Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne panove, opravdu nevim co chcete vic. Zase jsem neco zaparil a co napsat do meho snad posledniho prispevku? Pribeh je genialni: jste v postapokaliptickem svete a poradte si s tim jak chcete :-) No jak si poradit? Kdyz je nouze vezme se dvouhlavnova brokovnice. Kdyz je vetsi nouze, pojisti to missile launcher hehe, no a kdyz je nejhur a chcete se citi jako king? Tak co takhle jedna nebo dve mini nuke z fatmana? :-) Co chcete vic??? Je to proste rezba. Najdete zde jak neco z Stalkera, tak neco z Metro 2033...
    • Jack1947
      Až na to že STALKER byl větší výzva. Souhlas a metro byl chudší příbuzný...
      • Kdyz jsem videl poprve Stalkera, tak jsem si rikal proboha co to je za hruzu :-) Asi neco jako hraci tady reaguji na Fallout. Rikal jsem si, co to je za hruznou grafiku, co ty zvuky kdyz strilim (prvni dil)? Pak jsem se od toho odprostil, vnoril se do krajiny a vsechny dily jednim dechem dohral. Byly tam lepsi bitky - pusobilo to vice dospeleji mi prijde. Fallout je proti tomu takovy detsky
        • Jack1947
          Přesně viz ta grafika...
    • Co chci vic? Chci kvalitní RPG. Když budu chtít řežbu, zahraju si Painkillera.
    • Najdete zde jak neco z Stalkera, tak neco z Metro 2033... a nic moc z fallouta :D
  • Chtěl bych se zeptat jestli je na fallout 4 čeština díky
  • zdravím prosím vás jak si rozsvítím? nebo musím nejdřív najít nějakou baterku?

    2. jak se přemisťují věci?

    děkuji moc za odpověd a pomoc
    • ravux
      http://lmgtfy.com/?q=how+to+use+flashlight+in+fallout+4

      http://lmgtfy.com/?q=how+to+move+objects+in+fallout+4
  • Koukám, že jsem se s Games.cz a Levelem po téhle mainstreamové recenzi názorově rozešel. Asi hold většina hráčů hraje jinou hru než já. Nu což, sbohem
    • Jack1947
      Díky takové trouby tu beztak nepotřebujeme " Dovolil si mít někdo z redakce jiný názor než já? ehm, sry ale s vámi končím *1* "
      • Ne. Jde o to, že už se po těch patnácti letech co čtu práci kluků z redakce až moc vzdaluji názorům a pojetí recenzí. Bohužel všeobecně oblíbený hejt na F4 to pro mě už zabil.
        • WalkingWad
          Hlavně za těch 15 let se vystřídalo několik redakcí, nevím jak na tiscali, tak dlouho snad games.cz ani neexistuje (nevím jistě), ale z Levelu si pamatuju X redakcí které se komplet obměnili.. jedno číslo byl šéfredaktorem dokonce mr. Bulíř myslím :)

          Jinak to, že se občas hodnocení nepotká,.. to se prostě stává, viz recenze na Wasteland II která byla snad nejhorší fail.. a jde se dál :)
          • Chim
            Recenze na Wasteland by nebyla fail, kdyby takto kritické byli všechny zdejší recenze.
      • bože ty si taky mistni vizitka
  • Dohrano. Tusim 56 hernich hodin. Level 39. Ke konci kdyz jsem byl uz mega silnej me prijemne prekvapil obdrzeny jet pack. Super vychytavka. Nazor na hru se nezmenil. Uz jsem dal k odsouhlaseni ctenarskou recenzi
    • Level 39. A 56 hodin..... Mega silnej. ...tak to jako LOL. Předpokládám ze si to hrál asi na Very easy
  • Naprosto oprávněné hodnocení tenhle "ŠIT" si nezaslouží ani pozornost jakou má... Jen protože to je Fallout, tak všem svrbí konečníky...
    • fallanga
      Označíš to za šit a potom řekneš, že 7 je zasloužené? Vždyť 7 je pořád nadprůměr. A tato hra rozhodně není ani průměr. Naštěstí, známka je jenom známka, důležitý je text.
      • Vzhledem k pozornosti jakou hra má a ohledně veřejné onan*e co to je za "nejlepší RPG všech dob" bych čekal víc..
      • text, ktery ve hre neni. sure boss. 1/10
        • fallanga
          Text recenze idiote.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit