Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže zásah.
    Pirátik ako vyšitý. A ešte ide prasknúť od zlosti, že našli spôsob ako s ním zatočiť a jediné čo mu zostáva je vylievať si zlosť na fórach. *15*

    Dobre ti tak, dúfam, že do dvoch rokov si už nezahraješ nič, lebo presne kvôli takým ako ty musia herné firmy používať veci ako drm, čo poctivým ľuďom len strpčujú život.
  • Nechci hry, ktere nefunguji autonomne bez podpory vydavatele, jenz muze takto hru kdykoli zneprovoznit.
    Dalsi bod pro konzole, protoze tohle se deje hlavne na pc. Jsem rad, ze jsem pred dvema roky presedlal a tomuto se vyhnul.
  • http://www.youtube.com/watch?v=TXauYIQxWIE
    *2*
  • LOL, už si to bežím predobjednať, to bude lepšia tá Moulova kocka.
  • Někdo, kdo celej život krade a pak si jednou koupí originál, protože mu vývojáři dají kudlu na krk, mi tadz nebude kázat vodu!!!
  • me je jedno jestli to bude vyzadovat stale pripojeni, spis de o to aby se to hralo na mym komplu a ne na serveru s lagama jako diablo
  • Já mám Jazz jackrabbita2 dohranou snad 60x, asi moje nejvíc hraná hra
  • Vám pirátom? *15*
  • Děkuju zastupům Diablo III d*mentů, kteří nám tak pěkně zavařily.
  • GlaDOS
    Ale tak jo, Unreal a UTčko bylo fajn. Ale ručně kreslená a hezky animovaná skákačka mě chytla daleko víc, a daleko raději bych viděl její nové pokračování. Ubisoft si u mě tak zlepšil reputaci, když vydali skvělého Raymana Origins.
  • JÉŽIŠMARJA.. I Uplay přišel na to že je to blbost.. nojo no co naděléme.. Vytvoříme petici a uvidíme..
  • Black_Hand
    a jakou zpravu preda zavrena penezenka, bez specifikovaneho duvodu?

    nicmene k veci: epic se po bulletstormu (a spouste dalsich spatnych kroku) nepoucil a nechce si napravit povest. jeho skoda.
  • Kdyby ste vy blbeci (vcetne mě) nepiratily, nestalo by se to, ja bych udelal to ze offline bue moct hrat jen ten kdo si to zaplatí
  • škoda mohla to být dobrá hra, pro mě je mrtvá, jestli to tam dají
  • Tak kámo ty teda jedeš ultra drsně old school. Většina "staromilců" by šla až po UT2004, někteří jen po UT99.
  • GlaDOS
    Ať si. Od Epicu mě zajímal jen Jazz Jackrabbit a jelikož se na jeho další pokračování vys...., tak je mi to fuk.
  • No jo. Jakmile jsem si přečetl nedávno "PC only" tak mi hned bylo jasné, že tam bude nějaký háček.
  • Hmm, no... přesně tohle jsem nechtěl... aby se toho po Blizzardu někdo další chytl.
  • God-of-War
    To nééé!!!! Už takhle sam na*ranej na Diablo *16* .





    Stejně si to koupim *1* .
  • Stormangels
    Klidně,mě by to nevadilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit