Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty voe stěžovat si na to že hra jela ve 4K jen 45FPS je docela síla. Ve FullHD nemám s GTX970 a i7 problémy a stabilně 60FPS. Po stažení vyhlazování na rozumnou míru(tuším FX, výběr tam moc není)...opět, jinak všechno na MAX. Na vedlejší 960tce jsem ještě vypínal bokeh (známý žrout z Crysis 3), ale ta jede "jen" v 1680*1050. A rozdíl v grafice? Skoro žádný.
    • meles sraczky
  • Nemám moc nahraných hodin, a asi mít ani nebudu... když si vzpomínám jak jsem nadával u Falloutu 3 (oporit F:NV, to mi docela sedlo), tak teďka by se měla Bethesda hanbou propadnout. A když nám Bethesda vymývala hlavu svýma reklamama, tak většina stála za Bethesdou, smutné.
    Co to je za d......í módu, prodávat nedodělané hry.
    • Hra je dodělaná. Jinak doporučuji tomu dát alespoň 15 hod. a pak uvidíš, že tě to chytne. Ja jsem hru začal po 1 hod. hejtit, ale po dalších několika hodinách, jsem pochopil jak co funguje, kde se dá co dělat atd.. a vše se v dobré obrátí. A najednou člověk hraje supr hru :)
      • Takže sám říkáš, že se musel několik hodin nutit, přihmouřit obě oči, zacpat nos,no a pak to vlastně "není zas až tak špatné"... no to je vysloveně k pláči, když tohle píšeš. Tohle má být hlavní titul, ne hra od indie studia, které "když dáte šanci a čas, tak je to dobré". Tohle má být plnohodnotný titul pro rok 2015, na kterém totálně není co experimentovat s hráči a za který lidé platí plnou palbu. No čím víc nad tím přemýšlím, tím jsem znechucenější. Hlavně že jsme se měli rozplívat nad trapnými animovanými videi, a ve finále hraju post-apo pastelky... no prostě konec (a to jsem potají doufal).
    • Hráči jsou blbci a předobjednávají...protože všichni víme, že hry jsou nedostatkové podpultové zboží...
  • opravdu nechapu tu vecnou snahu omlouvat konzolovou grafiku ktera vypada jako z playstationu 1ky. *12*. a e tu snad nekdo komu vyhovuje to konzolove ovladani a nemoznost si hru vyladit na klavesnici ? vzdyt je to smesne. konzole opet nici PC hry.
  • ten kdo hral F1/F2, tomuhle konzolidnimu bazmektu nemuze dat vic nez 3/10. konzoloidni zprznena hnus hra. *11*
    • Jako s tím vaším hatem proti konzolím už mě fakt začínáte štvát...hru jste si jako fanatici předobjednávali tak mlčte. Věděli jste moc dobře do čeho jdete. Dost pochybuju, že osekané RPG, mizerný příběh a chyby jsou kvůli konzolím. To spíš fušerství vývojářů, které jim tolerujete už X let a stále masivně kupojete jejich hry a bráníte je do posledního dechu protože "Modeři to přece opraví". Super koupím si hru za 1000 a budu čekat pár měsíců než bude v dobrém a kvalitním stavu.
      • ono to vychazi z neceho co je fakt. konzole MRSI PC hry. tak to proste je. maji stary obsolete hardware po desitky let, a diky tomu nezvladaji ani 20% toho co soucasne PC. tim padem vyvojari vydavaji srackoidni hru, protoze konzole vic neumi. simple.
        • Myslíš tím Hi-end PC co má asi tak 30% hráčů? Takže udělají podle tebe hru kterou rozjede jen30-40 PC hráčů aby jsi měl pocit své "Master race" a nechají si utéct ty miliony potencionálních zákazníků z konzolí a Mid PC...ty jsi teda ekonom.

          Rád bych tě odkázal napčíklad na Uncharted 4, které vypadá naprosto famózně. Ale zacpi si uši a dál si hezky namlouvej, že za to můžou konzole. A nezapomeň si předobjednat. Sice to bude neodělaná blbost ale tak hlavně, že to budeš mít co.
          • Tim blbostem co pises vazne veris? Potom by studium prospelo hlavne tobe...jo, jo, masterrace uz neni co byvala...
            • Reakce na Kokosa
          • popiras fakta nesmyslama. Konzole JE obsolete hardware. a vykonem je tak na 20% prumerneho PC. precti si neco o hardwaru, misto hrani na konzoli.
            • Tak znovu. jakakoliv soucasna konzole ma 20-30% vykonu standartniho soucasneho PC. Je to dano HW komponentama. Zjisti si co je vlastne hardware. konzole je 100 let za vopicema.
            • Jestli hru z PS4 jako tohle http://www.czechgamer.com/pics/clanky/21658_maxresdefault-1442587914.jpg rozjedeš na průměrném PC tak jsi borec.
  • A kto uz konecne do zaporov napise aj tie unavne caste loadingi
    • ma pravdu , predseda.
      • spíš má předseda pomalej HDD a RAM
  • dokud nevyjde Fallout, který bude mít parádní příběh, propracované RPG prvky, super hratelnost a uživatelské hodnocení na metacritic nad 9...

    tak pro mě celá fallout série končí Falloutem 2...
    • *1* Když se tak člověk dívá na to, co vyplodila Bethesda, tak si říkám, že ani ten Fallout tactics nebyl tak špatný. *1*
  • Dotaz, je tam možnost hrát například za otrokáře jako v minulých falloutech ? Já to hrál jen pár hodin u bratra ale z toho se sedmičkou docela souhlasím.
    • v podstate tam za otrokare hrajes defaultne :) a zakladas jednu otrokarskou osadu za druhou
      • Super -_-... mě spíš zajímalo jestli tam je něco jako Paradies Fall nebo obdoba Cézarovi legie. Přiznám se že mě baví zkoušet hrát za takovou svini a některé módy to dotáhly dost daleko. (Slavery Extanded např.)
        • co vím, tak ne, díky omezené možnosti voleb a chybějící karmě to nejde hrát jinak než na Dušína
          • Fallout bez otrokářství? https://i.warosu.org/data/tg/img/0256/72/1372316105773.jpg
  • V konfiguracnim souboru si predelejte FOV na 105, zmente si osu y u mysi na dvojnasobek, vypnete si tzv. mouse smoothing, vypnete si vsync, locknete si pomoci jakehokoliv programu FPS na 60. Az tohle vsechno udelate, dostanete krasne plynulou hru. Kdyby tohle vsechno mela PC verze uz v zakladu, tak ji hodnotim 8/10.
    • A nebo si staci stahnout http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/102/?
      • Diky, musim potvrdit, ze to hodne zlepsi zazitek z hrani. Must have.
  • Tak podle všeho si to pořídím tak za rok v nějaké slevě a opravím hru módama
  • No ja si myslím , že pri hrách tak obrovským záberom sa nedá vyhnúť chybám a ako vždy čo sa hier od Bethesdy týka to moderi "vypucujú" do dokonalosti. Pol roka, niekoľko patchov, tak päťdesiat módov a ešte nejaký dobrý preklad a budeme mať na obrazovke takmer dokonalú hru. Aj napriek tomu , že počítače sa posúvajú neustále dopredu, ešte stále nie je možné vytvoriť hru s tak obrovskou krajinou, v ktorej vaše skutky vyvolávajú odozvu a následky so zároveň špičkovou grafikou a bez chýb. Tak výkonné dnešné počítače nie sú. Buď je to o 8 hodinách hracej doby a dokonalých grafických hodoch alebo o 100 a viac hodinách hrania a musíte obetovať grafiku a prehltnúť nejaké chyby. Zatiaľ sa pomyselnému vrcholu priblížil v článku spomínaný Zaklínač 3 a ešte MGS The Phantom pain. No a tie konce hlavného príbehu to mala Bethesda vždy problém. Taký Fallout 3 a ten jeho koniec...vďaka , že to poriešili potom v DLC. Jednoznačne však vždy dostanete vrchovatú porciu skvelej zábavy. Samozrejme je to len pre tých trpezlivých. Hodnotenie je v tomto prípade zodpovedajúce obsahu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit