Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skyrim 10/10 a Farming Simulator 2013 jen 6/10??? LOL
    • Ataker
      To se divím, že to sem napsal nějaký srandista až teď :/
    • Trisska
      Dost trapnej trolling! *7*
      • Náhodou tohle se dá vzít docela vážně.
        • Trisska
          Jasně! *15* Srovnávat fantasy RPG a simulátor hospodářský techniky, ale čemu se divím, tady je to přeci naprosto běžnej jev!!! *15*
          • Teďka to možná přeženu, ale kdyby to byla velmi atmosférická hra, jež by se dala pitvat, s bravurně napsaným příběhem o zemědělci Pepovi, jehož jméno si nikdo nepamatuje a sám si na něj nemůže vzpomenout, jež je těžce zkoušeným osudem, k němuž se připojí několik velmi dobře napsaných postav. Káždá se zložitou minulostí a charakterem ke kterým si vytvoříme určitý citový pouto a budeme jejich strastiplnou cestu prožívat, jako by jsme to byly mi. Jako třeba velmi zábavná a oblíbená postava hrobaře/knihovníka Martina Slámy, který si to velmi rád rozdá s místnima poběhlicema, i když mu tělo tak úplně už neslouží. A ve hře bude několik nezapomenutelných monentů a zvratů jako setkání s šerednou ošklivkou ze soudední vesnice Marii Pivní, která i když na to nevypadá, tak má velmi dobré srdce a je šíleně zamilovaná do hlavního hrdiny. Nebo hospoda, kam chodí chodí spoustu divných týpků, ve které je na zemi flek, po jednom člověku jež se samovznítil a náš Pepa ho kdysi učil. Nebo pomník přezdívanej u prolhanejch kebulí v místě jemuž se říká Peklo, kde žije spostu zlích lidí, kteří to v hlavě nemaj srovnané. Pokud by to tam bylo a bylo to velmi dobré, tak by to šlo srovnat i s nejlepšíma RPGčkama, které kdy vyšly. :-D
            • Trisska
              Tím se netrap, spoilery tam máš celkem dobře zamaskovaný! *15*
            • Dík, ale teďka lidi, co to neznaj, nyní znaj spoilery. :-D
            • Trisska
              V pohodě, to ví přece každý malý dítě, že Planescape: Torment je nejlepší RPGčko na světě! *4*
              Tak ať se brzy uzdravíš!
            • Jinak se omlouvám za pravopis. Jsem nastydlej a v noci jsem nespal. Tak kdyžtak sorry, jo? :-)
          • Náhodou, když si ty obrázky nezvětším, tak jako zmenšeniny trochu připomínaj oblivion. :-D

            A taky by se dalo říct, že obě hry jsou sandbox, ale každá trochu jinak.

            Teď doufám, že někteří mě tady neukamenujou, když řeknu, že se mi líbí, jak hodnotěj ve Scorečků. Kdy kromě číselného hodnocení to srovnaj s podobnýma hrama a daj tam ukázku dialogu, aby si čtenář udělal i obrázek jazykové náročnosti. :-D
            • Trisska
              Tu sem ještě nehrála! *15*
            • Náhodou hra jménem "Lepší než drátem do voka" lze srovnat se spoustou dnešních her. :-D
            • Trisska
              Zmenšený obrázky připomínaj Oblivion, takže deme srovnávat, jo? *15* Už dost kámo, nebo tady asi spadnu ze židle! *15* *15* *15* Ve Scorečku taky srovnávaj hry ze stejný kategorie!
  • kdyby udelali online system obchodu kde by si hraci kupovali prodkty a predbihali se kdo vydelava vic, nebo staveni stodol a nejake zvirata ktera by se pasla to pak by byl obchod s hovezim, z ovce by byla vlna. tak by to bla lepsi hra
    • jindra.veliky
      to by ta hra musela byt od Blizzardu a mohl bys to kupovat i za realny prachy....

      a za predobjednavku bys mohl dojit Elfy a farmarit s pandama
      • Trisska
        Elfky! *15*
    • walltar
      zvířata tam sou ... krávy, ovce a slepice. Stavět můžeš skleníky a podobné hovadinky.
  • GlaDOS
    Tak jsem si tu 2013ku zkusil a neviděl jsem tam rozdíl, oproti dva či tři roky starou verzí, kterou jsem kdysi hrál. Grafika je pořád tragická. A to vážně nejsem náročný. Ale to doskakování detailnějších modelů je hrozné. Stejně tak blbě vypadá i zem, která při obdělávání mění jen texturu. Jinak je to pořád placka. Při sečení zase úroda před sekačkou mizí. Žádný náznak animace. Sakryš, ta hra bývá v prodejních žebříčcích často na prvních místech, takže prachy logicky musí být. Tak kde je problém, udělat aspoň průměrný engine?

    Fyzika je pořád divná. Stačí se rozjet a několika tunový traktor po hrbolách skáče jako z papíru. Kolizní model některých budov s nástroji = 0. Předpokládám, že i AI zůstala stejná. Byla sranda dřív sledovat, jak se traktor s automatickou obsluhou zaseknul o strom u pole a nedokázal se stočit. Nebo když jsem traktorem narazil čelně do auta, obě vozidla se zvedla přední nápravou do vzduchu a na zadních kolech vytvořila konstrukci ve tvaru A.

    Ale bavilo by mě to. Obsluha velkých pracovních vozidel je podivným způsobem uklidňující. Kdyby alespoň za ty roky udělali něco s grafikou, fyzikou a kolizemi, pořešili GUI, managment a dali do toho trochu práce, tak bych u toho vydržel celkem dlouho. Ale za to, že se hra technicky za ty dva/tři roky nikam neposunula bych hře dal spíš 4/10. Prodává se jim to dobře, ale i tak nejsou schopni najmout schopné programátory a grafiky.
    • jindra.veliky
      jsem si ze zacatku myslel, ze si zase nekdo spletl diskuzi a zacal ecenzovat CoD *15*
    • davidBray
      třeba se tyhle problémy týkají jen pirátských verzí .))) nebo sis to na tu zkoušku koupil?
      • GlaDOS
        Ne, tyhle problémy se netýkají pirátských verzí. Když je hra technicky blbě udělaná, tak je to prostě pevně daný fakt. A to platí i zde. A jen tak pro informaci, na zkoušku jsem si stáhnul demo. A jelikož má demo prezentovat hru a přesvědčit zákazníky ke koupi, nemělo by se technicky od klasické verze odlišovat.
        • davidBray
          Oka, když demo, tak je to bez debat :) peace
      • Mam rad ludi ktory odvodonia chyby v hre ze je to piratska verzia. Mojko poviem ti tajomstvo, upiratena verzia sa nijako neodlisuje od "orginalky".
        • walltar
          No to zase není tak úplně pravda ... někdy může být v pirátské verzi víc bugů. A většinou se nedostaneš k patchům takže je ani nemáš jak opravit, každopádně ale o patchi, který by kompletně překopal fyziku a nebo přidal do hry nový grafický engine, sem ještě snad ani neslyšel.
          • Ty si zamrz asi tak v roce 2000. Dneska se patche dají sehnat řádově do několika hodin, ovšem když ta hra za něco stojí. Přeci nedává smysl dělat patch na hru, která nikoho nezajímá.
            • walltar
              No právě na velké hry sou patche hned ... na takové ty zapadlé menší se člověk k patchům nedostane. Indie hry taky jenom ty známé.
          • Á... pán kámoší jen s lidma z war fór... koukni se někdy na p2p scenu a pochopis, ze pises srajdy :D
          • Hehe, tak to je nezmysel všetky hry mam opatchované... a žiadnu kúpenú, ako to vysvetlíš?
            • davidBray
              třeba tím, že jsi trotl? .))
            • že se nemáš čim chlubit
      • walltar
        Neboj ta hra prostě taková je.
        • davidBray
          já se nebojím, jen mě baví rýpat do zločinců, kteří si tu zlodějinu obhájí za jakoukoli cenu :))))
          • GlaDOS
            No nevím, jestli je takový zločin vytvořit kopii hry, kterou by sis stejně nekoupil. A nebo si ji koupíš právě na základě toho, že sis ji mohl vyzkoušet (pokud není demo). Druhá věc je ovšem u chronických tahačů, co mají prachy, ale autory prostě nepodpoří a nechápou, proč by měli.
            • davidBray
              "Druhá věc je ovšem u chronických tahačů, co mají prachy, ale autory prostě nepodpoří a nechápou, proč by měli." a přesně tyhle lidi mám na mysli.
          • Zločinců? Podívej se do vlády, ňoumo *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=gEJHrmliVQw&feature=youtube_gdata
    • walltar
      To mě řekněte ta hrozná "hudba" co k tomu hraje to je doopravdy nebo to někdo udělal jenom kvůli tomu?

      Mg to je opravdová hudba *8* Dobré tak už chápu proč někdo veme samopal a de střílet děti do školy chtěl je tohohle ušetřit. A to sem si myslel že už to horší být nemůže.
      • Humor pro smysl = 0, zavolejte zachranku...
  • v skratke same old sh*t
  • tohle můžou hrát snad jen masochisti
  • Kazdej kto uvazuje o Farmingu by si mel kouknout http://www.youtube.com/watch?v=gEJHrmliVQw , top hra.
    • walltar
      Dobré tak tohle video je fakt hnus. Radši drátem do voka.
  • podla mna je to super hra zo strielaciek som uz vyrastol a WOWko ma uz tiez nedrzi toto je vyborne riesenie pre pohodovu zabavu a ako bonus je na nete tony novych modov a strojov co doda hre dalsi rozmer a zabavu na dlhe dni
    inak hram to od kedy to vyslo kazdy den tak 4-5 hodin a stale ma to uspokojuje ja by som dal kludne 8-9 pretoze je tam zopar nelogickych chyb
    • já hraju strongholda 2 po síti každej den 12 hodin
      • To jseš dobrej. Jen ať to neví máma, nebo ti napříště nedá kapesný. *3*

        Teď vážně: Aspoň jednou jsem si sem chtěl napsat takhle přiblblou reakci a předchozí příspěvek byl na to jako dělaný. *2*
    • jenom 4-5?
  • Mohou zvířata dostat nemoce?
    Speličí průjem není sranda!
    • divny že víš co znamená speličí... pan googl zná jen 5 výsledků
  • life28
    Do čísla ma nič nie je, ale vďaka za normálnu a serióznu recenziu, so štipkou humoru. Najväčší slovenský portál Sector si totiž z tejto hry už roky robí posmešky, čo nieje vôbec vtipné.
    • davidBray
      Můj kámoš je klasický konzumní hráč, má všechny CoDka apod. A tuhle hru si kupuje každej ročník i se všema dlc co k tomu vyjdou, takže nechápu reakce Sectoru, nejspíš "pro hlupáka každý hlupák"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit