Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já uvažuji prozměnu o ztrátu zájmu o tuto hru. Pokud to není vyloženě MMO, proč to kur.a všude dávat. Zvlášť pro mě co jsem na vesnici(internetové připojení nestabilní) to je zaručené demotivující pro hraní hry.
  • No tak snad jim zitra na cestě do práce spadne na hlavu cihla, dostanou rozum a na tenhle idiotský nápad zapomenou.
  • Co jsem taky rovnou nepridat filtr na online? Zbytecne ztraceny cas nad tema clankama
  • Mě zaráží jedna věc. Takoví chytří lidé by mohli vědět, že čím více proti-pirátských ochran do hry udělají, tím větší bude snaha o to, hru upirátit... Indie většinou takový problém nemají, prodávají se za pár babek a když je opravdu dobrá, člověk si jí koupí...Indie hry pak ochranu nepotřebují...
    Chápu, že gigantické společnosti jako Blizzard, potřebují vydělat hodně, ale myslím si, že si tímhle tak akorát nabíhají...na emulátoru Diablo 3 serveru se už pracuje, sic nebude fungovat přesně jako ten oficiální, ale i tak se budou lidé schopni u toho bavit, viz. emulátory na Wowko...
    • Cenova narocnost vyvoje indie her a treba Diabla 3 je neporovnatelna, takze i mnozstvi kopii ktere potrebuji udat a cena tomu proste musi odpovidat. Jako hrac WoWka (samorzrejme na oficialnim serveru) protoze na neodicialnim serveru absolutne nestoji za to hrat jsem si na neustalou nutnost pripojeni zvyknul a nemam s tim zadny problem. Na diablu 3 pak ocenim ze porad vidim kdo z kamosu je/byl kdy online, vzdycky mam aktualni verzi hry, chat... atd
    • "Ti" lidé to vědí, ale "ty" kdo mají peníze na vývoj to nezajímá, ty zajímají jejich záruky a jejich konto.
      • Bastardi, proto si komereční hry zásadně nekupuju, zlatý indie
  • Nechci hry, ktere nefunguji autonomne bez podpory vydavatele, jenz muze takto hru kdykoli zneprovoznit.
    Dalsi bod pro konzole, protoze tohle se deje hlavne na pc. Jsem rad, ze jsem pred dvema roky presedlal a tomuto se vyhnul.
    • prudislav
      počkej si na nový konzole :-) tam to bude taky
  • LOL, už si to bežím predobjednať, to bude lepšia tá Moulova kocka.
  • me je jedno jestli to bude vyzadovat stale pripojeni, spis de o to aby se to hralo na mym komplu a ne na serveru s lagama jako diablo
  • Děkuju zastupům Diablo III d*mentů, kteří nám tak pěkně zavařily.
    • Vám pirátom? *15*
      • Někdo, kdo celej život krade a pak si jednou koupí originál, protože mu vývojáři dají kudlu na krk, mi tadz nebude kázat vodu!!!
        • Takže zásah.
          Pirátik ako vyšitý. A ešte ide prasknúť od zlosti, že našli spôsob ako s ním zatočiť a jediné čo mu zostáva je vylievať si zlosť na fórach. *15*

          Dobre ti tak, dúfam, že do dvoch rokov si už nezahraješ nič, lebo presne kvôli takým ako ty musia herné firmy používať veci ako drm, čo poctivým ľuďom len strpčujú život.
  • JÉŽIŠMARJA.. I Uplay přišel na to že je to blbost.. nojo no co naděléme.. Vytvoříme petici a uvidíme..
  • Black_Hand
    a jakou zpravu preda zavrena penezenka, bez specifikovaneho duvodu?

    nicmene k veci: epic se po bulletstormu (a spouste dalsich spatnych kroku) nepoucil a nechce si napravit povest. jeho skoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit