Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja zas uprimne lituju tebe, v patek rano takhle brzo vstavat tak sem taky dojebany. ^^
  • Piggsy
    Fakt, WoWko bys taky recenzoval po 30 hodinách hraní? *2* Podle mě je blbost srovnávat onlinovku se singleplayerovou hrou. A nemyslím si, že přirovnání k filmu je tak úplně mimo. Kolikrát už se mi stalo, že mě film ze začátku velice bavil, byl jsem nadšený, hodnotil bych 5/5... jenže pak se děj začal ubírat jiným směrem, dostavil se stereotyp, špatný konec, nevyužitý potenciál... to samé se může stát (a stává) i u PC her. Takže v rámci co nejvyšší objektivity, když o něčem píšu, měl bych to znát od začátku do konce. *5*
  • delka je konecne dostatecna :)
  • Tak to je dobre, ale obecne to tak opravdu je. Proto maji treba na eurogameru ty recenze rozdelene na nekolik casti (stranek), ze se trosku ta delka psychologicky vykompenzuje. Schvalne se na to zkus nekde zeptat jeste na jinem webu, nebo jestli nekoho znas, kdo nekam na internet pise, uvidis, ze ti to potvrdi.
  • Gonzi
    delší text mi taky více vyhovuje, jde čistě o to, že "ergonomicky" se na to monitor nehodí *3*
  • Piggsy
    Tak to teda "slyším" poprvé. *2* Když mě hra zajímá, tak si o ní chci přečíst co nejvíc informací a na délku textu nehledím, spíš mě naštve když je text krátký a o hře se dozvím prd.
  • Gonzi
    Aha, tak jsem kousek níže psal to samé *1* Fakt nevím, proč si někdo myslí, že hru nemáš osahanou dost na to, aby jsi mohl napsat solidní recenzi (a jak říkám, takovou, jakou už jsem si po kvalitativní stránce osobně hodně dlouho nepřečetl)
  • Nuda je svině, spiš mě bavi kolik lidi je z toho dojebanych :)
  • Piggsy
    Robotron3: Jé ale to jsme si nerozumněli, já jsem nesrovnával recenze na tuto hru, ale délku recenzí všeobecně.. Prostě viděl jsem už mnohem delší recenze her na webu (třeba na Mafii 2) a nechápu, proč by nesměly být dlouhé..
  • Naopak, prave na internetu je obecny pozadavek, ze texty by mely byt spis kratsi, nez v tistenych mediich, protoze na internetu, cteno z monitoru clovek nevydrzi tolik s pozornosti, jako u papiroveho casopisu.
  • Gonzi
    Osobně mi to přijde zbytečné - za 30 hodin už jsem jó dobře schopný posoudit herní principy, skilltree a cokoli jiného, akorát neznám závěr hry. Nemluvě o tom, že za 30 hodin by autor tu hru mohl mít v klidu projetou, ale naopak ji prozkoumává víc, takže přidá i info o side questech atd. Navíc tato recenze je velká a obsáhlá, rozhodně né žádná rychlokvaška. Vážně by mě zajímalo, jak čekáš, že by se ta recenze změnila, kdyby autor hrál dýl, co by se tak zásadně změnilo na hratelnosti, herním světě, grafice nebo čemkoli jiném.
    Přirovnání k filmu je u takhle komplexní hry hodně mimo a ze tvé logiky by třeba takový WoW nešlo recenzovat, protože by nikdo neměl dostatečné znalosti dané hry.
  • Piggsy
    A taky nechápu, jak tě mohl někdo buzerovat, že je recenze moc dlouhá. To sis snad vymyslel, ne? *2* Neřeknu, kdyby to byla recenze do časopisu, kde se musí vejít na určitý počet stran.... Ale tady si můžeš psát do aleluja a čím víc toho napíšeš tím lépe.. *3*
  • Schvalne jsem si to pomeril, obe dve recenze pretahnul do textoveho editoru. Ta na eurogameru ma 9800 znaku. Zdejsi recenze ma 16800 znaku. Coz je skoro 2x vice. (A to nemluve ve srovnani s recenzi, co je napr. na hrej.cz)
  • "Ano, klidně bych si dva týdny počkal na hodnocení kompletního produktu" . Pane Vávra, jak vidíte, zavděčit všem se prostě nedá. Pokud by se čekalo 2 týdny na recenzi, pak bych si klidně vsadil, že se objeví v komentářích brblání, proč ji má tiscali.games tak pozdě. Díky za pěknou recenzi a nenechte se odradit neustálým rýpáním (ne konstruktivní kritikou, která je zapotřebí!)
  • Piggsy
    Zas tak dlouhá mi nepřipadá, to na Eurogameru jsou rezence i 3x delší (a tím pádem obsahují 3x více informací). Navíc polovina čtení je o grafice a shazování Falloutu 3 (*palec dolů*)
  • To by bylo asi na dlouhou debatu a osvetleni, jak to u recenzovani a hernich medii vubec funguje. Jediny co bych k tomu ale rekl je, ze prave zdejsi recenze na Fallout NV je podle me nad ramec toho, co se objevuje na jinych webech. Rozhodne neni psana se zamerem byt nejrychlejsi, vzdyt neni prvni, ani druha... Stejne tak je minimalne 2x delsi nez na jinych webech a je napsana opravdu dobre. S osobnejsim pristupem, ale o to to vic cloveka vtahne do textu.
  • tak nemuzete srovnavat fps tymu cod moh atd s falloutem snad ne decka? L. O. L.
  • Piggsy
    Ano, klidně bych si dva týdny počkal na hodnocení kompletního produktu. I těch 30 hodin je málo u hry, která trvá třeba 90 hodin.. Ať se neopakuji, tak skopíruji to co jsem napsal vespod diskuze.., "Abych pravdu řekl, taky se mi zrovna dvakrát nezamlouvá, že někdo píše recenzi, když je teprve v polovině hry. Teoreticky, první polovina může být skvělá, ale druhá může být odfláknutá, tvůrcům dochází čas a nápady a tak to ke konci začnou flákat. Neříkám, že je to případ zrovna této hry, protože jsem ji ještě nehrál, ale stát se to může. Nebyl by to ani zdaleka první případ.. Na film, který jsem viděl jen do půlky, taky přece nebudu psát recenzi.. Ta potřeba být za každou cenu rychlejší než ostatní už mi začíná lízt krkem.. "
  • Hlavne s tim raketoplanem je dle meho narazka na Fallout 2 :) kde se prece jeden rozbitej opravoval :)
  • Ja jsem rozhodne pro delsi recenze, u her jako Fallout NV, ci dalsich obsahlych her. U nudneho popisneho textu by delka recenze byla na skodu, ale tady je to vyhoda, protoze i dvakrat dlouha recenze je porad lepe stravitelna, nez kratsi nezajimavy text. Zdejsi recenze na Fallout NV je podle me nejlepsi, co sem za tim na webech cet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší