaci zacnu znova :D
  • Rhulad
    Tomu kdo nabídne nejvíc .) čili taky EA *2*
  • Tak mudrlanti, komu by ste VY predali prava??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit