Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja sice nejsem FIFak ale uznavam ze je mnohem prijemnejsi kdyz clovek hraje ligu proti compu kdyz maj tymy skutecny nazvy a dresy nez kdyz tam misto Chelsea behaj hraci v nakejch fialovejch trickach a menujou se North London.
  • web se jmenuje gameway.cz
  • Ještě jeden postřeh.Proč každej fifák se vytahuje s licencema co fifa má a pak nenarazí člověk na jinej tým než real,city,chelsea a pod.?:) Na tom webu se právě hraje i s low týmem liga např..
  • pro lidi co hrají tádi na manual a slow .Objevil jsem web,kde se tak hraje,je tam spousty hráčů,nehraje se o peníze ale o jakýsi body do žebříčku,čim výše jste,tim si v ligách můžete vybírat tým dřív než někdo,kdo je v tom žebříku za vámi a pod..Nerecenzují se tam hry,ani tam nelítají žádný prachy,nevim jestli sem můžu pustit název toho webu,aby to redakce nebrala jako reklamu?já jen,že nebejt toho webu,asi bych si 13 podle mých představ nezahrál,proto bych rád na ten web upozornil,mohu?
  • Hraji jen na manual ovládání,singl=normal rychlost,online= pomalá rychlost. Nejvíc by se mi to líbilo na rychlost co je v singlu na slow,bohužel v onlinu je rychlost noemal,stejná jako ve12 fast .V singlu13 je mormal stejná jak v onlinu fast. Proč?
  • Hraju radsi PES ale u kamose kalime ve velkym FIFU a to co me nejvic bije do oci v porovnani s PES je fyzika mice a jeho odrazu. V PES vystrelim z dalky a je klidne mozny ze mic bude tecovan obrancem nebo i brankarem a presto skonci v siti (stejne jako je tomu ve skutecnosti). Zatimco kdyz vystrelim v FIFE tak jakmile se toho golman dotkne tak to na 99 procent vyrazi (pokud to neni naka zvlastni situace). Stejne tak jako kdyz pred strelcem stoji obrance tak neexistuje ze by po teci mic zmenil trajektorii treba jen o metr ale mic se odrazi pod strasnym uhlem. TOHLE je pro me to co FIFE dava stale arcadovy nadech a na tom bych nejradsi uvital zmenu. Aspon pri hre proti cloveku. Kdyz sem hral proti pocitaci tak me znechutilo to jak strasne soluje a snazi se dostat od pulky az do brany
  • USER47
    Kdo někdy fotbal aspoň trochu hrál, tak ví, jak ten sport může bolet. V tý rychlosti často i nepatrnej kontakt může končit pádem, zraněním nebo aspoň pěknejma modřinama.

    Samozřejmě se i filmuje, ale domnívám se, že zdaleka ne tak moc, jak se může gaučovejm odborníkům na fotbal zdát:).
  • To, co hledáš, se jmenuje Turnaj. Pod turnajem se ve FIFĚ myslí i liga, play-off apod. Je to tak proto, že těch herních možností je moc, a tak tohle vše je sdružené pod jednou hlavičkou Turnaje (pravda, ten název je docela zavádějící).
  • Wyder
    Ve 12 to bylo jen pro asi 4 vybrane ligy a az po zakoupeni season ticket (live season). Letos se ta forma atd. aktualizuje zdarma, jo?
  • Akorát co se týče updatu soupisek, mě osobně se aktualizovaly mužstva když dám výkop a pokud hraju online. Když pustim Karieru jsou tam přestupy někdy do 1 září, takže Hulk porát v Portu atd...
  • Zkoušel si kariéru?
  • mrd*t barcelonu v čele s nastřeleným Messim
  • Může mě někdo říct, pač jsem přešel letos z PES na FIFU jak mám hrát sezonu za nějaké mužstvo? Mám XBOX a menu není přehledné a v sezoně mě to nabízí, že musím být on-line tedy mít XBOX-live, což zatím nemám a téměř ve všem to chce po mě tohle připojení, to se bez toho neobejdu? Chci prostě hrát jen nějakou ligu hrát pohár i třeba ligu mistrů za jedno mužstvo a to nejde...
  • Teda Fifa 13 na konzolích se ani ždibíček nevyrovná graficky NHL 13 to je úplný ODPAD co se týče grafiky , nechápu proč NHL jde tak krásně graficky zpracovat a FIFA je toková sr*čka graficka no jsem zvědav ještě jak bude vypadat na PC ale tam to taky stálo za h*vno , no prostě NHL a NBA co se týče grafiky o proti Fifě jsou naprosté skvosty . *13*
  • Nesouhlasim. Sehnat lidi na fotbal 11 na 11 je temer nadlidsky ukon, nehrajes pred divaky, nehrajes turnaje, ligy apod. Rekl bych, ze ten problem je stejny jak o FPS. Tam se to da taky objektivizovat na to, ze si schovany za rohem a strilis na nekoho.
  • CartmanXxX
    Za to můžeš děkovat konzolím.
  • Pravdu dis. Vypada to vazne desne, na rok 2012 veliky amaterismus. Na druhou stranu ale sam uznavas, ze jinde to neni lepsi. FPS, TPS, RPG... na obleceni a hadry vsude kaslou. Proste neni vykon, vsichni oblikaji jen vyztuzeny hadry a vespod maji krinoliny. A kdyz uz si nekdo da tu praci, rozvlni maximalne kabat nebo nejakou kapi. A to se potom jeste placaji po ramenou a demonstruji na tom PhysX. Ze to sice jako sebralo mraky vykonu, ale stalo to za to. :)

    Co pamatuju, vlajici trenky (a mozna i trika? nevim) mela kdysi (a snad porad ma) asi jen NBA. Tam by krinoliny uz vubec nepusobily dobre. Jenze stejne to vypadalo vselijak, bo neni vykon a vsechno je to moc umely.
  • sleepless
    Jo jo, každý týden by se měly updatovat soupisky a zároveň s tím i informace o formě hráčů apod.
  • 13 je zase o něco lepší virtuální fotbal. Náznaky revoluce by se našly. First touch? Ano! Můžete zapomenout na zběsilé přihrávky, kolmice, diagonály a drcení tlačítka pro sprint. Když sem u toho sprintu, Walcott a podobní rychlíci se mohou jít klouzat, stále můžete po křídle upalovat jak šílení, ale brzy pochopíte, že tudy cesta nevede. Úspěch tkví v držení míče a rozvážné kombinaci. Průchodům přes polovinu hřiště zesměšněním 5 protihráčů už taky odzvonilo. Technické střely už nejsou tak účinné jako bývaly. Je mnohem těžší dát gól. Celkově se hratelnost přiblížila reálnému fotbalu. Dribbling se výrazně posunul, rychlejší změna směru a zasekávačka je efektivnější než si přehodit míč přes hlavu. Nový herní mód Skill games je zábavný, můžete překonávat rekordy, soutěžit s kamarády, ale hlavně se behěm jejich hraní něco naučíte. Funkce MatchDay je pro fajnšmekry, kteří sledují fotbal a není jim jedno jestli hraje Messi hroťáka nebo pravé křídlo. Ostatní módy vesměs stejné s drobnými upgrady.

    Pro mě jednoznačně nejlepší ročník. Ano, FIFA 13 Vám dovoluje hrát arkádovým stylem, ale pokud zapojíte mozek, a budete se snažit hrát dle nějakých "fotbalových zákonů", hra Vás příjemně překvapí, natož aby Vás zklamala.
  • to zdeeneek: přesně tak...ale čemu se divit, když ve všech rozhodujících funkcích v ČR sedí diletanti bez jakékoliv propagačně-ekonomické vize

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit