Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak se vám hra líbí,ale já osobně jsem hrál jedničku,ale vůbec mě nebavila,nicméně jsem jí dohrál.Měl jsem v ruce dvojku,dohrál cca do poloviny a dál jsem se tím nezabýval.Trojka mě nyní nechává absolutně chladným. Fable opravdu není má krevní skupina,navíc "velkohubá" prohlášení tvurce,mi už taky lezou krkem...
    • Já si pamatuju, jak jsem rozbalil Fable: TLCh pod stromečkem a pak jsem jí hrál asi 3 dny v kuse. A asi před rokem jsem ji dohrál znovu. Pro mě osobně má ta hra speciální kouzlo, proto mě dost mrzí, že Fable 2 na PC nevyjde a Fable 3 je zase paskvil *7*
    • Masa-san
      Souhlasím, měli plnou hubu superlativů a pak to dopadlo.... no tak jak to dopadlo...
      *11*
  • BoB.2
    Neeeee a ja se tolik těšil *11*
  • ucho
    hodnocení PC verze i jinde:
    Gamerant: 4/5
    Ausgamers: 7,2/10
    Incgamers: 7/10
    Metacritic: 73/100 (zatím)
  • No zajimavy...podle gamespotu hodnoceni kolem 7.5 a tady 5 :-) ted cemu verit...
    • ucho
      udělej si aritmetický průměr ;)
      • reknu to asi takhle hral jsem vsechny 1 2 i trojku a trojka je z nich nejhorsi zahrat se da ale nic neni dotazeny do konce od vseho trochu
        • mognar
          Já si zase myslím, že trojka je stejně dobrá jak jednička..ne li lepší..jediný co mi na trojce vadí je to, co se stane po smrti :/
        • ucho
          přesně na to jsem se ptal. ne, počkat, já se na nic neptal :D
  • Ja zkusil tedy jen kousek--dosel jsem si ven pro princeznu - a musim rict ze zatim to vypada kouzelne, takova pohadka pro dospele...animace obliceju, clovek uplne vyciti rozpolozeni dane postavy, hezky...
    Trosku je nevychytany preklad, myslim ze moc netestovali...viz priklad: prince se pta princezny jestli si to opravdu mysli, princezna odpovida: I do. a cesky desnopreklad zni: Jdu na to.
    :D :D :D juj
  • Na hodnocení recenzí bych nekoukal.
    Je uplně jedno zda ma 1/10 nebo 10/10
    Záleží na tom jesty vás baví.
    Hrál sem hru (Už fakt nevim kterou)
    Která měla 4/10 a mě přitom neskutečně bavila.
    Hrál jsem i hru 9/10 ktera mě nebavyla ani trochu.
    Každej člověk má rád něco jiného.
    Někomu se líbí Grafika někomu ne.
    Někomu záleží jen na Hratelnosti a na grafiku nekouká a naopak.
    Někdo to hraje jen protože v té hře jsou věci kterí se mu líběj atd. Mě se osobně Fable III líbí i když jsem ho eště nezkoušel takže nemohu přesně říct.Ale libí se mi Grafiky to vím jistě XD
    • ja s tim komentarem souhlasim hral jsem Rise of Argounauts ktera tu dostala asi 45% a hrozne me to chytlo a bavilo, dal bych tomu i 80% ...a pak jsem hral super vychvaleny CoD a po trech misich jsem to musel vypnout a odinstalovat...
    • Aaa.. bože, prosím vymaž z mé paměti vzpomínku na tento komentář! Jinak mě jeho obsah i forma mě bude děsit ještě pěkně dlouho.
      • Na druhou stranu s tím "double mě" jsem se taky dvakrát nevytáhnul. :D
  • Hral sem fable 1 a musim rict, ze velky dojem na me neudelala. mozna kdybych to byla prvni hra, kterou bych vzivote videl, ale je a stale vychazi spousta lepsich rpg. pro nekoho to ale muze byt jednoducha oddychovka a muze mu to tak vyhovovat. 3jku sem nehral, ale co sem oni cetl, jevi se mi jako 7mickova hra. rekl bych, ze co ji schazuje na 5 u pc, je technicke zpracovani a spatna portace. Na tohle chtel asi autor upozornit i kdyz nesikovne rypal i do hry samotne a tak to zaniklo.
    • tak zalezi jestli jsi Fable 1 hral hned po vydani nebo ted... Ted v dobe nadupanejch grafik, technologii a buhvi ceho na tebe asi fakt neudela velkej dojem. Ja to hral hned jak to byla novinka na PC a fakt me to nadchlo... o ostatnich dilech uz se to podle me rict neda
      • ja som hral jednotku hned jak vyslo a nadchla ma asi prvu hodinu dve, potom to zacalo nudit, potom to bol priserny stereotyp a nakoniec som to dohral len preto ze uz som pritom stravil nejaky cas.

        Bolo to priserne detisnke, nieco ako tarzan a pritom sa to vydavalo za RPG. Sice rozpravkove RPG ale aj tak. Ta hra mala priserne vela chyb. Jednotke by som dal mozno 6/10 ak by som privrel obe oci.

        A ked je trojka taka lahucka ako vsetci hovoria tak mi to nestoji ani za vyskusanie, od hry ocakavam urcitu narocnost, inak nema zmysel to hrat. Ked je aj v "HC" mode velmi lahka tak imo ruky prec.
        • tak nesmis od toho cekat to co to neni, vsude je jasne napsany ze to je pohadkovy rpg a na nic jinyho si to nehraje, takze nemuzes cekat Zaklinace...me to nahodou bavilo, bylo to zas neco novyho a jinyho.. bylo tam dost novinek ktery v zadny hre do ty doby nebyly, pribeh a questy se mi naopak zdaly zajimavy a docela originalni, moznost rozhodovani, vyvoj/vzhled hrdiny, starnuti, moznost koupit dum nebo se ozenit, rybareni (sice blbosti ale bylo to neco novyho ;-D ), skillovani podle pouzivanejch dovednosti a melo to i atmosferu...me se to proste libilo ..Dalsi dily uz sem hral jen okrajove na konzolich a ty uz me tak nevzali, navic ta obtiznost je fakt na urovni triletyho ditete..jste proste nesmrtelny (v 1 taky nebyla nijak zavratna)
      • O grafice nemluvim, ta uz neoslnila tenkrat. Pamatuju si jako hru s nedotazenymi napady, s kratkou herni dobou a s durazem na veci, ktere byli ve hre zbytecny. Nevim na co se mam zamilovavat, kupovat domy, zakladat rodiny kdyz qesty sou nudne a repetativni. A co je v rpg dulezitejsi? Snad vyvoj hlavniho hrdiny mi byl simpaticky, jenze mi zas vadilo, ze sem nemohl vylepsovat hrdinu na miste a musep sem furt odbyhat na jedno urcity misto.
  • Blbá a hloupá recenze,fakt...Víc k tomu psát nebudu,hra takc špatná jistě nebude..
    • Úsměvné, hru jsi nehrál, přesto je podle tebe recenze hloupá. Na základě čeho?
  • Core
    Působí to na mě jako blbost... Pan Molyneux by se měl už konečně probrat a udělat... třebas remake Populous.
  • tak tohle hodnoceni neni vubec fer!! hra zklamala, ale dat ji 5/10 to je proste nefer kdyz to porovnam s hrama ktery tady dostalh 5. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit