Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kravicka
    nechapu jak to muze byt 4. Far cry
  • Macctess

    Dobrý den 😄chtěla bych se poptat mám far cry primal nemůžu si stěžovat mam odehraných nějakých 53 hodin a 40% hotových ale nastal mi problém 😄zabili mi ,, legendárního" šavlozuba a pak zabili mě takže zvíře úplně kaput a já nevím zda ho můžu ještě nějak získat zpět 

  • Velké zklamání... Nádherný svět, skvělé prostředí, ale to je vše. Hra vtahuje jen pro krásné brouzdání krajinou, ale velmi rychle mě omrzelo jak lovit, tak obsazovat tábory neandrtálců. Chybí tu hlavně příběh a vztahové zápletky. Stačil by i jen lepší systém vylepšování věcí, nebo osady s obyvateli. Aby hra působila víc osobně a člověk se do své role mohl vžít a navázat osobnější kontakt s ostatními "členy kmene". Takhe je to jen mechanické odlidštěné potácení se v sice krásném ale naprosto nudném světě. Škoda, škoda, škoda !!!! Mohlo to být tak super... *13*
  • Krescz
    souhlasím s recenzí, ale to hodnocení bych snížil na 6/10
  • Pěkně napsáno, i jsem se pobavil, díky :).
  • Jack1947
    No, už by si měli dát tak 2-3 roky oraz opravdu proč? uhm... jak se píše ve verdiktu more of the same - to samé jen v pravěku. Jako hrát se to dá, ( asi i proto že není moc co jiného hrát) ale nic extra. Baví mě to více jak FC4 to byla bolest. Sice jsou tady ty nepovinné mise které jsou nutné pro splnění těch hlavních jenže není jich tolik a prostředí je zajímavé škoda že ten engine to občas dost kazí. Napřátelé chodí zas po stovkách. 7/10 asi i zaslouženě a už by si měli dát pauzu. Tohle jim kupovat nikdo pořád už nebude *3*
  • neviete mi poradit kde najdem tri pytle semana čo mam ukradnut?
  • O nicem, ty ukoly a dej? Vazne to zase musel nekdo z vyvojaru odflaknou za dva dny? Hra je pekna ostatne jako FC.
  • Zbožňuji recenze s větami typu „kteří doufali ve výraznější odklon ze zajetých kolejí“ a následně snížené hodnocení. Jedná se o pátý díl série. To je jako čekat, že se v novém dílu FIFA bude krasobruslit, nebo v Need For Speed létat vzducholodí.
    • pokud je vás víc takovejch co si myslí že by se měli herní série posouvat po vzoru fify a nfs, tak teda potěš koště co nás čeká příště
    • Stačilo by, kdyby alespoň něčim přispěli
      A sakra!
      Alespoň něčim malym.
      Ale ne.
      Stačilo by, kdyby pořád nedělali hry tak stejné, nudné a egocentrické!
      Tohle mi děláš naschvál, viď??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit