Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další v dlouhé řadě her,o které jsem ztratil zájem kvůli protipirátské ochraně.Stejně na to bude za chvíli crack a bude se to pirátit tak proč ještě kvůli té ochraně odrazovat lidi,co by si to koupili?Zlatý doby kdy sis koupil hru,otevřel obal,vzal disk,nainstaloval a hrál.Podívejte se teď.Kvůli tomu aby si děcka nestáhli hru hned jak vyjde se se*ou s ochranou,která ničemu nepomůže,pozdrží vývoj hry,odhání zájemce a ještě to vypadá,jako by ta hra nedokázala být "samostatná" když to musí být pořád jakoby v "kontaktu" s vývojáři.Ano,v launcheru si hezky pročtu co přidali a opravili patche,ale když mi nejede net a nemůžu si to spustit tak co?Mám čekat třeba celý den abych kámošovi ukázal co jsem si pořídil nebo si Jen tak prostě zahrál?Ne,ne,ne,tohle už upřímě nejde,s těmahle ochranama by se mělo něco dělat...
  • Nastesti tohle jde mimo me, stejne tak jako Diablo. *6*
  • No tak je to coop hra takze offline to hravat nema moc zmysel..ako ked ides hrat l4d s botmi...
  • Ať jdou do zelí s těmahle blbostma. Už týden řeším aktivaci SW, protože mi odešelHDD a po nové instalaci už to nebere heslo ale je potřeba to aktivovat dalším kodem. Kód měl přijít přes e-mail do 48hodin a uběhl týden a podpora mlčí. Podle fora je normální, že to trvá i dva týdny. Ať žijí nové technologie *16*
  • koupili protože to je Diablo, možná by byly menší prodeje kdyby lidi věděli jaké budou problémy
  • JohnyTheZik
    Podle me to Blizzu celkem pomohlo :).. Na emulatoru se sice pracuje, ale uznejme, ze to porad jaksi nestaci a kdyz se kouknu, jak jsou na tom WoW neofiky, tak to taky nevidim buhvijak uzasne.. A spousta lidi si to tak koupila, i kdyz verim, ze by to normalne upiratili (nerikam, ze vetsina, ale imo dost)..
    Na druhou stranu SC 2 ma urcite taky spoustu hracu, ale to spis kvuli skvely online hre, takze to je vec druha..
    Zajimava tematika..
  • Bastardi, proto si komereční hry zásadně nekupuju, zlatý indie
  • Takd další hra, kterou si nepořídím *6* škoda, docela jsem se na to těšil, ale vyhazovat prachy za hru, kterou si zahraju jenom když budu "online" mě fakt nebere. Takovýhlech her je pořád víc, prej "ochrana proti pirátům *1* " jako by jim to pomohlo, není to nějaká konspirace?
  • Ako starší hráč mienim investovať iba do dvoch nových hier, Dark Souls: Prepare To Die a X: Rebirth, tie to majú isté ihneď po vydaní, ale to neznamená že na ne nepoužijem crack. Tie konzolové /kryjeme sa za múrikom/ a PC /sme furt s kámošmi/ idú mimo mňa.
  • Fortnite bude hadam dulezita hra, kdy jeji ne/uspech rozhodne jestli se hraci dostatecne spalili s D3, nebo zustalo dost preziravych, nepoucenych nebo blbych lidi, kteri si radi nechavaji sr*t na hlavu od vydavatelu.
    Doufam, ze to Epic projede na plnej care, jinak se s podobnejma zhovadilostma roztrhne pytel...
  • Já uvažuji prozměnu o ztrátu zájmu o tuto hru. Pokud to není vyloženě MMO, proč to kur.a všude dávat. Zvlášť pro mě co jsem na vesnici(internetové připojení nestabilní) to je zaručené demotivující pro hraní hry.
  • No tak snad jim zitra na cestě do práce spadne na hlavu cihla, dostanou rozum a na tenhle idiotský nápad zapomenou.
  • prudislav
    diablo jsem koupil :-) ale jsem rád že jsem se ho nakonec zbavil - hnus co z něho udělali (a to nemluvím o tom online-only prestoze mi to zabilo nekolik HC postav)
  • "Ti" lidé to vědí, ale "ty" kdo mají peníze na vývoj to nezajímá, ty zajímají jejich záruky a jejich konto.
  • prudislav
    počkej si na nový konzole :-) tam to bude taky
  • kubi-wan
    Pravda pravdoucí... když může Rayman, proč ne Jazz? Ahá... protože v Epicu už zbyli jan drsňáci...
  • jezis zase jeden nesvepravnej
  • Co jsem taky rovnou nepridat filtr na online? Zbytecne ztraceny cas nad tema clankama
  • Lurok
    Nemyslim si, ze je to takova hruza. Protoze ja kdyz nekam jedu tak na notasu parim treba Limbo a takovy ty mensi hry. A doma na kompu mam celkem stabilni internet, takze v tom zase takovej problem nevidim.
  • Mě zaráží jedna věc. Takoví chytří lidé by mohli vědět, že čím více proti-pirátských ochran do hry udělají, tím větší bude snaha o to, hru upirátit... Indie většinou takový problém nemají, prodávají se za pár babek a když je opravdu dobrá, člověk si jí koupí...Indie hry pak ochranu nepotřebují...
    Chápu, že gigantické společnosti jako Blizzard, potřebují vydělat hodně, ale myslím si, že si tímhle tak akorát nabíhají...na emulátoru Diablo 3 serveru se už pracuje, sic nebude fungovat přesně jako ten oficiální, ale i tak se budou lidé schopni u toho bavit, viz. emulátory na Wowko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit