Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze dalsi tragicky port. Za par tydnu bude nasledovat plac ze prodeje nesplnily ocekavani a ze tim padem nema smysl nic delat pro tu proklatou PC platformu kde se jen pirati. A takto stale dokolecka, dalsi bublina splaskla. *6* *5*
    • U Fable to snad nikomu nebude vadit. Molyneux zkusil 3x vytvořit dokonalou hru a pokaždé to vyšlo průměrně, v tomto případě zjevně i podprůměrně. Snad už ho to konečně přestane bavit nebo mu aspoň nikdo neuvěří *1*
  • skaven123
    takze uz neplati ani toto:
    http://imageshack.us/m/189/1572/73270fa9bad070c23f92444.jpg
    uz je to len cisty grc *9*
    • Dokonalý! Čím víc se hry zjednodušují, tím víc si u nich člověk připadá jak po lobotomii. Další Call of Duty = poctivý výškrab mozku.
  • mognar
    Vypadá to, že jsem jediný komu se ta hra líbí...? *1*
  • Štúdio Lionhead (resp. Bullfrog) založilo niekoľko, pre svet hier, zásadných žánrov.
    Takže pán autor, ak dovolíte, podajte mi ruku a zlezte zo stromu. Je čas si dať lieky.
    • Hele hry jsou už trošku někde jinde, za posledních pár let nepřinesl tohle studio vůbe nic zásadního.
      • helgi
        To je možná pravda, ale nazvat P.M. "géniem průměrnosti" je přeci jenom trochu mimo.
        • Posledních 10 let jeho tvorby to ale přesně vystihuje...
  • Autor je hlupák, měl by se přestat brát tak vážně.
  • právě proto tyhle recenze nikdy nečtu já se radši kouknu na youtube nebo si to zahraju u kamoše protože vím že tyhle recenze by mě VŽDYCKY odlákali od koupi hry.... chci tím říct že většinou recenze říká že je ta hra děsná, ale když si ji potom zahraju tak mě to baví.
    • taky mne fascinuje, ze hra s podprumernym hodnocenim jako je Fable 3 mne bavi o dost vic nez frustrujici zaklinac. Navic napriklad ovladani na ktere tady nadavaji tak je u zaklinace chvaleno. souhlasim, ze je hra jednodussi, ale to prece nemusi byt na skodu - pokud si chcete vychutnat pribeh...
    • mognar
      Souhlas
  • Myslim ze ako interaktivny fantasy film je tato hra v pohode a pripomina mi to viac adventuru ako RPG s celkom fajn pribehom a peknym svetom. Hru by som hodnotil tak 7-8/10. Urcite to nieje hra pre kazdeho a kto caka ze to je RPG tak by sa mal asi poobzerat po niecom inom. :-)
  • Snad první recenze a hodnocení, se kterým naprosto nesouhlasím. Ano, hra je i na těžší obtížnost stále jednoduchá, ovšem zbytek stojí za zahrání. Jde o pohádkové RPG pro mladé, humoruchtivé hráče a takovou zůstává po celou dobu. "Sims prvky" i ekonomicko-strategická část hry, které mi zpočátku přišli nedomyšlené a přebytečné se nakonec naopak staly jako chytrým a hlavně chytlavým prvkem. Grafické ztvárnění (hlavně jeho styl) je kouzelné, ačkoliv engine na PC není zcela doladěn. Ovládání je v pořádku - žádná hrůza, kterou recenzent popisuje se bez joypadu nekoná a "menu místnost" do které se po stisknutí ESC přesunete slouží jako hlavní nabídka vtipně i předně. Nevím jak daleko ve hře jsem, ale rozhodně si nepřijdu zklamaný. 7/10 s tím, že pokud se příběh ještě více rozvine a zamotá dám ještě o bodík víc.
    • -menu místnost je vtipná i přehledná... ach ty moje překlepy...
  • "Molyneux géniem průměrnosti"? To není ten chlápek, který udělal za*raně originální Syndicate, Populous, Magic Carpet, Dungeon Keeper nebo Black & White, že ne? Ne. Aha, pak je to v pořádku...
    • Přesně tak, takovej magic carpet, to byla teprve revoluce, ale to, že se mu něco nepovede ho ještě nesnižuje tak moc, to recenzent opravdu přepísk.
    • no jo.. jenže kdeže ty časy jsou.. *1*
      • To je fuk, kde jsou, už jen kvůli tomu, co udělal v minulosti, není žádným "géniem průměrnosti"...
        • Ale je a to z toho duvodu, ze vzycky kdys mu ma neco vyjit tak rika jak je to revollucni a po vyjiti rika, ze to neni ono a ze pristi dil bude lepsi. Tak to bylo snad u vsech jeho her *1*
          • jezis zase ty jeho kecy, co maji spolecneho s kvalitou her? Proste prokazal, ze ma napady, ze dovede udelat zatracene originalni hry (porkazal asi tak 10x ?)... to ze se mu 4 hry nepovedly nesnizuje kvalitu her predchozich. A hodnotit kvalitu hry podle necich kecu, tak to uz je opravdu demence...
            • Teo byl rychlejsi ..:)
          • Mě jsou jeho PR řeči u zadku, já jen vím, že hry, které jsem zmiňoval výše, neměli svého času konkurenci a některé (Black & White, Dungeon Keeper, Populous) ji nemají dodnes...
  • *4* Fable má špatný hodnocení, ale při tom bych na ní nedal dopustit, jasně o chybách vim, už jedničku sem dohrál několikrát a pokračuju až do trojky, ale Peter říkal že 4 bude lepší *1* *1* *3*
    • Masa-san
      No oni toho napovídali už u dvojky a trojky a u pc verze taktéž, už by se milý Péťa měl dát zase do kupy, pomalu v něj ztrácím víru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit