Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta česká herní scéna, to jsou hrozný Indiáni... Není divu, že se u nás nijak nerozvíjí velký herní průmysl... *7*
  • Proč chodit pěšky, když se můžete svézt na 4 zvířatech? :D
    Jinak je pravda, že je to jenom evoluce FC3, ale dobrá evoluce. Teď tam má větší smysl sběr a zasazení do té doby se mi taky líbí. Samozřejmě, hodně lidem se to nebude líbit, ale hodně lidem naopak bude. Já se na tu hru těším hodně.
    • Jack1947
      Je to horší než COD stejnej engine, hratelnost jen recyklát z už tak zoufalé čtyřky... ale jo ted už to konečně smysl dává všechno to lovení a stahování z kůže to zas jo *3* *7*
      • Mě se to tak líbí. Změna prostředí a zbrnaí je docela velká změna oproti předchozím dílům, konečně to nebude jenom obyčejná střílečka, kterých tu jsou tisíce.
        • Jack1947
          To určitě *3* ted už tam budou krvežíznivé mamuti, sovy bombardéry a nakonec snad i nějaký pračlověk homo suicidus. Klasa. Kvalitka to se musí nechat *5*
          • Nevím, jak vy, ale já nechci hrát simulátor pravěku, ale chci se u hry bavit a Sova-bombardér, Mamut jako dopravní prostředek atd. se mi zamlouvá, v jaké jiné hře to je? Ano HŘE, ne simulátoru!
            Se mi líbí, jak lidi nadávají na nereálnost Far Cry, ale na ARK je většinou jenom sama chvála. Na Primal se nadává jenom proto, že je to známá značka a patří Ubisoftu, a aby si někdo pohonil ego. Taky se mi hodně her nelíbí, ale tak napíšu, že mě ta hra nesedí, ale jiným se líbit může a né, že budu vyhledávat naschvál články o nějaké hře a furt ji hejtovat.
  • dmnc
    "Verdikt: Čtvrté Far Cry si přes sebe přehodilo zvířecí kůži ..." ... at pocitam, jak pocitam, porad mi vychazi pate Far Cry, co je spatne? ... FC, FC2, FC3, FC4, FCP

    Mozna to bylo v teto dlouhe diskuzi (kterou jsem necetl) jiz zmineno (avsak ve clanku neopraveno) a pak se omlouvam.
    • Inquisitor
      Čtyrka + kůže=pětka
    • Spatne jsi ty, zkus to pochopit v nasledujicivete. Ctvrte FC pres sebe prehodilo kuzi a vzniklo tak FCP.
    • Ronox
      Tak dá se to pochopit tak, že čtvrté far cry si přes sebe přehodilo zvířecí kůži a vydává se za pětku .. zároveň není Primal očíslován stejně jako Blood Dragon. Ale jo spíš tam jen chybí pár slov, každopádně já to z textu pochopil, jak to bylo myšleno. Převlečená čtyřka.
    • Jediná chybička v jednom z mých třinácti miliard výpočtů a jsme na padrť. Takže odpočítáváme. Deset. Devět. Osm. Šest...
  • Far Cry dosahuje sve posledni posmrtne krece. Nadherny rozlehly a vypracovany svet, uchvati kazdeho dokud nezjisti ze v coop neni mozno hrat kampan, pokrok se pak uklada pouze hostujicimu hraci, multiplayer zase hrajete max pet na pet. Proste vyvojari si budou zase hrat s krasnym svetem aby sve snahy nasledne zabili omezenim herni zabavy at uz coop ci pvp. Jeste pockam co petka nabidne v budoucnu jinak uz me to nezajima.
  • Kozy
    Je to sice potřetí to samý ale špatná hra to jistě neni, takže proč ne. Ale taky by to mohli poslat alespoň na rok k ledu.
  • Odulin
    Tohle musím zkusit už z principu. Kolikrát se člověk podívá ve hře do pravěku? :) Se stále stejnými mechanismy problém nemám, celkem mi vyhovují a aspoň člověk ví, co čekat. Teď ještě vychytat nějakou slušnou cenu.
    • Jack1947
      V EA měli pár her které z pravěku byli a le néé... ono FC je nečím zlomové jááj.
      • Odulin
        Rychle si nemůžu vzpomenout co měli EA z pravěku? Inspiruj mě prosím. A ne FC asi není ničím zlomové, proč?
        • Jack1947
          Myslel jsem Early access hry proč si každý pod zkratkou ea představí EA *7*
          Stomping land si vybavím...pak ještě nějaké.

          Není zlomové protože je toto samé jen jinde... to SAMÉ!!!
          • Odulin
            Možná proto, že značka EA je tu asi o 20 let dýl než nějakej early access. Dík za tip, ale do early accesu už nedělám. Jj je to to samé, ale to přece každý ví nebo ne? :D
            • Jack1947
              Víceméně to není pro nikoho ale většina lidí si to uvědomí až když je pozdě a pak se diví takže klíd.
            • Odulin
              Jj párkrát spálil než mi došlo, že tohle asi není pro mě. Čest výjimkám jako byl Dirt. :)
            • Tak v jednu dobu se dost chytlo, že EA(firma) je v podstatě synonymem EA(early acess). Někdy kolem BF4 které v multiplayeru padalo jak hrušky a servery jim haprovaly tak, že to bylo až k pláči.
            • Jack1947
              Nějak brzo ne ? takže ses spálil jo... jinak EA bude EA taky co nevidět takže je to myslím prašt jak uhod. Těch her je určitě víc NZ akorát tahle mně napadla.
  • Veskoslav
    Prostředí je udělané pěkně. O tom žádná. Ale hratelnost zamrzla na 3./4. díle. Mě fakt nebaví sbírat nějaké sračky, abych si z 6 papoušků upletl kožich, který mi dá armor +4...Takové krásné prostředí a opět naprosto nevyužité. Třetí díl jsem nedohrál doteď, protože mě to ani ne v polovině přestalo bavit. Kempy pořád to samé, podělané věže na rozhled, stále dokola se opakující věci a příběh nudnější.

    Od tohoto dílu jsem očekával něco jako udělal Blood Dragon, perfektní hra. Ale dostali jsme jenom reskin, což je dost velká škoda. Dalo se z toho vydolovat mnohem více.
  • To video "Behind the Scenes" maji uz podle thumbnailu spatne. Würm skoncil 10,000 let pred nasim letopoctem, ne 15.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit