Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • parádní trailer sice neni tak dobrej jako ten první ale i tak povedenej a určo budu hrát za mistra sitha jako asi každej pochybuju že bude někdo hrát za něco jiného než za sitha nebo jediho
    • a to je prave ten problem
  • kotty
    Na hru mam smiseny nazory (i kdyz posledni dobou se mi hra zase zacina zamlouvat), ale jejich cinematic trailery me jednodusse dokazou posadit na zadek. Asi tu budu opakovat neco, co uz tu bylo vyrceno, ale JA CHCI FILM!
  • Na navození atmosféry je to fajn (ikdyž to první intro se mi líbilo asi nejvíc), bohužel, podle současných gameplay ukázek hra vypadá, že si spletla století (u strategií je mi grafika celkem ukradená, ale u RPG by měl být jistý progres být vidět). *4*
    • Erien
      Jenže tohle je MMORPG tady je brán ohled na co největší možný počet hráčů. Tak aby se to dalo hrát na každé šunce v celé hvězdné galaxii. :) Ale grafika hlavně není až tak podstatná, tedy jak pro koho.
      • Takhle teda vypadá láska.. nesmyslné racionalizování neduhů :-) Na světě je spousta lepších mmo po grafické či animační stránce.. jde to.. jen tady klukům se to něják nepovedlo. Tvůj koment měl vypadat spíš následovně "vždyť na ničem nezáleží já se na to těšim takže to bude BOMBA" :D

        ps.: ber muj příspěvek s nadhledem, prostě to na mě udělalo takovej dojem :-)
        • Erien
          Jasně, ale žádné mmo nemá grafiku jako Crysis například. Mně příjde, že grafika je hezčí než třeba u wowka a to hraje 11 mil. hráčů (to není urážka wowka:D). Ale je fakt, že já se na to těším, ale neříkám, že to bude bomba. Já nerad soudím hry, které sem nehrál. Každopádně si to koupím a zahraju, ať to bude mít grafiku, jakou chce. Jestli to budu hrát delší dobu, než pár dní záleží stejně už jen na hratelnosti. :)
  • Je to krasne, o tom zadna a ackoli nejsem nejaky "physics-nazi" na scifi a beru leccos s nadsazkou, tak sermovani bez power armoru ve vzduchoprazdnu a naskakovani na odletajici kosmickou lod je uz trochu moc.
    • jsou v hangaru ty vole... a hangar am silovy pole , maj tam ormalni vzduch... a proc by nemohl skocit na pomalu letici lod? ve SW filmech tohle praktikovali porad
      • Aha, tak to mi uniklo, ze hangar je chraneny neviditelnym, pro lodi pruchozim, ale pro vzduch a tlak uz nikoli, stitem. Diky, byl jsem neznaly SW universa.
        Clint Eastwood s klidem mirici pistolemi proti pribihajici cete palici z kulometu taky nema chybu :)
        • jn jeste ze nejsi ten "physics nazi" ...
    • tam zadne vzduchoprazdno samozrejme neni
  • Paradni trailer v nejvyssi kvalite..uzasne zakonceni: welcome home(chybi mi tam ,master,:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit