Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebo trailer na nového Tomb Raidera ;)
  • Na navození atmosféry je to fajn (ikdyž to první intro se mi líbilo asi nejvíc), bohužel, podle současných gameplay ukázek hra vypadá, že si spletla století (u strategií je mi grafika celkem ukradená, ale u RPG by měl být jistý progres být vidět). *4*
  • Najčersvejšie info,gameplay,trailer raid instancie a preložené texty z ofik stranok,...všetko na najvačšom webe o SWTOR http://www.oldrepublic.cz/
    *May the force be with us*
  • kotty
    Na hru mam smiseny nazory (i kdyz posledni dobou se mi hra zase zacina zamlouvat), ale jejich cinematic trailery me jednodusse dokazou posadit na zadek. Asi tu budu opakovat neco, co uz tu bylo vyrceno, ale JA CHCI FILM!
  • parádní trailer sice neni tak dobrej jako ten první ale i tak povedenej a určo budu hrát za mistra sitha jako asi každej pochybuju že bude někdo hrát za něco jiného než za sitha nebo jediho
  • Tož to bylo pěkné ...
  • t.zaja
    Ehm nemáte někdo mail na Lucase...že bych mu poslal odkaz na video, aby věděl, že TAKHLE měly vypadat The CLONE WARS...!!!! *10* *10* *10*
  • JÁ CHCI FILM! JÁ CHCI KURWA FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Proboha, nestraš!! Jsem sice panu L vděčný za SW, ale ať se sakra od něj drží co nejdál, zprznil už toho dost...
  • jn podobnej klobouk
  • Všimnul si někdo podobnosti? :D
    http://i56.tinypic.com/1z1qkk3.png
  • Milej zlatej, on to totiž už s tím vymýšlel sám Lucas, jako klišé klasické pohádky s princeznami, rytíři/čaroději atd, víš? Zkus se podívat na historii vzniku SW.... A nepleť sem nějaké kulturní dějiny, tady je přece řeč o SW.
  • Už se těšíš, aby ti bylo též 15, že maličký...
  • klišé celého SW? No ty jsi genius, můžeš zmačkat celé lidské dějiny umění, protože to začalo už Homérem.
  • to je pravda, spoustě dementních lidí je nad dvacet, prostě z toho nevyrostli
  • upřímně, taky bych radši pár (klidně i animovanejch filmečků) než ňáky mmo co stejnak bude mít slabou garfiku a star wars jako mmo mě připadá jako stupidní nápad...po jedi academy a jedi outcast me uz zadna jina star wars bavit nebude
  • Hanzales
    Tak na tohle bych šel do kina i s ocelovou koulí na noze!!!
    Jinak kotory jsem žral (oba sežral) a tohle (samo nehledě na CGI trailer) bude možná moje první MMO, do kterého se pustím.
    Klobouk dolů a to proklatě nízko!
  • Tyhle škatulkování podle věku jsou mj. taky neustálou recyklací stejné blbiny, kterou kdysi někdo vymyslel, aby se mohl nad někoho povyšovat, když už mu došly argumenty.
  • Erien
    Mně je 20 a libí se mi to. Myslím, že věkem to nebude.
  • Blur má toho na svedomí už veľmi veľa, to sú "páni" grafici!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit