Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Je ještě něco, co v univerzu Falloutu nebylo odvyprávěno a vás by to zajímalo?

    Já bych se rád dozvěděl, kdo teda - a proč - začal Velkou válku.

    Pak už je mi všecko jedno.

    • Lukyz

      Myslím, že na většinu věcí ti dá odpověď (nesmrtelný) web MadBrahmin

    • booczech

      Válku vedli hlavně USA a Číňani. Boje o poslední zdroje (ropu) .... Čína pak napadla USA přes Aliašku. No a pak se neví, kdo zmáčkl "tlačítko" jako první.

      Takhle nějak si to teda pamatuju z F 1, nebo 2.

  • Grafika nepresvedci a herne mechanizmy su bud rozbite alebo uplne zbytocne. Limitacia enginu je vidiet a to sa nezmeni. Co ma ma presvedcit o kupe ? Pribeh ? 


    Destiny 2 aspon dobre vyzera a zakladna hra je free.

    Dakujem za uprimnu recenziu a dufam, ze vysledna znamka sa prejavi aj v recenzii.

  • booczech

    Jedna ze směšných věcí je, že rychlost je napojena na frame rate, takže když se díváte do země, tak běžíže rychleji. :D ...Tomu se říká solidní trash. :D

    • Ristoro

      Tak to je paráda :D. Poslední hru, co si takhle pamatuji, byl NFS Rivals. A to byla taky pěkná sra*ka. Hoši holt zůstali v první desetiletí 21. století :). Ta hra dopadne hodně špatně, z toho co jsem viděl.

      • Ještě remaster Dark Souls 2 byl tímhle rozbitý. Tam měli na fps napojené na degradaci zbraní. A protože remake běžel v 60fps místo původních 30ti, tak se zbraně ničily jak z papíru :-D

    • Jack1947

      To má tak více her... nebo ne ?

      • booczech

        To nevím. Já o tom slyšel teď prvně ve spojitosti s F76.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit