Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja mužu. A Rage bude uplně mega dojebany letecky simulator. 0/10.
  • Ne. Ale někdo by to měl srovnat s MW2. Protože pak by bylo aspoň vidět, jak je tohle FPS dojebane *1*
  • Opravdu nevím co panu Vávrovi vadí na F3. Jakožto fanoušek celého univerza Fallout mě trojka neuvěřitelně bavila a velice težko bych hledal hru, která mě za poslední dva roky bavila více. I přes inovace a výměně vývojářských studií si podle mě pořád hra držela ducha a atmosférů původních dílů (ať už je to východní či západní pobřeží USA). Co se týče grafické stránky hry, tak ruku na srdce, kolik z vás si někdy všimlo, že ve F3 chybí nějaké realtime stínování? Já na F3 bez přídavků nechal 150 hodin svého života a nikdy jsem si toho nevšiml! Hra vypadala v době vydání skvěle a výstup z Vaultu 101 patří mezi mých top 5 graficky nejlepších herních zážitků. Také nevím, pane Vávro, kde jste přišel na tak mizivý počet questů. Sice nevím co si představujete pod pojmem "quest", ale v mém F3 jich bylo zřejmě více než v tom Vašem (tzn. 31 questů plus dvacet drobnějších "prkotin"). New Vegas jsem ještě nehrál a ať už to bude návrat ke kořenům prvních dvou dílů nebo rozšíření trojky se změnou prostředí, tak to bude tak i tak stát za to. Každopádně na Vaši (pořád píši Vám, pane Vávro) neobjektivní recenzi nedám, protože máme zřejmě odlišný názor na sérii. Také doufám, že řada čtenářů, která ještě F3 nehrála se nenechá odradit a takový skvostný titul, který obrdžel mnoho ocenění (rozhodně ne zásluhou pana Vávry), si zahraje.
  • Tady bych autorovi doporucil fakt, ze si neobhajuje jeho vedomosti v branzi, ale pise clanek hracum, kteri jiz Fallout hrali a cekaji na Vegas. To stejny u jeho ostatnich recenzi - pripadne mi to jako rozhovory na balkone na spince...
  • Jaky muj COD? Ja nehraju COD *4* Ale cokoliv, hlavně že souhlasiš, že je tohle dojebane FPS *3*
  • Atmoška byla super ta se povedla . Bohužel F3 byl tak nějak spíš jen dětskou exkurzí v továrně na oplatky ...a to ještě paní učitelka moc spěchala . Uvidíme zdali reparát odhalí sukénku až na žárem vybělenou kost ...
  • Jj. Level jsem cetl. Ta spina na F3 dokonce i brahmine a kompl svitici ve vode se neda zapomenout :)
  • A kdo vůbec může soudit co je dnes RPG a co FPS ? .... Po vydání Rage to bude ještě vyhrocenější ...
  • A opravdu je tím domácím mazlíčkem slepička ? .... To chci vidět zpracovcání , když bylo tolik povyku kvůli rockstařímu "hot coffee" .... *5*
  • Tak v tom případě je ten tvůj COD dojebané RPG
  • no tiez mi ta recenzia pride taka..ze cely cas v podstate na tu hru nadava, a nakoniec to zabije, ze je to na 9 bodov :) Fallout 1 a 2 boli legendy, o tom ziadna...kazdy sa bal co bude ked bude Fallout 3...ale Fallout 3 bola PRE MNA zalezitost roka, pri ktorej som sa nedokazal odtrhnut od kompa velmi velmi dlhu dobu a ked skoncil,tak mi to bolo luto :) Ta atmoska Falloutu 1 a 2 premietnuta do 3D - bol som z toho dost uneseny :) Ak bude NV aspon zo 70 percent taky jak Fallout 3, tak na tyzden prerusujem kontakty s okolnym svetom...
  • To je fakt hrůza , hra nepodporuje dynamické stínování . Fakt jsem si toho nevšiml ani tady ani v Mafii , takže co řešit ? Škaredé dveře nebo škaredé textury ?
    Řeknu to jednou a řeknu to nahlas : Dane a další proberte se , techdema jsou super , ale taky to musí rozjet kdejaká módní plečka !
    (Bože a fakt mi absence krvavých grafických výkřiků do tmy absolutně nechybí .. )
  • Ak si dobre pamatam tak presne tento clovek co dal NV 9, v jednom z levelov skritizoval Fallout 3 za presne tie veci, ktore mu zrazu v NV akosi zazracne nevadia. Kto si pamata ten jeho komentar, dobre vie o com hovorim - na F3 sa mu nepacil dizajn vaultov, fungujuce automaty na nuka-colu, questy... skratka, cela hra ktoru v tom vypotku zniesol pod ciernu zem. A teraz? Zrazu je to uzasna pecka hra s BOMBOVYMI questami, pricom prave niektore z questov su naozaj este sialenejsie, nez ten (nim skritizovany) o upiroch z F3. Skratka... ani neviem co dodat aby som sa vyjadril slusne.
  • Co mají všichni s tou grafikou? Mně přijde v pohodě
  • *9* Kvůli té grafice se na tu hru nemůžu ani podívat...
  • A co mody? Jdou na to použít ty z trojky? Můžu hrát za Bryana Wilkse? *4*
  • Mne sa zdalo to meno na volebnom lístku povedomé, len nedávno som zistil že to bol môj najlepší parťák vo Falloute... (:
  • Konečne recenzia, ktorú si táto hra zaslúž (nie ako tie žvásty na hrej). Strašne sa už teším keď si to prvý krát spustím a potom sa niekoľko týždňov neodlepím od monitoru... (:
  • Někdo ti šlápl na kuří mohko?
  • Ja nechci vyvolavat flame :(
    Ale myslim, že tady chybi par srovnani s MW2!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit