Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prvního UT jsem se nahrál neskutečně. Žádný další "díl" mě tak neoslovil ani nebavil, tak doufám, že původním UT se nechají inspirovat co nejvíce (:
    • C-BEAM
      ešte i dnes mám časák Gamestar kde v máji 99 vyšiel preview na UT a spomínam si, že screenshoty z hry vtedy pôsobili na všetkých naprosto dokonale a každý to chcel hrať... a k tomu na CD bolo 45 úrovní pre SP/MP Unreal a modifikácie, ani nechcem vedieť koľko času som tým zabil :)
  • Tohle je skvela zprava jak pro mne taK evidentne pro mnoho z Vas :-) . Nechme se prekvapit jak tento firemni model pro takovouhle fps hru dopadne. Snad se fanousci zapoji do vytvoreni noveho krale fps a nastoli zadostiucineni za takove cekani na novy dil. UT 99 jakozto moje srdcovka kterou hraJu od te doby co vysla. A ze mi bude uz 26.jsem touto zpravou nadsen. Pojdme mastit mp u kterehokoliv dilu at nam to cekNi trosku utece ;-)
  • mě by zajímalo jak hra bude vypadat, jestli půjde k realistické grafice a nebo děcké kreslené.
    Osobně bych rád kdyby hra vypadala jako Samaritan (tech demo UT3), ale nemůžeme mít vše.
    • je to jedno jak to bude vypadat az tam lidi zacnou behat ve svejch vytvorech tak to bude "stat teprve za to" :( zadna jednotna stylizace.. udelaji z toho mix coz osobne nesnasim.. ale lidi to maji asi radi michat fantasy a scifi vid blizzarde
    • *1*
  • uu,,,fajn,,UT stal u zrodu mého hrani,,,byla to prave tahle hra která u me vytvořila zavislost na hrani která pokracuju dodnes,,,,,bohužel,,nebo bohudik??nevim ale kazdopadne supr zprava jen doufam ze to dopadne dobře a nevyleze z toho provar kterých se v poslední době urojilo uz dost:_c//
  • Ze by od smrti 1.6 konecne FPS, kterou by stalo za to hrat ? Puvodni UT jsem miloval, ale dalsi dily me uz tolik nezaujaly. Tak snad ted.
  • Black_Hand
    to zni jako hodne zajimavy model. kdyz jsem videl jak funguje steam workshop napr. s dotou tak me napadlo neco podobneho, ale hned jsem to zavrhl jako horecnate myslenky magora. mam docela podezreni, ze chteji zase nastolit neco co je podobne starym poradkum. tedy HL1 a fura modu, ktere clovek nakonec hral vic nez puvodni hru, protoze jich bylo tolik. akorat se ted cena presouva ze zakladni hry do tech modu. a je to docela win/win i pro vyvojare modu. otazkou je ted jak bude realizovany ten shop, na tom to bude vsechno stat. teoreticky to muze byt obycejny steam workshop, ale mam pocit, ze bude mozna zapotrebi i neceho sofistikovanejsiho nebo hlavne neceho z ceho nebude mit podil valve :).
    • RockStar
      Proč by Valve mělo mít z tohohle nějaký podíl?
      • Black_Hand
        kdyby na distribuci pouzivali steam workshop, tak by pak z toho melo podil valve. nebylo to mysleno tak, ze by valve melo z toho mit nejaky podil, spis naopak.
  • Nevím, dle mého názoru bude strašně moc záležet na vyvážení a pravidlech. Dokáži si představit, že hráč, který zaplatil málo nebo nic nebude mít zbraň, která by se rovnala zakoupeným zbraním za plnou cenu. Koupě dalších levelů atd.. následně může vyjít dráž než koupě celé hry.
    • Takto to možná funguje u cod/bf/titanfall. Nicméně UT bylo postaveno na osobním skillu ne na grindu p****n. Pokud by přešli na tento "systém", tak to už nebude Unreal Tournament, ale další instance Call of Duty (tm).
  • risa2000
    Když oznámili uvolnění UE4 tak jsem si jen postesknul, že už by stačilo jen předělat do toho UT a bylo by to kompletní. Tím nechci říci, že bych měl něco proti UT 2k4 (které jsem nehrál), zkoušel jsem jen UT 2k3 a UT3, ale ani jedno mě už neoslovilo. Snad se to povede. Původní UT mělo vyváženou hratelnost, zbraně a mapy, co jsem od té doby už nikde jinde neviděl.
    • Vynechal jsi nejlepší díl.
      • Unreal Tournament 3?
  • Takze vemou puvodni UT, trochu ho prelestej ... a reknou "tuhle sme pro vas udelali uplne zadarno hru" ... (jen kdyz si chcete zahrat po siti, musite si koupit uber premium maximum acc)

    BTW: Nedavno na srazu sme vytahli starej .. a pri srovnani se vsim ostatnim co se hralo to byla zdaleka nejvetsi zabava, navic to spusti kazdej i na notesu postarsiho data vyroby.
    • Black_Hand
      no v podstate ano jen mimo to co si napsal do te zavorky. nejde o f2p hru. je proste free. to co na tom postavis pak muze pouzivat libovolny obchodni model, ktery autor chce pouzit, nebo muze byt klidne uplne zdarma jako standardni mod do UT.
  • Novy UT a ak bude s old school hratelnostou a slusnymi botmi/mapami/modmi, parada. Co sa mi ale uz moc nepaci ze to davaju zdarma. Nic neni zdarma. Epic ma na to zdroje vdaka licencovaniu Unral enginu a tiez asi cakaju ze bude nejaky ten cash od moderov. Predsa len Unreal engine je popularny a je dost ludi ktory vedia s nim pracovat takze sa da ocakavat docela dost modifikacii.Ani by som sa nedivil keby si dal Epic standardnych 30% z ceny predaneho modu na tom ich store alebo co to planuju mat.Z ich pohladu je to vcelku dobra strategia, aj nieco zarobia a hlavne si spravia meno, reklamu a asi aj dufaju ze odtrhnu cast vyvojarov od Unity (v podstate mi to pride ako kopia Unity asset strore akurat ze toto bude viac pre hracou s hotovou hrou/platformou - UT).
    Na druhu stranu mam obavy co sto spravy s hernym trhom z dlhodobeho horizontu. Jednak to moze naucit hracov ze hry maju byt zdarma (naoko, cez poplatky v hre nakoniec clovek aj tak zaplati majland) a vidime co to porobilo s Androidom/IOS kde v podsate normalne hry su uz mrtve. Nehovoriac ze len maloktore studia mozu takemuto modelu konkurovat, ked nemaju nejaky iny stabilny prijem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit