Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RockStar
    Nejlepší model co se týče (ne)plateb má Dota2, ať už jí máte rádi nebo nemáte rádi, na tom teď nezáleží. Každý má k dispozici plnou hru se vším všudy a nakupujete si jenom skiny, kurýry, hlasatele, GUI atd. Prostě nic co mže nějak ovlivnit hratelnost. Hlavně skiny, musí projít schválením, musí splňovat určitá kritéria, aby byli hrdinové stejně vidět, patřily do stejnýho tématu hrdiny (až na pár vyjímek). To, že máte jinýho hlasatele je úplně jedno.

    S tím TF2 je to trochu jiné, jak se tam postupně přidávaly zbraně hra se hrozně roztříštila, z maximálně vybalancované hry se stal paskvil, který "zabil" sám sebe. Opět si o mě myslete co chcete, ale do té doby, dokud ta hra byla za peníze, byla prostě lepší co se týče komunity. Je to logický, prostě za vstup se do určitý skupiny se má zaplatit a každý si pak rozmyslí jestli se mu to vyplatí nebo ne. Je to trochu elitářské, ale je to bohužel tak. Stačí se podívat jak vypadát komunita v Dotě nebo LoL, to je k pláči.

    Jestli se do nového UT budou moci přidávat hráči cokoliv, je to krásná myšlenka, ale jak bude obsah kontrolován? Jaké budou restrikce? Nestane se z toho maškaráda? Nechme se překvapit a snad to dobře dopadne.
    • Keyz
      Tak ten obsah nemusíš stahovat. Je jedno co tam kdo vytvoří za debilitu. Samo se to neinstaluje.

      Taky jsem si stahoval u starších verzí pouze to co jsem chtěl. Jestli lidé podlehnou a stahují každou hloupost, tak se pak nesmí divit :)
      • RockStar
        Jde vidět, že evidetně nevíš o co jde... To, že tu "debilitu" jak ty říkáš, nebudu mít já, neznamená, že to nebude mít někdo jinej....
    • Veskoslav
      Tak to rozdělí jako je to v CS: GO. Oficiální mpay+schválené mapy komunity+módy a pak neoficiální.
      • RockStar
        Ale CS:GO není zadarmiko zase... Myslím, že tady jim půjde o něco jiného... No nechme se překvapit.
        • Veskoslav
          No ono defacto zadarmo bylo, protože co je 1,99 euro, že:-D Ale chápu, na co narážíš:)
    • Osobně jsem toho názoru, že Epic rozdělí obsah na dvě základní složky:

      Oficiální - kterého se budou týkat turnaje, progaming etc. Toto bude mít Epic takříkajíc "pod palcem". Maximálně zde hráči budou mít custom skins, models, sounds (podobně jako v dota2). Teoreticky by se sem mohly časem dostat i nějaké podařené hráčské mapy nebo módy.

      Sandbox - v podstatě jakýkoliv hráčský obsah, mutátory, mody, cokoliv. Nebudou se v něm hrát oficiální turnaje. Něco jako Gary's mode *1* .

      Na trhu s pro-game FPS je obrovská díra, díky všem těm codům/bf etc. Epic se konečně dokopal toho využít. Překvapuje mne, že to neudělal dřív.
  • Black_Hand
    to zni jako hodne zajimavy model. kdyz jsem videl jak funguje steam workshop napr. s dotou tak me napadlo neco podobneho, ale hned jsem to zavrhl jako horecnate myslenky magora. mam docela podezreni, ze chteji zase nastolit neco co je podobne starym poradkum. tedy HL1 a fura modu, ktere clovek nakonec hral vic nez puvodni hru, protoze jich bylo tolik. akorat se ted cena presouva ze zakladni hry do tech modu. a je to docela win/win i pro vyvojare modu. otazkou je ted jak bude realizovany ten shop, na tom to bude vsechno stat. teoreticky to muze byt obycejny steam workshop, ale mam pocit, ze bude mozna zapotrebi i neceho sofistikovanejsiho nebo hlavne neceho z ceho nebude mit podil valve :).
    • RockStar
      Proč by Valve mělo mít z tohohle nějaký podíl?
      • Black_Hand
        kdyby na distribuci pouzivali steam workshop, tak by pak z toho melo podil valve. nebylo to mysleno tak, ze by valve melo z toho mit nejaky podil, spis naopak.
  • uu,,,fajn,,UT stal u zrodu mého hrani,,,byla to prave tahle hra která u me vytvořila zavislost na hrani která pokracuju dodnes,,,,,bohužel,,nebo bohudik??nevim ale kazdopadne supr zprava jen doufam ze to dopadne dobře a nevyleze z toho provar kterých se v poslední době urojilo uz dost:_c//
  • prvního UT jsem se nahrál neskutečně. Žádný další "díl" mě tak neoslovil ani nebavil, tak doufám, že původním UT se nechají inspirovat co nejvíce (:
    • C-BEAM
      ešte i dnes mám časák Gamestar kde v máji 99 vyšiel preview na UT a spomínam si, že screenshoty z hry vtedy pôsobili na všetkých naprosto dokonale a každý to chcel hrať... a k tomu na CD bolo 45 úrovní pre SP/MP Unreal a modifikácie, ani nechcem vedieť koľko času som tým zabil :)
  • Odulin
    Jednoduše super zpráva!
  • Ristoro
    Konečně!! Doufám, že tam bude nadupaný soundtrack, jako v předchozích Unrealech. Konečně něco jiné než CoD a BF.
  • Ze by od smrti 1.6 konecne FPS, kterou by stalo za to hrat ? Puvodni UT jsem miloval, ale dalsi dily me uz tolik nezaujaly. Tak snad ted.
  • mě by zajímalo jak hra bude vypadat, jestli půjde k realistické grafice a nebo děcké kreslené.
    Osobně bych rád kdyby hra vypadala jako Samaritan (tech demo UT3), ale nemůžeme mít vše.
    • je to jedno jak to bude vypadat az tam lidi zacnou behat ve svejch vytvorech tak to bude "stat teprve za to" :( zadna jednotna stylizace.. udelaji z toho mix coz osobne nesnasim.. ale lidi to maji asi radi michat fantasy a scifi vid blizzarde
    • *1*
  • Uz to vidim...vyjde to 4 mapky, 5 zbrani...auta, nove zbrane, mapky available i gamestore 5 dolacikov za kus. Marza 50% za nieco vytvori komunita. V zakladnej verzii plna p..a 12 rocnych fistulovych decek co maju hlboko do kapsy...btw F2P znamena hrat zadarmo, takze uz od zaciatku odrbavaju...
    • Shenkster
      Je vidět že vůbec neznáš Epic Games a UT vůbec. V každým UT bylo zbraní a map jak na*ráno. To si pleteš zkratky kámo ;) UT není COD !
    • Teba fotrovci asi museli tyrat, ked popredu rozpravas ako Epic odrbava.

      Unrealov som hral vsetkych a teda nemozem na nich dopustit.
      Komunitu a moderov vzdy podporovali, vsade tvoric levelov, cize nove mapy pribudali zadara a nie ako EA a spol kde za DLC so 4 mapamy chcu 15 dolacov...
  • Čirá radost. Nový UT si nechám líbit, už ani nevím, kdy naposledy vyšla nějaká podobná fps - svižná řezničina bez jakýchkoliv sereptiček, kde záleží jen na tom, jak člověk ovládá myš s klávesnicí a jaký má postřeh. Ať žije instagip.
    Všem rýpalům bych vzkázal, že i oni mají možnost hru ovlivnit. Tak místo svých proroctví o jasném neúspěchu hry, která bude zdarma, raději přispějte i vy svou troškou (případně svým Troškou) do mlýna a možná ze sebe budete mít o dobrý pocit (no jo, je to divný pocit, když se ve vašem životě zjeví i jiná emoce než nenávit). Že ano Hnisavče?
    • Mne je UT u zadku....ziadne emocie. Repetitivna nonbrain bezpribehova mp rezba ma brala ked som mal 15. Odvtedy to ma kazda hra...mp na jedno brdo. Epic sa na PC zvysoka kedysi vybodol ako prvy osocoval PC ako piratsku platformu kde sa nedaju robit hry ale ty mas asi kratku pamat. Preco by som mal dacim prispievat k uspechu nejakej hry? Co sme v komunizme? Mody ma nezaujimaju..radsej si zaplatim 50 eur za plnohodnotny produkt ako Last of Us, kde je mimochodom i kvalitny multiplayer ako naivne dufat v dajaky zazrak zadarmo. Lol.
      • Když je ti tak u zadku, proč ses tak rozvášnil a proč vůbec píše do diskuze o UT? Hele fakt mě nezajímá, co tě kdy bralo. Zajímá mě ale ta "každá hra, co to má". Vážně. Pověz mi alespoň jednu jedinou, u které je mp podobný mp UT jak rád bych si ji zahrál. Klidně za peníze.
        Jakou mám paměť nemusí zase zajímat tebe. Ale tenhle článek vůbec neni o tom, jestli se epic někdy vykašlal na pc, je o chystaném UT (nebo si už zapomněl?), tak příště prosím k věci.
        Pravdu díš, ty raději nikam nepřispívej, nikdo o to nestojí (včetně tvých diskuzních výplodů - proboha proč bys přispíval do diskuze, máme tu snad komunismus?). Každopádně potom ani neremcej.
        Odpochoduj tedy do diskuze k plnohodnotné hře za né 50, ale rovnou 5 a 50 EUR a naivně doufej ve šťastný život.

        Prosím redakci k zamyšlení - pro registrované uživatele bych prosil přidat možnost někde vedle tlačítek líbí/nelíbí také tlačítko ignorovat pro tuto diskuzi a ignorovat permanentně. Já sem chodím celkem pravidelně a celkem pravidelně čtu i diskuze. Kdybych většinu času nestrávil filtrováním nicneříkajících nesmyslných výlevů psychického rozpoložení některých diskutujících, asi bych měl mnohem větší chuť přispívat častěji. Takto bych si snadno pro sebe odpálkoval znéme firmy a najednou by ta diskuze mohla být i přínosná. Věřím, že zdaleka nejsem sám.
        • davidBray
          to si tady potom moc nepočteš :)
      • C-BEAM
        tak si ten svoj film choď znovu pozrieť, ponor sa do emócií, uroň pár slzičiek ale hlavne netáraj v diskusii k hre ktorá je ti u zadku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit