Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim ze oba ste na hlavu *15*
  • Souhlasim s tebou, lidi nejsou ku*vy a luza proto, ze nezaplati za hru. Nastesti tu neni povinnost hry kupovat. Temi sestavaji az kdyz ty komercni stahuji a hraji bezplatne. A reci o drahote me nedojimaji. Jsou veci zbytne a nezbytne. Hry jsou zbytne, je to jen zabava. Zabava pro ty, kdo na to maji. Da se pochopit nejaky ztroskotany bezdomovec, ktery ma hlad a ukradne potraviny, ne mlady inteligentni clovek, ktery krade aby se mohl bavit. Kdo nema na pocitac, ten proste hrat nebude, at se jde bavit jinak, nejlepe sebevzdelavanim, neopravnuje ho to ke kradezi pocitace. Kdo ma na pocitac, ale ne nove top tituly, at hraje ty starsi za par stovek, nekdy ani to ne. A kdo nema ani stovku na hru, at si hraje free hry, je jich dost a nektere jsou opravdu dobre. Nikoho a nic neospravedlnuje, ze okrada jine pro svou zabavu. To je odporne.
  • A abych uvedl veci na pravou miru. Pravy jejdasek model f2p nevidi jako ucinny nastroj proti piratum, protoze lze nasadit jen na velmi omezeny typ her.

    Pravy jejdasek nema nic proti pc, protoze na nem sam hraje, pravy jejdasek zastava nazor, ze poradny hrac hraje a uziva si dobre hry bez ohledu na platformu.

    Pravy jejdasek nespamuje forum odkazy na nejaky blog, takove chovani povazuje za neeticke.
  • Mluvit o pirátství u f2p her .... to snad ani nemyslíš vážně. Nejenom Namco by se mělo probudit jak vidno.
  • To co zde tvrdím už nějaký ten patek - ze skupina hrajících a platících MMO hráčů není nafukovací a všichni prostě zákonitě nemůžou vydělat,museli by přijít na trh s nejakovou herní bombou, takže toho si už konečně všimli i specialisté, no bravo :)))

    MMO her je čím dále tím více a většina vývojářů by hned chtěla mít zisky jako Blizzard, když se však mnohdy podíváme na herní obsah hry, tak je to neskutečná bída nehledě na chyby, zabugovanost, odladěnost atd. Conan je toho skvělým důkazem.

    Blizzard v době vydaní WoW jen výtečně marketingově vycítil šanci, kterou dokonale využil a nutno podotknout, že to bylo v době, kdy zde nebyla „takřka“ žádna konkurence. Dnešní stav WoW však poukazuje na fakt, že hra prakticky již nemá více co nabídnout ( myšleno herním obsahem datadisků, přidání lvlu + novy equip a pořád dokola totéž ) tak se snaží zachránit co se dá, hra se usnadňuje ( LFR ) a umožňuje tak hru hrát co největšímu počtu hráčů. Jak dlouho prvenství Blizzardu vydrží je otázka času. Také orientace na asijské hráče je patrná viz připravovaný datadisk s pandou.

    Nicméně fakt že hráči chtějí změnu je dobře vidět v nedávno spuštěné nové MMO hře SWTOR i když je tato hra defakto WoW v novém hezčím kabátu s příběhem a hlavně na herní scéně postradatelným a oblíbeným SW světě.Uvidíme jak dlouho této hře vydrží dech.
    Každopádně zde je vidět, že po MMO herní změně začíná být obrovsky hlad, těžko však říci, která MMO hra do tohoto žánru přinese něco skutečně inovativního.
  • Nesouhlasim, ja sazim spise na streamovane hry.
  • a) reagujes na fake jejdaska
    b) nenazyvam kazdeho éc hrace piratem a zlodejem, protoze sam jsem pc hrac
  • Tak to je gol. Jejdasek anonym je fake, ktery se me snazi napodobovat :-). Pravy jejdasek je vzdy registrovany. A protoze i to lze napodobit, tak pravy Jejdasek ma ma registraci eeeee@tiscali.cz kterou se v pripade potreby vzdy prokaze.
  • Ja mam dialkove z ebayu za 1€. *1*
  • Souhlas. LoLko jim vydělává dost na to, aby pořádali turnaje o 100 000$, a to si tam za peníze krom skinů nekoupíš nic, co nemůžou mít neplatící hráči.
  • A jé je... Už je tu zase jejdasek. To je zas něco, to všechno číst... Nad přirozenou demencí se člověk vždycky pousměje. *4* Pro jejdaska takové malé moudro: Jenom protože lidi nezaplatí za hru, to neznamená, že je jsou to ku*vy a lůza. Jak jsem říkal jinde, jsou teď o něco těžší a hlavně dražší časy. Lidi prostě nebudou kupovat a už vůbec nekoupí hru za 1000 a budou platit měsíční poplatky. Další věc která roste je konkurence, počet her a náklady (jak zmínil kolega MechWarrior). A prosím, nikomu tu nenuť konzole, když o ně ani nikdo nestojí. Možná, že na PC se pirátí o sto šest, ale kdo má dobré PC, tak ani kvůli tomuto nedá přednost konzoli (A navíc PS3 už je taky prolomená a procenta se budou taky pomalu zvedat). Mimochodem, tím jak se vyjadřuješ mi dost připomínáš jednoho psychopatickýho narcistu. Nejsi náhodou Radek Hulán s přezdívkou? *4* Jednou jsem navštívil jeho psychiatrickou léčebnu (tey jeho blog - myego.cz), ve které se již dlouhou dobu léčí a mastí si tam ego. Na pirátství má dosti podobné názory jako ty jejdasku, tak mě napadlo jestli nejste jedna osoba.
  • pokud hra neni kvalitni tak nejspis nebude "AAA" .
  • Tak to máme v tom případě stejně... Nejvíce mě iritují novinky, kde se napíše v pěti větách "tady máte zbrusu nové video, takže ho čekněte, je to bomba". Celkově mě zabíjení času hleděním na krátká videa s inteligenčně "krátkým" podtextem irituje.

    Na podcast se tradičně těším v podání slotermeyera, live se na to nedívám, jelikož mě to omezuje časově (chci se na to podívat až tehdy, když budu mít čas a chuť) a navíc ta diskuze u toho většinou stojí za starou belu... Podle "konzolisty" se tam nějak rozebírají internetové diskuze, tak uvidíme *1*
  • Ringwraith
    Tak já všechny novinky ani nečtu.

    Pokud se někde rozhoří diskuze, tak to čeknu, ale samotné články většinou přehlížím, pokud se to netýká nějaké hry, která mě vyloženě zajímá.

    Zase musím ocenit, že pořád dává novinky i o hrách, které se nesetkají s moc zájmem.
    Třeba ta o FF XIII-2, Soul Caliburu 5, Napoleon's Campaigns II atd.

    To si asi ani moc lidí nepřečte...

    Jinak s podcastem mě včera hrozně zklamalo, že jsem před jeho začátkem musel jet na zkoušku, když byl zrovna hostem Milchal Rybka.
  • Otázka mimo - Nemáš pocit, že kdykoliv převezme štafetu novinek veselá kopa pan Smutný, tak je to těžká nuda ty články? *6* V podcastech mi připadá třeba docela fajn, ale ty novinky...
  • Ringwraith
    > ale opravdu si myslím, že je důležité, aby nejen v diskuzi, ale také v rámci reality existovalo vždy povícero náhledů na danou problematiku a mohly se vzájemně konfrontovat...

    Nepochybně.

    > Kdybych se já v realitě prezentoval tak, jak se chovám tady na diskuzích, tak by mě už dávno někde odstřelili nebo vyhostili ze země.

    Mě asi taky. *3*
  • Taky bych se zrovna na 100 % nestavěl na jeho stranu (navíc je těžké odhadovat, nakolik jeho fanatické rozohnění v rámci diskuze reflektuje skutečný pohled na svět - možná více, možná méně), ale opravdu si myslím, že je důležité, aby nejen v diskuzi, ale také v rámci reality existovalo vždy povícero náhledů na danou problematiku a mohly se vzájemně konfrontovat...

    V internetové diskuzi opravdu těžko odhadovat, jak se věci u něj mají... Kdybych se já v realitě prezentoval tak, jak se chovám tady na diskuzích, tak by mě už dávno někde odstřelili nebo vyhostili ze země. *1*
  • Ringwraith
    Hmm, tak ano.

    Jeho základní myšlenka je: "Lidi by měli nést odpovědnost za své činy." a taky "Lidé by se měli řídit zákony."

    Jo, když to řekneš ve vakuu, tak je to pravda, ale on to zavádí až nebezpečně do extrému. Zvláště co se týče těch zákonů na mě některé jeho věty působily až "fanaticky"... což jsem označil za nebezpečné.
  • Jdi uz do prd.le, ty kret.ne.
  • Pročtu, díky! *4*

    Tak jsem si to pročetl a myslím si, že základní myšlenka jeho příspěvků je dobrá... Chce být prostě jakousi nutnou protiváhou, přecejen i moralisté jsou v diskuzi potřeba.

    Problém vidím v tom, že buď se vyloženě vyžívá ve své pozici "proti všem", anebo si zkrátka neuvědomuje, že způsob interpretace názoru je stejně důležitá jako názor samotný. Obojí v jeho případě znamená degradaci jeho myšlenkových pochodů v očích ostatních diskutujících.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit