Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No řekl bych, že průsery s online hrou budou letos stejné jako loni. Nechápu důvod, proč mě hra není schopná s někým spojit. Jako pokud bychom měli špatnou odezvu, tak tam je přece 5 minut na opuštění zápasu bez výsledku.
  • spook.y
    Letos jsem si chtěl koupit Fifu zase v předprodeji ale když jsem zjistil že tam pořád nebude Gambrinus liga tak si jí koupí až na vánoce nebo někdy po.
  • Proč vůbec číst, koukat se na filmy, poslouchat hudbu, užívat si sexu nebo chodit do hospody...všechno je to jedna velká ztráta času, ale o čem by ten život pak doprdele byl?
  • zdeeneek
    Proc vubec hrat hry? Neni lepsi delat neco uzitecnejsiho? *4*
  • Na PC jsem hrál jen demo...nehodnotím;)
  • nikto /ako ja/ možno nemá s kým alebo kde hrať futbal vonku
  • Proč hrát CoDko na PC. Není lepši na náměsti postřílet pár lidi?
  • sleepless
    Mód jsem zběžně vyzkoušel a neshledal žádné změny, které by stály za řeč. Proto jen letmá zmínka v recenzi. Zjevně je tento mód pro tvůrce slepá ulička, což naznačuje i víceméně identický kariérní mód. Očekávám, že je brzy sloučí, zruší nebo Be a pro totálně překopou. V současné době je to okrajová herní varianta a za zajímavou ji nepovažuji i z těch důvodů, které uvádíte - potenciál, nepotenciál.
  • no za domkem si za Barcelonu nezačutáte :)
  • sleepless
    Neapeluj na nás, ale na Konami potažmo CZ distributory, ať se té série v ČR někdo ujme - pak budou recenze víceméně automatické. Za současného stavu by tu recenze nebyla normálně vůbec, protože na to, abych z rozpočtu kupoval hry na recenze ve velkém, opravdu peníze nejsou. Ad podplacený trh - jsem šokovaný a znechucený vaší/tvou naivitou :)
  • Proc hrat fotbal na PC, nebo cemkoliv. Neni lepsi si venku zacutat?
  • Coooooooo?
  • Za to môže ten illuminát, čo ti žije pod posteľou.
  • Jak je mozny ze verze pro pc porad pada
  • Jo z recenzí vesměs souhlasím. Celkově zase odladenější a zábavnější než předchozí. Nicméně třeba AI jednotlivých týmů by mohli ještě dost poladit. Pořád všechny týmy hrajou jak barcelona. Nevím, ale tým třetí anglický ligy by si prostě něměl bejt shopnej dát 10 náhrávek za sebou naprosto přesně a třeba i zádama k sobě. Všichni hráči maj přehnanou techniku a vision. Golmani maj snad za úkol hledat vyraženým míčem utočníky a drobnosti jako je jedna hymna před zápasem národáků na kterou zpívaj oba týmy, semtam nelogický věci v manager modu a menu se daj ve výsledku odpustit. Ale letos mi to příjde s PESkem o dost těsnější než v předchozích dílech. Přístí rok to bude težký rozhodování.
  • Jsem šokovaný a znechucený! Nedávno jsem zde apeloval na recenzenty, že Fifa má více prostoru než PES.... a co se stalo tento rok? Fifa má recenzi opět dřív než PES, i přesto že PES vyšel dřív. No ještě že letos ta recenze na fotbal od Konami vyjde, ale i tak I AM WATCHING YOU.... EA si zase jednou hezky podplatila trh. *16*
  • já tam to čislo nevídím není to tím že používám linux ?
  • Na novou FIFU se těším...ale novinek má letos (konečně) víc PES a jsem s ním hodně spokojen...
    Ještě že nejsem nějak extra vyhraněnej fanoušek, takže letos mám fotbalové žně :)
  • Pane šéfredaktore (Petře poláčku) - že nezmiňujete Be a Pro za hráče, mně velice mrzí. Zajímá mě totiž, jak je to se střídáním, poháry atd. V žádné recenzi ani anglických apod. to není. A je to jediný mód který by mě bavil. Potenciál na to mají. To co je ve dvanáctce je průs - průšvih. Nelze se vystřídat, po pár letech jsem byl superman se statistikami 99 běžně, jako mladý hráč jsem hrál hned v základu, ikdyž mi bylo řečeno, do jednoho roku si probojuj místo do zákl. setavy apod.
  • Kolik recenzentu Fifa je potreba pro vymenu zarovky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit