Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vojta_Ilavsky
    Je Zábavný grind a Nezábavný grind.
    • nektere hry jsou na tom založené. treba když jsem videl tu hru o strileni do díry ve videu, tak mi to pripomnelo dark souls. tam taky nic jineho nedelate než chodite dokola a kosite nepratele
      • Vojta_Ilavsky
        Jenže vždycky můžeš do toho bezduchýho grindu přidat nějakou randomizaci obsahu, např. náhodně generovaný dungeony, popřípadě i enemáky, bonusy za použití toho atho atd.
    • MickeyMutant
      To máš jak s masturbací. Někdy si to fakt užiješ, jindy do toho jdeš jen abys líp usnul.
  • MickeyMutant
    Grindování je úplně v pořádku a neškodné, dokud se nerozvine do obsedantně kompulzivní poruchy. V téhle fázi sice dochází ke zefektivnění farmingu, protože k němu člověk začne přistupovat opravdu seriózně s plným zaujetím, na druhou stranu po celý boží den nedělá nic jiného. A když náhodou dělá, tak je stejně myšlenkami ve hře a přemítá o efektivnějším farmingu.

    Po psychotickém zhroucení, které následuje poznání, že 24 hodin denně na dokonalý grind nestačí, se diagnóza mění na schizofrenii. Tahle třetí fáze už většinou zabraňuje v účasti na rozsáhlejších herních aktivitách a pacient se obvykle přesunuje na diskuzní fóra herních webů, kde zakládá několik účtů, aby ve svých komentářích dokázal postihnout realitu ze všech existujících úhlů pohledu.
    • Chim
      Dobrovolně se přiznávám, že fázi jedna jsem na sobě několikrát pozoroval s náběhem na přestup do fáze dvě, nicméně jsem si vždy uvědomil, že den opravdu má jen 24 hodin, ze kterých si bere svou daň také spánek a některé další činnosti uspokojující základní lidské potřeby a toto zjištění pro mě bylo natolik frustrující, že než abych se pokoušel o nějakou formu dokonalého farmingu, jsem totiž perfekcionista, raději jsem se na takovouto činnost zcela vykašlal a vrátil se do "normálního" reálného světa, což mě sice nečinní tak docela šťastným, ale mohu být alespoň spokojen s tím, že jsem tento příspěvek zvládl shrnout do jedné jediné naprosto dokonalé věty.
    • Dogkiller
      Mluvíš z vlastní zkušenosti?
      • MickeyMutant
        Samozřejmě, gram praxe je víc než tuna teorie!
        • Dogkiller
          S tím se nedá nesouhlasit. *4*
  • jestli si mam vybrat mezi grindem nebo mikrotransakcema, volim moznost hacking...
  • flash789
    Spousta hracu takovehle věci ve hrach primo vyhledava, a jsou nestastni když tam nic takového není.
    Pote sahnou k nejakemu cheatovacimu programu a když ani to nepomaha, pokusi se hacknout hru samotnou nebo servery na kterých hra bezi. Pocinani těchto jedincu je pro normálního hrace nepochopitelne, a je to stejne jako když se zenska chce podrbat na koulich a zjisti ze zadne nemá.

    Konkretni ukázka je hluboce zakorenena v povaze člověka a da se srovant třeba se slevou v hypermarketech nebo když se na zemi vali několik stokorun, lidem se zatmi před očima a zacnou se chovat jak zvířata. Podbne jako slepice když se jim hodi zrni.
    • flash789
      a mimochodem, ta reklama s panem Jagrem je skutecne otresna, zajimalo by me jestli tohle ma nas hokejovy prebornik skutecne za potrebi. Vypada tam jak sasek..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit