Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se kupují pole děkuji za odpoved
  • Omluvam se ja to na ps3.
  • Dobry den. Mam farming simulator13 na ps. Chtel bych vedet jak zaseji kukurici. Ve hre jsem nenasel secku na kukurici. Jinak tam je vse na zklizeni kukurice ale nejde zasejt.
  • mohu se zeptat jak stahnout mody na penize a pretahnout do hry Farming-Simulator na xbox 360
  • čau mám problém, nejde mi najmou v multiplayeru víc asistentů než 2. Víte co stím?
  • Koupili jsme CD s hrou Farming simulator 2013, spustili jsme ji ale když to zapnem nenaběhne tam už co dělat..takže s traktorem můžeš jet kam chceš, a žádné další zařízení tam není. Poradí mi prosím někdo co s tím a kde je chyba? Dík
  • v Pondeli ti ho poslu nebo uz ho mas
    ja sem si vcera objednaval tu hru
  • ahoj nevite kde sezenu na farming simulator 2013 dalsi plodiny rizu atd dik
  • cau nevite jak mam dat hnuj do skleniku mohl by mi nekdo poradit dik *4*
  • Ti to zvadne a musíš to znovu zorat a zasít :-)
  • Nevite nekdo kod na ls2013
  • kup krávy,krm je a oni ti ten hnůj samy vyrobí. *15*
  • Nevíte někdo prosim vás jak dát mody na xbox?
  • caute lidi nevite jak mam udelat abych mnel hnuj nevim jak na to, poradite mi? dik *4*
  • nevite negdo ja vyrobim picci
  • chci se zeptat zasel sem pomalu všechny pole a když sem je chtěl sklízet tak mi neseká kombajn??? ale když zaseji pole a začnu mlátit hned jak např. pšenice uzraje tak mi vše funguje! máte s tím někdo zkušenosti??
  • Tilwaen
    Nezlob se, ale Tvůj první odstavec je blbost. Znamenalo by to, že by buďto:

    1) veškerým hrám, byť AAA daného roku a sebevětším peckám, recenzent nemohl dát více jak 3/10. Vždyť podle toho, jakým tempem se vyvíjí technologie, tak za deset let tu budeme mít naprosto nepoměřitelnou hru, které tato naše nebude sahat ani po kotníky! A takové srovnání přesně chceme, ne? S ohledem jak na minulé, tak (vůči nám) budoucí hry - aby to zkrátka bylo jednotné, univerzální a člověk v tom měl hned jasno.

    2) Nebo by recenzent musel veškeré hry recenzovat zpětně - a to všechny najednou.

    Složitější systém bodování by vůbec nebyl na škodu věci, ale poměřovat nebudeš nikdy moci starou (ve své době vynikající) hru a soudobou, také vynikající. Už z principu totiž budou kvality, které nesou, různé - a bylo by navýsost smutné, kdyby tomu tak nebylo. Znamenalo by to mj. totiž, že po 10 letech nejsou hry v ničem (ani technologicky) lepší.
  • https://www.facebook.com/pages/Traktor-Simulator2013/427899093961254
    Chci vas pozvat na MP začíname schaníme lidi :) mapa a mody to vše pošlu :)
  • Ahoj lidi , chci se zeptat jak udelat to kdyt poprve dosecu na zacatku hry to je pak to po me chce vypraznit zasobnik na zrno, ale ja nemuzu prijid na to jak se to děla, porad te mi prosim . piste na jirkastrelec@gmail.com
  • *12* *12* *12* *10* *13* *9* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit