Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    a jak to prosim souvisi s novym UT? svuj obchodni model nastanili celkem jasne, a neprijde mi, ze by k tomu mel vest.

    a gamespy s novym UT muze jen tezko souviset. hlavne pokud bude kod verejne dostupny. navic implementace noveho, jineho, online subsystemu do unreal enginu je relativne jednoducha vec.
  • Vis ... problem je v tom, ze vychazim ze zkusenosti ...a v poslednich letech to, co bylo temer odjakziva standardni soucasti kazdyho multaku - tedy moznost provozovat vlastni server, jaksi mizi ... a aby sis zahral, potrebujes net ... a blahoskonost provozovatele.

    Ostatne, nevsim sem si, ze by se tu zminilo (mozna sem jen prehlid) ... ze se ze spousty games prave ted stava hromada bezcenych nul a jednicek. EA totiz ukoncuje provoz GameSpy ... a tudiz si hromadu games uz nezahrajes vubec ... nebo maximalne offline. Trebas i Battlefield 2 ... (ten ma nastesti jeste vlastni server).
  • Black_Hand
    no v podstate ano jen mimo to co si napsal do te zavorky. nejde o f2p hru. je proste free. to co na tom postavis pak muze pouzivat libovolny obchodni model, ktery autor chce pouzit, nebo muze byt klidne uplne zdarma jako standardni mod do UT.
  • Takze vemou puvodni UT, trochu ho prelestej ... a reknou "tuhle sme pro vas udelali uplne zadarno hru" ... (jen kdyz si chcete zahrat po siti, musite si koupit uber premium maximum acc)

    BTW: Nedavno na srazu sme vytahli starej .. a pri srovnani se vsim ostatnim co se hralo to byla zdaleka nejvetsi zabava, navic to spusti kazdej i na notesu postarsiho data vyroby.
  • Jack1947
    To zni az moc dobre, tak snad nas nezklamou. *4* Ryzi FPS zanr by se mel udrzovat... ne zatratit v minulosti. *3*
  • Black_Hand
    na to bych reagoval takto: "Tolik prace, a pritom takova blbost!"
  • Ja bych to na konzole chtel, i kdyz jsem PC hrac. Proste dat gamepadistum stejnou hru bez autoaimu a pustit je na stejne servery jako PC hrace, at se ukazou. Aspon bude pro lamky, jako jsem ja, nejake krmivo :)
  • Veskoslav
    No ono defacto zadarmo bylo, protože co je 1,99 euro, že:-D Ale chápu, na co narážíš:)
  • Shenkster
    Je vidět že vůbec neznáš Epic Games a UT vůbec. V každým UT bylo zbraní a map jak na*ráno. To si pleteš zkratky kámo ;) UT není COD !
  • Unreal Tournament 3?
  • RockStar
    Ale CS:GO není zadarmiko zase... Myslím, že tady jim půjde o něco jiného... No nechme se překvapit.
  • RockStar
    Jde vidět, že evidetně nevíš o co jde... To, že tu "debilitu" jak ty říkáš, nebudu mít já, neznamená, že to nebude mít někdo jinej....
  • Vynechal jsi nejlepší díl.
  • Víš o tom, že naprostá většina hráčů v QuakeLive hraje na nejnižší grafické nastavení, aby je okolní prostředí nemátlo?
  • No nie tak uplne. Ak sa nevyuziva vykon efektivne, zbytocne to vytazuje system ktory potom bud zere viac nez by musel vzhladom na produkovanu grafiku, alebo naopak mohli byt vdaka tomu pridat detaily do map a stale by to bezalo velmi v pohode. Takto sa naraza skor na limity enginu ako na limity hw. AI je celkom dolezita. Totiz Q3A je predsa len postarsi titul a aj keby spravili remake, pokial by to fak nebolo totoalne dodrbane do dnesneho stylu ale ostalo by to oldschool strielacka, je asi pravdepodobne ze tych hracov by bolo na serveroch pomenej. A kvalitny boti by to mohli aspon trochu vynahradit. Q3A boti na vyssich obtiaznostiach su rovnako tupy ako na nizsich len maju lepsi aim a trochu cheatuju.
  • na konzole? proc hazet perly svinim?
  • Tohle je skvela zprava jak pro mne taK evidentne pro mnoho z Vas :-) . Nechme se prekvapit jak tento firemni model pro takovouhle fps hru dopadne. Snad se fanousci zapoji do vytvoreni noveho krale fps a nastoli zadostiucineni za takove cekani na novy dil. UT 99 jakozto moje srdcovka kterou hraJu od te doby co vysla. A ze mi bude uz 26.jsem touto zpravou nadsen. Pojdme mastit mp u kterehokoliv dilu at nam to cekNi trosku utece ;-)
  • Shenkster
    Právě jsem si doinstaloval 2004ku z nostalgie...a tohle jsou skvělé zprávy !
  • risa2000
    Když oznámili uvolnění UE4 tak jsem si jen postesknul, že už by stačilo jen předělat do toho UT a bylo by to kompletní. Tím nechci říci, že bych měl něco proti UT 2k4 (které jsem nehrál), zkoušel jsem jen UT 2k3 a UT3, ale ani jedno mě už neoslovilo. Snad se to povede. Původní UT mělo vyváženou hratelnost, zbraně a mapy, co jsem od té doby už nikde jinde neviděl.
  • C-BEAM
    to je všetko skôr technická stránka a vzhľadom na to, že to beží aj na kalkulačke pri velmi slušnej kvalite je zastaranosť enginu za modernými štandardami nepodstatná. AI je v MP zbytočná a v single je stará AI na najvyššej obtiažnosti pre väčšinu hráčov viac ako dostatočná, potrápi aj nadpriemerných hráčov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit