Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LTM3
    Ať se Bioware vyprdnou na nějaký MMO a radši udělaj SW film, protože ty trailery jsou geniální!
    • tyhle filmecky nedela bioware ale tohle studio.
      http://www.blur.com/
      • LTM3
        Jestli vymysleli i scénář k tomu videu, tak jsou chlapci z Bluru přísní *1*
        • Blur má toho na svedomí už veľmi veľa, to sú "páni" grafici!
  • Hodne povedeny triler, klidne bych uvital v tom samem stylu i pekne zpracovany 2 hod. film
  • skoda ze ta hra vypada tak jak vypada a ne takhle (myslim styl, ne grafiku)... gumovy pandulaci s mecema jak polena, jediove v kombinezach jak ze star treku nebo v platovym brneni. Mym snem je videt SW, ktery bude vypadat "realisticky" a ne komiks :(
    • Co se týče toho brnění... tak to jsi mohl vidět již v KOTORECH, co se týče grafiky tak se jedná o momentální kalkulační model viz Diablo 3 či třeba Rift a nemohu si pomoct, ale vůbec mi nevadí.
      Co do tvého snu .. hmm to je požadavek, který máme my všichni a to je KOTOR film od Lucase co nám sliboval.
  • JÁ CHCI FILM! JÁ CHCI KURWA FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jedine co tomu chybi je, ze to neni ukazka z noveho celovecerniho 3D filmu :p
  • jedním slovem epic!
  • Přesně takovéto filmy mě utvrzují v dojmu, že když SW univerzum připadne do správných rukou, ještě nemusí být vše ztraceno. *5*
  • Kurňa...já chci KotOR 3... *7*
    • a vyvojari chteji zase stale mesicni platby :)
      • bmarg
        tejto MMORPG, ale nebude mít měsíční platby jako WoW, ale bude se řídit mikro-platbama co jsem četl. Takže svym způsobem bude free, jen s rozdílem že hráč co bude mít free si zahraje max do 15lvlu, ale ten co platí si bude honit EGO a roznášet na kopytech ty chudáky co nato nemaj :-)
        • MrSanta
          Budou měsíční a je to potvrzený.
          • Tak to sem rad.. sice to idioty neodfiltruje, ale znam spoustu lidi, co by to hrali jenom proto, ze je to zadarmo, i presto ze SW univerzum jim nic nerika, nebo o SW zajem jenom predstiraj. Ja mesicni poplatky budu platit s chuti, problem mi to nedela.
            • Já na to mám trošku jiný názor a uvítal bych aby to bylo za mikrotrnsakce. Jsem vytížený člověk a dopředu nikdy nevím jestli budu mít na hru čas. Takže když budu plati měsíční poplatky a pak se ten měsíc připojím kvůli vytíženosti 2x tak se mi to nevyplatí, ale kdyby byli mikrotransakce a já věděl, že třeba budu mít celý týden čas, tak něco na týden poplatím a pak se zase uvidí ...
        • tohle se zatím nikde nepotvrdilo, jen se to šéfům v EA líbí..aby taky ne když s nálepkou free maj nakonec dvakrát - třikrát větší zisky než s měsíčníma platbama. Osobně se mi tenhle systém hnusí protože ta hra je pak jenom o prachách jak jsi říkal...
  • Paradni animace, tak jako na kazdy E3. Jenom bych doporucil odkaz na youtube, kde je ve vyssi kvalite. http://www.youtube.com/watch?v=WAfePILwSkM
  • NonSuch
    Uncharted 3 ustup stranou, prave te nahradil nejlepsi trailer E3 2011 :D
    • oin.odin
      hmmm myslím že ani u3 ani sw trailere neprekonajú trailer na Prey 2
      • Nebo trailer na nového Tomb Raidera ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit