Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jediný komu ten vizuál připadá trochu dětský?
  • Damarus
    Tak já nevím, odehraných cca 5-6 hodin a není to zase taková hrůza :) co se týče optimalizace tak nevím jak vám, ale mě to jede bez problému, asi to je o konkrétní sestavě. A srovnávat to s L4D 2 je blbost, naprosto jiné hry.
  • Rád bych připoměl, že tato hra má Day one DLC za 137 dolarů a ještě mikrotransakce. Tak doufám, že si dá facku každý hráč který to předobjednal. A vy PC MASTER RACE tohle podporujete...good job.
    • Já jsem myslel, že master race jen warezí a ničí tím trh. Takže už je to zase jinak? Vy konzoloidi už nevíte co byste si vymysleli za výmluvu *1*
    • Facku si dávat nebudu, protože mě nikdo nenutí ty DLC kupovat a navíc jsou to pouze kosmetické záležitosti.

      Ale díky za péči. *7*
    • Jack1947
      Už jsem to zminoval několikrát, počítáám že v tak úžasné recenzi se toto neřeší... myslím že rozumný hráč tohle přei nekoupí.Jenže ton jsem si myslel i o interaktivní hříčče Ordr a hle chyba lávky. Degeneruje doba nebo hráči nebo od každého trochu nebo obě najednou. *7*
  • Jack1947
    Někdo psal že v recenzi v Replay to shnrnuli pěkně a měl pravdu, recenzi sem zde nečetl a oopravdu to je tak blbě optimilizovaně? protože jim se to sekalo fuj. MP hra která by se mi sekala navíc mp hra která začne být nuda třeba už při zápase.

    Ten "boj" s tou potvorou bože to bylo komické, takže jak jsem se obával stačí chytit blbečka a je zkažená celá hra. Nebo chytíte hloupé monstrum které zkazí hru tím že se nechá snadno zabít.
    Nemluvě o tom že ten kdo zabije monstrum bude mít asi největší váhu, monstrum to má jednodušší bud zabije love nebo vědce a vyhodí do povětří generátor od základny. Radši COD kde bude zábava i když budeme hrát z blbci nebo si zastřílet s mechem v Titanfall než toto. *4* Sakra i to Dirty bomb nakonec bude lepší.
  • Pro mě spíš zklamání. Lidi mají navrch a samotný souboj je absolutní chaos. Budu si asi muset počkat na Left 4 Dead 3.
    • Souboje jsou dost hektický, ale nemyslím si, že lidi mají navrch. Včera jsem s týmem zase stál proti Krakenovi a i když nebyl ještě na třetí úrovni vývoje, stejně nás vyklepnul jak pytlík rýže.

      Je to jen o skillech a o tom, neudělat chybu.
    • Ilusiveman
      To je vše o nastavení pár čísel a pár logických změnách v mechanikách hry. Pořád to má šanci. Nechej to uzrát, třeba bude co hrát.
  • Jak to tak ctu, bylo by treba zacit delat hry podle toho, aby fungovala komunita. To jsem zazil u BF2, Project reality a RO pokud clovek hral klanove. Pak to ma svuj zazitek...
    • Paulcz
      Souhlasím s tím, že dobrá byť malá komunita je největší herní zážitek, ale netuším jak by podle toho měli začít dělat hry :)
      • Pro začátek prostě začít s klany pracovat jako prvkem zabudovaným přímo do hry.
  • XXDarthVaderXX
    Mobil..diaktriku si dopln v hlave !

    Po precteni nekterych prispevku, jsem se rozkaslal a jsem rad, ze jen to. To jsou nazory, ze by se z toho jeden po *5* ral ! U nekterych bych se rad zeptal, co jedou za matros, ale zanecham jiste dekorum(az se pujdu dnes vy vite co mi drazi, budu na vas myslet ).
  • Co to je za sra*ku? Může mi někdo říci co to je proboha za sra*ku?

    Nějaké monstrum, ratatat-bum a pořád dokola. Co to ja k*rva je?
    Za tohle někdo zaplatí bez mučení?
    • Jack1947
      + Mikrotransakce v již placené hře... seems legit to me *3*
  • Musím konstatovat, že tentokrát se s recenzí naprosto trefili v re-play a bez obalů řekli objektivně, jak na tom ta hra je.
    Fakt to nezachrání ani dobrá parta v on-line. Přitom je ta hra bezvadnej nápap, ale holt se moc nepovedlo no..
    Jsou tu naštěstí jiný hry, kouzlo výběru. *5*
    • Ne, v Replay rekli subjektivne, ze se jim to nelibi. Tady v recenzi se to autorovi subjektivne libilo.
  • tak tohle ne... radeji zustanu u Ut 04,zdeamon, nebo q live,l4d

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit