Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plne súhlasím s názorom recenzenta. *5*
  • To si trochu pleteš pojmy příteli. To, že je něco fiktivní, popřípadě odlehčené, ještě neznamená, že to má absolutně postrádat logiku, promyšlenost a alespoň náznak uvěřitelnosti...
  • Čemu na tom nerozumíš? Questy v F3 jsou prostě nelogické a nesmyslné. V NV, pokud se nějaká vtipná narážka vyskytuje, pak je opravdu vtipná, ve Trojce je pouze nesmyslná a nelogická změť "nápadů", které absolutně postrádají byť i jen náznak humoru...Svět v F3 je vnitřně naprosto nekoherentní - přijdeš do opuštěného domu v pustině a v něm tě přivítá mladá blondýna, která tu jakože žije (vůbec se nezajímá, kdo jsi, prostě s tebou mluví věcně a stylem, jak kdyby jsi se vrátil z nákupu... a navíc vážně netuším z čeho žije - nemá před domem zahrádku, ani sud s vodou, doma nemá žádný žrádlo, prostě jen vymetená chatrč...), pak ujdeš 20 metrů a máš tam bandu nájezdníků. Chápeš tu demenci?? A takhle prostě vypadá celý F3. Je to jak kdyby ho designoval počítač v generátoru. Charaktery jsou naprosto ploché, bez života, existují pouze proto, aby ti dali quest. Společníci jsou jen chodící panáci, s kterými ani nemůžeš pořádně mluvit...Rozhovory na úrovni desetiletého dítěte, větvení rozhovorů téměř nijaké. A v NV je tohle všechno naopak, chápeš?
  • Toto nie je recenzia. Je to clanok na blog adolescenta, plny emocionalnych vykalov.
  • Dojebany mas ty zivot. Chudak Tvoji rodicia, uprimne ich lutujem.
  • nemusi u toho byt... to se na steamu deje dost casto, mel sis precist jazyky (sou tam vzdycky vypsane) nez sis to koupil *3*
  • Banda deti v divocine, dokaze prezit rovnako ako banda deti byvajucich na strome, ktori lietaju spolu s Petrom Panom. Chcem tym povedat, ze ide o fikciu, a hru, nie o simulator reality v postapokalyptickom svete. Nevidim na tom nic uchylne.
  • Občas myslíš "tehdy, když se vývojáři pro kompy na grafiku vykašlou"? ;)
  • "Opravdu nevím co panu Vávrovi vadí na F3."

    V tom případě neumíš číst....
  • Muze mi nekdo rict, kde na steamu stahnu tu cestinu? Hru mam (krabicova verze), aktivovana, jede, cestina nikde?
  • trojka je odpad a fraška, toto vyzerá celkom dobre
  • Myslíš, že by dali pryč stíny a všechno nechali vypadat špatně kvůli strojům, které bezproblémů zvládají CryEngine 3 a občas i graficky překonají herní počítače?
  • Docela jste mě nalákal. Fallout 2 byl a je pro mě RPG vrchol, ale trojka mě nikdy nepřesvědčila k tomu, abych jí byť jen vyzkoušel. Bál jsem se, že si zkazím zážitek ze série.
    Že bych to zkusil?
  • dějuji za pěkny článek o hře, co se týče té výtky k cenam a upgradum zbrani , ve f1a f2 kdyz sem ziskal nejakou novou zbran nebo se nejaka vylepsila tak sem z toho mel opravdu radost , a nektere zbrane si pamatuju dodnes, protoze to bylo vyjmecne a colovek se musi rozhodnout do ceho ty penize vrazi
  • predne - diky za recenzi, byla velice solidni a na urovni tech ktere si pamatuji z tistenych casopisu.
    Nad grafickym zpracovanim jsem ochoten hodne prihmourit oko a mezi nami ocesana grafika je hlavne diky "dedictvi" z konzoli.
  • Dúfam, že Dan napíše či hral V:Bloodlines.. fakt ma to strašne zaujíma
  • sleepless
    Vecne problemy se zkratkami, zpetne diky za upozorneni (opraveno to bylo zahy).
  • Na dolní příspěvky nešlo reagovat.

    Chápu věci ohledně dohlednosti (osobně se mi GTA líbilo více, ale tak věc názoru) etc.

    Je asi hodně blbé se na to zeptat, ale nemohla recenze o cca 3 dny počkat? To je honba za exkluzivitou tak důležitá k publikování nekompletní práce? Teď, když už skoro týden se po všech fórech na multiplayer nadává nebo pějí ódy, přicházejí nové patche a DLC je na recenzi moc pozdě. Většina hráců už představu má.
  • *1*
  • ne *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit