Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano, podporuje, pro ukázku napište do youtube TrackIR Euro truck simulator 2... Bylo to tak těžké?
    DLC možná budou, vývojáři se rozhodují co dál, na jejich oficiálním blogu byla dokonce anketa, jestli by byli hráči za DLC ochotni platit.
    Navíc jak se píše v recenzi, další města budou od komunity.
  • ETC2 jsem tam kupoval před cca 2 týdny, i kamarád to tam koupil a žádný problém. :)
  • surikata: Taky mám formulového Wingmana a v nastavení se s tím dá dobře pohrát. Jedinou věcí, kterou mě tenhle volant zlobí - nechce jet přesně rovně. Když se dostane do přesné roviny, pere se se mnou feedback a volant se kinklá. Každopádně, to zatáčení je naprosto OK, když se upraví nelinearita a dá se do háje ta "mrtvá" zóna.
  • Kontrolní orázka - podporuje TrackIR? Taky mi chybí screen mapy, nebo aspoň výčet států(měst). Jsou všechny v základu, nebo jako DLC?

    Proč tyhle základní věci nejsou v recenzi? *13*
  • Odulin
    Koupil jsem ta už 3 věci a naprosto bez problémů.
  • Je to provereny web? Nejka neznam a nekdy en tak uplne duveruji :-)
    Diky
  • N+jaký zlodějský kurvy,ne?
  • Nebud vulgarni nebo to reknu tvoji mame.
  • napr. http://www.key4you.cz/?euro-truck-simulator-2
  • co sem seereš nějakej zaasranej fotbal kluku? běž si čutat na hřiště
  • Za 400,- kde?v south parku?
  • neni snad v budoucim modu, ale je tam unava, ktera se projevuje zivanim a pote ospalost, kdy se ti zatmiva obrazovka
  • parkovani je zabavne, ani jednou bych ho nepreskocil, take je za nej zkusenost navic
  • Hraju uz mam 2 kamiony, level 14 - zatim me to moc bavi. Jasne spousta veci by chtela vylepsit, ale zase spousta veci se da resit pres mody - komunita je velka. Pokud bude patch(dlc) s rozsirenim mapy (hlavne jizni italie, zapad fransie a severske zeme mi chybi) tak si ho klidne dokoupim.
  • Tak uz to vedet nepotrebuju. Nakonec jsem to nasel.
  • "Hra ocejchovaná sedmičkou bude zajímat především fanoušky daného žánru, kteří ji pro jiné kvality odpustí drobné a možná i nějakou tu větší chybku, která by pro širší spektrum hráčů byla hůře akceptovatelná. Pořád se však jedná o kvalitní titul, u něhož pozitivní aspekty viditelně převažují nad negativy."

    Hru jsem nehrál, ale zdejší recenze mi na svým obsahem na zdejší definici známky "7" celkem sedí. Nicméně každý po svém a navíc slyším že hra má kvalitní mody které záplatují ofiko nedodělky/chybky. Takže pokud hraješ s takovými mody, tak se pravděpodobně dá přidat i ten bod navíc.

    Pro redakci Games - děkuji moc za příjemnou recenzi, možná jste mne navnadili ^_^.
  • Inquisitor
    Plus parkovat člověk nemusí když nechce. Já to hraju s analogem na gamepadu a v pohodě.
  • Robotron3
    Se hlásim k -1, i když většinou spíš dávám pluska, ale tady mi to vtipný nepřišlo, protože je právě dobře, že se dělají takové hry, kde nejde o zabíjení a střílení a jsou úspěšné. Dělat ze sebe primitiva, co je navyklý jen na stisknutou spoušť a zabíjení ve hrách je spíš smutný. (ale třeba sem fakt suchar :)
  • Proč ty negativní hlasy? Jsem sice zavilej fanoušek her od SCS a nemám rád, když na ně někdo kydá špínu, ale tohle byl přece docela hezkej vtípek... proč jsou poslední roky všichni na internetu vážný jak houno? A stejně, přímo střílet se sice nedá, ale sestřelit osobák jo. A to taky není špatný. :-D

    Za recenzi dík, povedla se.
  • 7 bodu? Ta hra nema konkurenci, zaslouží si 9 spíš 10.
    Nejsem žadnej kamionak, a nikdy jsem predtim podobnou hru nehral. Couvani s navesem je cast, kterou si prave naopak nekteri lidi vychutnaji, takze bych to neoznacoval za otravnou cast hry.
    A velke plus, ze se perfektne ovlada na klavesnici, doporucuji rizeni myší a urcite nahrat mody, ktere hru vyrazne posunou vice k realite( nedokazu si predstavit hrat bez modu).

    Hra za 4 kila, co nema konkurenci (grafika, intuitivni menu, ovladani,mapy, vytvareni spolecnosti atd) a dostat pouze 7b je dost malo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit