Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkně sepsaná recenze :)
    dejchla na mě atmosféra 90. let - Zvelebil, Tuček, Bílčoch, Rybka a ostatní kluci ze Score a Levelu.
    Far Cry Primal určitě hrát nebudu - poslední dobrej Far Cry byla jednička, ostatní se na předlohu prostě nechytaly a klidně mě za to sežerte.

    Vzhledem k tomu, že čas utíká jako voda a člověk s přibývajícím věkem začne určité svoje dětské záliby odmítat, tak na tom, že Primal nebudu hrát neni nic divnýho - chytne mě maximálně jedna hra za rok....zbytek už beru jako odpad. A je jedno jestil to je Witcher 3 nebo MGS V. - obě hry mě velmi, velmi rychle přestaly bavit a bylo mi ve fianle i líto peněz (MGS Ground Zeroes jsem sprostě stáhnul, protože jsem tu jejich slavnou 1 misi bral jako Tech demo. S Phantom Pain nemám zkušenost, ale předpokládám, že mimo měnícího se prostředí to bude na jedno brdo.......takže subjektivně - zase to Samovi Fischerovi a Pandora Tommorow s Chaos Theory nesahá ani po kolena

    Ale přesto mě něco v roce 15/16 chytnulo - Wasteland 2 Directors Cut......a teď mě z Tiscali gamesplaye oslovil XCOM 2
    • Vypadá to na senilitu.
    • Z představy, že na mě dýchne Zvelebil, se mi obrací žaludek, nestraš mě!
      • FattyPillowFan
        na Aliho mI neshAhejte!
        • vidíš Ali :-D na toho jsem zapomněl. Nevím proč, ale utkvěla mi v paměti fotka Zvelebila, když pro Score dělali reportáž s interview......Zvelebil vlezl kvůli fotce do kontejneru......tak jsem si ho do toho kontejneru před 20 lety zařadil a už v něm zůstal
    • Arcizrádce Tomáš ,,Jidáš" Zvelebil, to už tu dlouho nebylo *1*
  • homeles8
    U mě to bude taky první Far Cry. Podle mě to budou hrát opravdu jen ti, co předchozí díly vůbec nehráli. Každopádně mě se ten pravěk líbí :-)
    • Hral som všetky predošlé diely a hrať budem aj tento :)
  • Verdikt:
    Čtvrté Far Cry si přes sebe přehodilo zvířecí kůži a snaží se hrát si na pravěk..... Neni náhodou páté?
    • dmnc
      zajimalo by me pisemne vyjadreni tech 6 lidi, co nesouhlasi ...
      • Lukyz
        Vždyť to v textu vyjádřil přímo Honza:
        "Čtvrté Far Cry si přes sebe přehodilo zvířecí kůži"
        Netvrdí že jde o čtvrtý díl, ale že je to nemlich to samé jako čtyřka, jen se odehrává v pravěku.
        • Máš pravdu, později mi to taky došlo že je to tak asi myšleno :)) My bad :/
          • To samé jak čtyrka? Spíš jako trojka, protože FC4 je úplně stejný jako FC3. *15*
        • a pak tomu da 7/10 *7*
  • Domorodci mluví anglicky s pravěkým přízvukem?
  • Pan recenzant je velmi chytrý.Recenzi hodnotil tak jak se mu to hodilo a jak ho to v tu chvíli napadlo.Fakt u některých recenzí se naseru.Stejně jsou podle mě recenze pro hlupaky co si hru nemaj jak pořídit.Tohle je skvělá hra a že je to fc4 bez střelných zbraní?Nemyslím si !
  • Jack1947
    Tak furt lepší než 9ítka to opravdu někdo čekal nějakou evoluci v žánru? *7* Kor když to je ještě z pravěku ale věci tam tehddá měli hrozně OP.
  • ako pre mna jediný a najlepší ostane FC jednotka...ostatné sa tomu na hony vzdialili,a ono čím dalšia čast tým viac "sprostostí " čo tam pridávajú aby zaujali čoraz mladšie publikum.:(,ako ..na chvílkové odreagovanie ok..ale načo -rozumej dôvod- strávit pri tom(premrhať) viac času?..grafika pekná ..to má táto séria celá ...ok...ale ? čo viac..hrat to len preto že môžem všetko podpálit?...alebo lietat ako sova?...kolkokrát ma to má bavit?100x-200x...žiadny alebo minimálny rpg systém...vývoj postavy..dej..progres....niečo čo by ma hnalo vpred-nútilo -motivovalo moju zvedavosť íst dalej tou hrou?...sediet pri tom pol dna a ...nič...strata reálneho času...znovu hratelnost? tu nie ...pre mna ani razdohratelnost.:)radšej si dám 3x gothica , metro,stalkera,massefect,deadspace,x-com a podobné záležitosti ktoré majú pre mna vysokú znovuhratelnost-podla toho ja cením hry ...znovuhratelnost..ak už mám teda za to minút peniaze tak nech to aj stojí za to!..:D tot môj názor.
  • No tak ja už nevím. Tady všechny hry dostávají 7. Hra, která nepřinesla nic nového, se stále stejnym systémem kterej tlačí každou svojí hrou co vydají..... Pardon ale tohle to na 7/10 není ani kdyby mi dali zlatého mamuta do hry! Jedna hra prosím. Druha ok .... ale každá hra ? Přestávám brát Games vážně ....
    • chlapci len preto ze hra nepriniesla revolucne novinky je automaticky zla ? trosku sa nad sebou zamyslite podaktori...naco budu prekopavat mechaniky ktore vyborne funguju? podla vasej logiky su odpad vsetky 3ačkove tituly lebo nepriniesli nic nove...povedze mi niekto cim je taky vynimocny zaklinac,skyrim a dalsie hry ktore vsetci vynasaju do nebies ? niesom zastanca ubisoftu...ale tento hejt mi pride uz len z principu...bioware vydava uz 14 rokov jednu hru stale dokola...preco na nich nekydate hnoj ? jako seriozne zamyslite sa...kritika a hatovanie(len preto ze je v mode nadavat na ubisoft) je velky rozdiel
      • 3.díl nepřinášející aspoň trochu evoluce vykrádající sama sebe? Ano taková hra je automaticky špatná. Seriózně by ses měl zamyslet ty sám.
    • neskutečné kolik lidské blbosti se tu bere.
      • Ajeee skalní fanda.
      • tímto příspěvkem jsi zvýšil její úroveň o 2%
  • Tak to je super, že jsem nehrál předchozí Far Cry hry a nezkazil jsem si to... Takže to pro mě bude relativně nové :)
    • Tak to je tvoje velký štěstí a asi si to užiješ, ovšem já už bohužel nemám nervy hrát poněkolikátý za sebou tu samou hru.
      • Jack1947
        Teprve po 3 *1*
  • jak 4 far cry toje nějaka blbost ne
    • Je to myslené že sa Far Cry 4 prezliekol do praveku, teda že nemáme očakávať nič nového ;)
      • ale far cry 4 byl uplne neco jineho :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit