Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    Tak mě to rozhořčilo, že jsem si musel zmněnit status...
  • byl jsem jednim z prvnich backeru a tohle me teda dostalo. S fb si treba na.erte
  • Kamarad co projekt podporil ted docela nadava... ze se prej Palmer dusoval jak to neproda nikomu a zustane nezavislej a jak a ted najednou otocil. Mne je teda vcelky fuk jestli to proda nebo ne ale tohle mi prislo jako docela podpasova zalezitost.
    • Podpásovka to je určitě, na druhou stranu, jedině firma se silným kapitálem je schopná vyřešit problémy s nevolností. Navíc by mohla cenu ještě zlevnit. Jen doufám že pro používání OR nebudu muset mít FB, to bych byl jaksi v pr... :)
      • Jak chces vyresit neco, co je dany biologicky? leda ze by ses pred hranim dycky nadopoval kinedrylem. Ten totiz nedela nic jinyho nez ze tlumi reakce vestibularniho ustroji. Tedy presne to, co potrebujes.
      • walltar
        Tak bylo řečeno, že potřeba nebude ...
        • Stejne tak bylo receno, ze to nikomu neproda, ze ... Mas na to pisemnou smlouvu? Sony taky u PS3 prodavala konzole s tim, ze na nich lze provozovat linux ... A presto, ze v tomto pripade zcela jednoznacne smlouvami vazana byla, tak to nasledne znemoznila.
        • To je ale prave ono. Receno bylo i ze to neprodaji a ejhle ouhle uz to je prodany a duvera je v tahu.
          • walltar
            Tak ono je to celkem lehký .... stačí si počkat na finální produkt a ten si potom koupit podle toho co z něj bude. Ne?
            • Takovej je taky plan. Ale tam jde spis o to ze tohle muze prijit nahle rok po vydani Oculusu s novymi ovladaci.
    • walltar
      Řekl bych, že Palmer do toho už moc kecat nemohl ... jak přibral investory, tak se musel zodpovídat investorům. Ta myšlenka zůstat nezávislý možná mohla být pěkná, ale nezávisle by nikdy nic nevytvořil.

      To prostě nejde ... ono je hezké teď se vynadávat, jak jsou ty velké společnosti zlé. Ale v konečném důsledku chceme funkční a ergonomický produkt, ne nějaký paskvil, který je sice nezávislý, ale k ničemu.
      • N0isy
        K ničemu? Vždyť to fungovalo výborně i bez nějakého velkého sponzora a lidé by to kupovali po desítkách. Sám jsi to tu mohl vidět.
        • walltar
          DK1 možná ... ale DK2 už bez sponzora nebyl. To už měli pokud vím 100 nebo víc M USD od investorů.

          A to všechno je udělané pomocí technologie z mobilů, která není optimální pro VR. Teď budou mít peníze na vývoj vlastních technologií, které to VR ještě zlepší.
      • Ja to vidim podobne jen jsem chtel nahodit i nazor z pohledu zhrzeneho kickstartera.

        Jinak podpasovka by to mozna byla malicko mensi kdyby to oznamili pred spustenim predobjednavek na dev kit 2 :D
  • nejradeji bych zpet svy penize, kterejma jsem je podporil. Vazne zrada.
    Nejkomictejsi na cely situaci je ale fakt, ze Carmack ted de facto pracuje pro facebook *1*
    • Taky nejsem nadseny, ze je koupil zrovna fb :(
      Alespon ze teda budou mit dost penez na vyvoj no.. Kazdopadne si koupi dvakrat rozmyslim, protoze facebook podporovat teda nechci. Snad se co nejrychleji objevi k Occulu nejake rozumne alternativy.
  • Když už autor článku volí tak tendenční informační tok, měl by dodat i zbytek, pokud to není jen jeho komentář, což předpokládám, že není, jedná se o oznámení.

    Cituji: "Spojení s kapacitami Facebooku skutečně dává společnosti výhody v byznys oblasti i širším marketingu, stejně jako rozvazuje ruce v oblasti financování."

    Tohle jste měl dodat:

    Ale zároveň spojení s 'kapacitami' Facebooku bere společnosti výhody nezávislých rozhodnutí v byznys oblasti i širším marketingu a svazuje jim tak ruce v oblasti realizování svých předchozích plánů. Jedná se o akvizici.

    Pro mě osobně tento projekt tímto krokem skončil. Facebook považuji za pejorativní označení a nehodlám na toto téma dále diskutovat.
    • Takový jako ty OR stejně nepotřebuje, takže čau a už se nevracej.
  • Disslike
    • Vsetci sa snazia byt optimisti co je sice pekne ale uvedomte sa ze hacik tam bude VZDY.
      • walltar
        Tak háček by tam byl i kdyby to FB neprodali ... Tu firmu financovali soukromí investoři. Takže možná, je lepší že to prodali FB, než kdyby to prodali MS, nebo Sony aby si OR rozřezali na kousky a použili do svých VR zařízení.
        • Preco?? Ved Sony dokaze robit kvalitne veci, hlavne co sa tyka hardware su na mile daleko pred FB samozrejme FB si dokaze najst sikovnych ludi no osobne mam k tomuto silnu nedoveru.- Stale som vsak rozhodnuty OR si kupit, ale urcite si pockam na recenzie a moznost to niekde vyskusat.
  • South Park to předvídal!!
    http://www.youtube.com/watch?v=8LK7hKTP9gg
  • Veskoslav
    Nasrat....Smutná zpráva. Ale ruku na srdce, kdo by to za 2 miliardy nestřelil.
    • Prave tady si myslim, ze to ma velky potencial a videlali by tim ve vysledku radove vice. Ale je jasne, ze pro nekoho to je proste okamzity zisk, a muze se soustredit na neco jineho.
    • Ešte raz čítaj čo dostali. 400 mil cash a ostatné je v akciách FB. To bude možno problém predať, keď FB zbankrotuje :) A určite to ani nemôžu predať len tak...
      • Veskoslav
        No to je věc druhá. Ale tak jejich "problém". Sám jsem tomu projektu stejně moc nevěřil a teď o to ztrácím absolutní zájem.
  • Stalking ludí na FB naberá nových dimenzií...
    • ted budou spehovani nejen ve svem realnem svete, ale i v tom virtualnim ve snech, ve sve fantasii v hrach....
  • nekromant33
    Přišel jsem kvůli komentářům... nebyl jsem zklamán. Davová hysterie mě dokáže nabít pozitivní energií na celý zbytek dne.
    • Tilwaen
      Zkus zabrouzdat (ke ještě stále aktivní) diskuzi ke článku o Skyrimu od Dana Vávry a budeš nabit na celý rok dopředu *1*
      • martin.mares.984
        Ja myslim, ze to je rozhodne dobre. Kdyz o tom lide porad mluvi, tak je to jen pozitivni dukaz toho, ze i 3-4 roky po vydani ta hra porad "zije", coz je jedine dobre a potvrzuje to, co myslim zminoval Lukas Grygar jako jedno z pozitiv Skyrimu, ze ho bude hodne lidi hrat i za par let po vydani (i diky bohate mod scene).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit