Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clone wars jsou v prvni rade hlavne serial pro deti a zqa druhy grafika clone wars je anprosto dokonala, moc s eme libim jedoducha a stylova
  • jsou v hangaru ty vole... a hangar am silovy pole , maj tam ormalni vzduch... a proc by nemohl skocit na pomalu letici lod? ve SW filmech tohle praktikovali porad
  • pekne video, ale nemuzu si pomoct, kdyz to srovna treba s guild wars 2, kde na ingame videa koukate s otevrenou pusou, tak v pripade star wars sou nutne takove filmecky. kotor 1, 2 byli skvele hry a dodnes sou v mem zebricku nej her hodne vysoko, ale mmo verze me prijde jako wow. pritom star wars universum ma daleko vice moznosti, jak jen sazku na jistotu
  • jasny, ale proste to neni on.. pokud dohrajes kotor za LS, tak to je zas trosku jinak, ale do vnejsich svetu vycestoval tak jako tak..
  • smejki
    ten trailer je zmíněný v článku - Hope *3*
  • bmarg
    Revan nikdy neumřela, respektivě to není dokázáno. Protože se o ní tak málo ví, díky vycestování s celou "sithskou (z dark forge)" flotilou do jiné galaxie (ovládanou pravými sithy)
  • Zayl
    Pro mě byl furt lowpoint když jsem viděl beta gameplay v akci.

    K videu samotnému, ten pašerák se mi líbil, ale přijde mi že se jim ještě nepodařilo udělat něčím unikátního a zajímavého Jedi/Sitha. Všechno to vypadá buď jako recyklované postavy z minulosti nebo jako obyčejní lidi s lightsaberama.

    Celkově to video takové meh. Ve chvilce kdy se objevily ty lodě bylo jasné jak to přesně dopadne. Nevím který trailer měl na konci ty supernova světlice které jde vidět z orbity, ale ten byl jednoznačně nejlepší.
  • http://www.swtor.com/news/news-article/20110609 posledný gameplay
  • Hodne povedeny triler, klidne bych uvital v tom samem stylu i pekne zpracovany 2 hod. film
  • Phate27
    Raci bych mlcel Blizzard si dela tydle filmecky sam a co do Rift tak to taky neni uplne pravda ze by na tom nepracovali *7* outsourcing je neco trosku jineho nez ze na tom ty firmy nedelaji.

    Kazdopadne nektere firmy to delaji interne (blizz) a jine si nechavaji delat prakcitky 70% veci Outscoring(ove) jako treba slavny 2K.

    Ale nesnaz se tu z nej udelat naprostyho imbecila tim ze placnes todle.

    Edit: Nebavim se o kvalite openingu celkem nuda ale jde o vkus urcita poetika tam porad jem a vzhledme k tomu ze cele SW beru za velkou parodi a enigmu jako Lucase tak to neni spatny. Ale jinac prijde mi trapny delat jakoliv nabusenej trailer ke hre kde budu mackat 1 1 1 1 2 3 1 1 1 *1* *1* Chapal bych todle k Dark Force3 ale todle je LoL ;-) Kdyz melou o deji byl by lepsi rychlej sestrih nejakeho akcniho tematu v senatu strizeno podobne jako to dela David Fincher.
  • Drom
    ty jses tak vedle, ze to ani neni mozny :) Je ti jasny, ze jak cinematic trailery pro hry ajko RIFT nebo SWTOR nedelaji vyvojari ale specialni studia zamerena na tuto produkci? SWTOR delalo Blur a RIFT zase Plastic Wax.

    To me vzdy dostava, jak se tu kazdy druhy trouba ohani tim, jak vi kolik vyvojaru dela to a kdo dela to a unikaji jim ty nejzakladnejsi informace.
  • Opět zklamání, hlavně teda od toho prvního CGI traileru. Kvalitativně dost pozadu oproti Blizzardu. A to jsem viděl HD verzi, asi tak úroveň jako má RIFT. Ale ten dělalo mnohem menší studio s mnohem menšími náklady. Z filmové stránky mě to to také nechává velice chladným. Velice slabé. Dabing nic moc.

    Zdá se mi že klukům se to trochu vymyká z rukou, je to čím dál tím víc slabší a slabší. Ach bože jak já bych se rád mýlil, téhle hře přeju úspěch snad víc než akcionáři EA.
  • Erien
    Jenže tohle je MMORPG tady je brán ohled na co největší možný počet hráčů. Tak aby se to dalo hrát na každé šunce v celé hvězdné galaxii. :) Ale grafika hlavně není až tak podstatná, tedy jak pro koho.
  • darth revan je uz parset let mrtvej *3*
  • to ma bejt takovej ten dart revan co za nej clovek hral v jednicce co vyskoci z te lodi?
  • a to je prave ten problem
  • tam zadne vzduchoprazdno samozrejme neni
  • Mahcake
    Já si spíš hned vzpoměl na Damnation.:)
    http://www.hry-xbox.cz/files/damnation.jpg
  • Je to krasne, o tom zadna a ackoli nejsem nejaky "physics-nazi" na scifi a beru leccos s nadsazkou, tak sermovani bez power armoru ve vzduchoprazdnu a naskakovani na odletajici kosmickou lod je uz trochu moc.
  • Prekonat WoW obsahem neni od Wotlk prave problem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit