Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SIMULÁTOR KAMIONŮ NA PS3???
    Bude někdy v budoucnu tato hra nebo podobná na PS3?Na pc byla dobrá ale jen chvilku pak neustále vypadávala i po nahrání upgrade.Když mi to vyhodilo 3x tak jsem hru smazal a zahodil bylo to akorát k zlosti.Na PS3 by to bylo super a koupil bych i kdyby stála 2 000Kč!Jezdit s kamionem suprový a na PS3 si to dovedu živě představit!Kolik možností a rozhodně lepší hratelnosti...!
    A hlavně bez výpadků.DEJTE NĚKAM ZPRÁVU AŤ TO VYJDE NA PS3
    NAJ
  • mam docela dobrý PC ale i na nejnižší rozlišení se to po chvilce docela dost seká chvilku to jede v pohodě a pak se to seká nevím čím by to mohlo být mám procesor Intel (R) Core (TM)2 Duo CPU E8400 3GHz 2GHz a paměti 4 GB
  • Po dlhsej dobe krabica G25-ky znovu oprasena nainstalovane ETS 2 a volantu sa do skatule vubec nechce. Dobra prace hosi 10/10 hodnotime s brachom mastime jeste nastavit g_police "0" a je klid na cestach.
  • Stáhnul jsem si demo ETS 2,koupil jsem si licenční klíč na X.zone za 210 kč,kterej aktivoval hru,pak sem si instaloval patch a jejda zase to po mně chtelo aktivaci,napsalo,, klíč je neplatnej,.,takže když to chci hrát dál,musím si koupit další za nekolik set.To se mi tá hra pěkne prodražila.Já se chci zeptat,jestli mněl nekdo podobní problém a dokdy takové české firmy se budou přiživovat na tak jinak skvělé hře.? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Keď brzdíš na mokru s klasickou brzdou, záves nevyletí, lebo ten začína brzdiť trošku skôr ako ťahač. V novej verzii hry je už aj retardér (prevodová brzda) - ten brzdí iba ťahač, vtedy náves vôbec nebrzdí a na mokrej ceste z kopca môže vyliezať doboku, aj v hre - mám odskúšané. Aj zrýchlenie je konečne reálne. Napr. takej reálnej naloženej Scanii R730 trvá cca 36s kým sa vyškriabe na 85km/h
  • Myslím,že na úplně plný ne. Mám notebook čtyřjádro amd a grafiku 5650 a při úplně plnejch se mi to dost cukalo,takže na vyhlazování zapomeň a na další kravinky,ale na asi tak vysoký detaily to rozjedeš stopro při solidním frameratu *4*
  • Myslíte že rozjedu ETS 2 na plnou grafiku ?
    Windows 7/64 bit, Intel pentium dual-kore 2.3Ghz, ATI Mobility Radeon HD 4650 Up to 2813MB HyperMemory, Ram DDR3 4 GB, HDD 640GB
    Děkuji za odpověd :)
  • ahoj mám dotaz včera po ukončení hry jsem jí chtěl spustit a ztratil se mi profil ve hře kde jsou profily jsem ho našel ale když hru spustím můj profil nejde jen mého syna můj ne poradíte jak spustit můj profil a solidně rozjetej
  • Dobrý den všem,chci se zeptat jak se řidiči které jsem si najmul posílají na cesty.
  • zdarec chtěl bych se zeptak proč mi to nejde spustit ?? vždycky když na to klikmu tak sčerná obrazovka kal se zvětší a napíše to řešení problému a pak to musim vypnout :( :( :( dík za odpověď
  • Mě se ho podařilo převrátit. Pak zbývá jen odtah..........................
  • Ahoj chtěl bych se zeptat mám 116 řidičů a agentura už mi nechce jiné poskytnout i když mám více míst v garážích a stále objevuji nové města s agenturami . Je to strop nebo jsem něco nepochopil. Nebude to tím že mám ještě malý level ? Mám level 45. A potkáváte ve hře své řidiče ? Dík za odpověď.
  • Mám dotaz je to fakt uspokojivá hra dobře prpracovaná ikdyž má nějakou tu chybu ale to je všude. Těd k tomu dotazu vyděl jste někdy někdo svého zaměstnance na silnice a nebo se dá nějak nastavit abych vyděl kamion aspon na mapě. Děkuji za Odpovědi
  • Mě začne zívat, pak vyskakovat upozornění, že bych si měl odpočinout. Pak se začne stmívat obrazovka a startujou pokuty po 150 éčkách. Těch mám asi tak 5.. A když ani pak nezastavím a štráduju si to dál, tak nastupujou mikrospánky :-) Zčerná obrazovka, napíše to, že jsem usl a ovládání nereaguje. To trvá asi tak 5s. Úplně stačí na zdemolování kamiónu i s nákladem :-D
  • solearis
    Odporúčam hrať s niečím iným ako klávesnicou. Ja som skúsil gamepad s analógmi a hrá sa to naozaj krásne. (Najmä zacúvanie pri odovzdávaní tovaru ide ako po masle.)

    Trocha ma zamrzelo, že recenzia nie je predsa až tak do hĺbky. (Trošku sa rozpísať o značkách a podobne.) Osobne mi to vyznelo ako keby recenzent hral kamióny prvý krát. Nespomenul napríklad, že plná hra sa môže stiahnuť oficiálne cez torrenty, nemá žiadnu ochranu a kúpenie na stránkach výrobcu trvá päť minút. Nainštalovanú hru z uloženými pozíciami môžete bez problémov nakopčiť na USB-čko a hrať na hociakom počítači. Od platiaceho zákazníka jednoznačne palec hore. Kiežby všetky hry boli takto bezproblémové. Už sa teším na DLC, ktoré sprístupní ďalšie krajiny a značky (už aby bolo Volvo :)). Tak isto autori perfektne zvládli audio kulisu. Môžete si počas jazdy vybrať z jedných zo šesťdesiatich rádio staníc rôznych krajín, ktoré sa streamujú priamo z internetu. (Nič vám pri tom nebráni pridať stanice ďalšie.)

    Súhlasím s iným názorom v diskusii, že čím ďalej som sa dostal v singly XCOM tým menej ma hra uspokojovala a čím ďalej hrám ETS2 tým viacej ma hra do seba vtiaha.
  • Čoveče na Logitechu MOMO i formula žádný problém s rychlostí otáčení virtuálního volantu.Když zkouším plné výchylky, tak avatar otáčí vpravdě kosmickou rychlostí.Reálný šofér by to tak nikdy nezvládnul.Popisovaný problem je ale určitě na klávesnici.Tam to fakt trvá.Nastavení nelinearity a citlivosti někde kolem 25% cca.
  • jůů, pisni jak Ti chodi? zkoušel jsem ho , ale IR diody měly malý úhel svitu a i v noci byly přezářené okolím.zkoušeno na noname webce s vnitřkem diskety před čočkou...původní HW dle návodu už se nedá sehnat
  • Však i toto funguje. Mám Freetrack a normálně se rozhlížím.
  • jendabek
    napsat "ručičky se pochlapili" v diskuzi je ok, ale v podnadpisu článku ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit