Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to na senilitu.
  • "Jim Sterling je asi nejvyznamenanější nezávislý herní kritik současnosti."

    To nemá absolutně žádný vliv na fakt, že jeho recenze = subjektivní názor jednoho člověka. Typicky klamná argumentace autoritou...
  • A trafená hus zagága, aké príhodné.
  • A čo teraz? Ak dal Z3 hodnotenie 8,5 z 10, tak to znamená, že hra sa mu asi dosť páčila, nie?
  • di si zahrát FC Primát, je to přesně pro tebe, ne kazdej musi mit stejnej nazor jako ty, vim, je to pro tebe "pozoruhodné a smutné" ale nějak se přez to už přenes
  • Tak i Red Dragon byl preskinovanej Far Cry a jak bohove se to hralo :)
  • Hral som všetky predošlé diely a hrať budem aj tento :)
  • Jestli tam neni yorkmut, tak to nechci.
  • homeles8
    U mě to bude taky první Far Cry. Podle mě to budou hrát opravdu jen ti, co předchozí díly vůbec nehráli. Každopádně mě se ten pravěk líbí :-)
  • Far Cry Primal je len preskinovaný Far Cry 4, povedal hater. No a čo ale je to úžasná zábava, povedal som ja. Jednoznačne odporúčam tento titul by ste mali minimálne vyskúšať...

    85%
  • Trafil si klinček po hlavičke, je to tak. Dnes je v móde haniť a kritizovať prácu ľudí, než ich obdivovať a chváliť. Žial je to jeden z neduhov tejto skazenej "modernej" spoločnosti.

    Urobil si ináč chybu keď si predošlé diely vynechal, ale dá sa to napraviť samozrejme. Neviem síce, ktoré FC hry si vynechal, ale odporúčam si ich zahrať všetky, fakt neoľutuješ. Teraz sa dajú zohnať za pár euro a ponúkajú obrovskú porciu zábavy :)
  • Ako to myslíš? Prvý far cry robil crytek a okrem toho, že to bolo vlastne tech demo s príbehom to nič iné okrem prenádhernej grafiky ani neprinieslo. Far Cry hry začal robiť priamo ubisoft až od FC2, kde vývoj prebrala kanadská pobočka ubisoftu, mimochodom asi najlepšieho FC dielu. Séria si udržuje vysoko kvalitný štandard od doby čo sa tak stalo.Len si to porovnaj so AC alebo GR sériou kde kvalita hier išla nižšie a nižšie. dokonca aj SC séria po chaos theory za veľa nestála...
  • Parádní hra, za mě 8/10.
  • chlapci len preto ze hra nepriniesla revolucne novinky je automaticky zla ? trosku sa nad sebou zamyslite podaktori...naco budu prekopavat mechaniky ktore vyborne funguju? podla vasej logiky su odpad vsetky 3ačkove tituly lebo nepriniesli nic nove...povedze mi niekto cim je taky vynimocny zaklinac,skyrim a dalsie hry ktore vsetci vynasaju do nebies ? niesom zastanca ubisoftu...ale tento hejt mi pride uz len z principu...bioware vydava uz 14 rokov jednu hru stale dokola...preco na nich nekydate hnoj ? jako seriozne zamyslite sa...kritika a hatovanie(len preto ze je v mode nadavat na ubisoft) je velky rozdiel
  • Klasický Far Cry akurát v reáliách praveku. Mňa to láka oveľa viac ako predošlé diely ktoré som vynechal. A predpokladá že vďaka zaujímavému zasadeniu nebudem sám.
    Je to úspešná firma s úspešným marketingom. Keby im radili ludia z diskusie tak nezarobia ani na teplú vodu.
  • Paskvil a hovadina roku, tomu uz tenhle titul letos nic vzit nemuze.
    Po sledovani gameplaye su zdesen, tohle je tak na 4/10.
  • dyt tohle je typickej produkt ubi, kdysi vyrazna a zajimava znacka, v soucanosti jen dojnice s kazdorocnim (nebo obrocnim) datadiskem
  • Všímam si viacero jedincov tu na games majú akési simplexné vnímanie herného sveta, je to pozoruhodné, ale aj smutné zároveň. Toľko obmedzených inidividuí v jednej diskusii po kope som tak dlho nevidel.
  • V akom zmysle? Hra dostáva nadpriemerne dobré hodnotenia a to ešte nevyšla PC verzia.
    Ja pevne verím, že bude čoraz viacej far cry hier, nakoľko v porovnaní s baastom , šmejdami a šeďou čo ubisoft už niekoľko rokov produkuje, je to ich asi jediná značka, ktorá nestratila svoju identitu a je stále zábavnejšia každým novým dielom.

    Ubisoft balastom som mal na mysli dojné kravičky ako AC, alebo šmejdy ako watch dogs, nadchádzajúci division, či nedávno rainbow six alebo splinter cell. Samozrejme sem tam sa objaví nejaká kvalitná záležitosť ako trebárs South Park alebo COJ Gunslinger ale to sú skôr výnimky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší