Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FIFA 13 ?? Pche, ja rikam FIFA 12,5 !!!!!!
  • K čemu tady máte recenzi, když se stačí trosku prekliknout a hned si mužu dočist, že je to nej hra na světě -_-
  • Jen dotaz k tomu komentáři..Abych mohl mít anglickej komentář, musím si koupit FIFU která to obsahuje, nebo se to dá stáhnout později z MS Live?
  • sleepless
    Ohledně serverů je to dost individuální, nicméně během cca čtyř dní hraní na ostrých serverech s retail verzí (proto se čekalo s recenzí) jsem nenarazil na nic, co by nějak vybočovalo s normálu. Dejme tomu, že jednou za čas se protihráč odhlásil, nebo byl odhlášen systémem, ale nic dramatickýcho - na PS3 i X360. PC verzi jsem ještě nezkoušel.
  • sleepless
    Vážení, omluva za úklik, který způsobil, že při zadávání recenze vypadlo číslo. Už tam je.
  • FIFA 12 byla v tomhle směru ještě zlatá. Včera v osm hodin večer jsem hru zapnul, že odehraju pár zápasů sezón, hrál jsem do půlnoci a odehrál jsem čtyři zápasy! Hra prostě není schopná spojit dva hráče. V lepším případě napíše už v menu, že bylo spojení ztraceno, v horším případě to napíše až po nástupu na trávník následované asi minutovým vyhodnocováním kontumace, které se nedá přeskočit, no a v nejhorším případě přijde nekonečný loading před zápasem, kdy se prostě musí hra natvrdo vypnout. Takže zatím je to opravdu o nervy a říkám si, jestli tohle je odpovdající kvalita, kterou bych měl za jedenáct stovek dostat. A podle ohlasů se to týká nejen PC verze, ale i PS3 a Xbox.
  • Veskoslav
    Spíše by mě zajímaly dva důvody: Je těch změn oproti 2012 tolik, aby člověk vyhodil litr a jestli už funguji lépe servry na fifu než u minulého dílu, kdy když nefungovaly, tak se pomalu vyhledávalo a když už to vyhledalo, tak se protihráč povětšinou odhlásil.
  • Veskoslav
    Lupa je anticena pomalu, kdo ji má, tak jeho úroveň je brak. Takže si je spíše pochválil tímto;)
  • kidnap
    Za sebe mohu říct, že to katastrofa byla, a proto si to letos nekoupím. Čekal jsem půl roku, než vyšel patch, abych mohl bez problémů hrát. Tolik k podpoře EA.
  • Že nás neupozornili v posledním podcastu, aby jsme se na to psychicky připravili.
  • Tak poprvé s tebou vyjímečně souhlasím *1*
  • to si jako kde slysel ze online ve 12 byl katastrofa ? online tam byl uplne v pohode, stejne jako u 13
  • Trol.diskuzni
    Cože, žádné číselné hodnocení? Za takový amatérismus si lupu nezasloužíte ani náhodou! *16* *11*
  • kidnap
    Přesně, už bylo dost těch devítek, který každoročně dostávaly hry za updaty soupisek a upravení pár konstant.
  • kidnap
    Já to taky nechápu. Oproti 12 to chtělo ještě trochu zpomalit, ale oni to spíš zrychlili. I nastavení slow je neskutečně rychlý. Dá se to řešit snížením rychlosti hráčů, ale to je takový polovičatý řešení. Navíc občas se stane, že míč při střele nebo přihrávce vyletí neuvěřitelnou rychlostí.
  • Aký je online? Sú tie servery schopné? Počul som že v 12 to bola katastrofa, ktorá rozumné online hranie prakticky znemožňovala
  • aneb dávat "objektivní" číslo, které si Fifa zaslouží, by vyvolalo ještě větší nevoli než bez něj.
    SAKRA kde je to číslo??????????? :D Ale můžou si za to sami redaktoři když neumějí normálně hodnotit v celém spektru číselného rozmezí a postupně zmanipulovali jak manažery tak koncové zákazníky nebo je to naopak? :)
  • Nechápu to nastavení rychlosti. Na rychlost normal je to jak ve fifě12 na fast a tempo je zběsilé celý zápas,ani střídat netřeba. Asi je to schválně,aby padalo hodně gólů a bylo hodně šancí.Já to hraji nejraději na slow+manual ovládání.Bohužel v sezoně se to nastavit nedá a to je velká chyba,protože pro mě hra ztrácí smysl,když vyhledání online soupeře je mi znemožněno.Singl mě dlouho bavit nebude,škoda,velká škoda:(
  • Keyz
    Chudák který to bude hledat v databázi podle hodnocení má smůlu :)
  • Konečně žádné číselné hodnocení !!! Protože u sportovních her které nenesou skoro žádné novinky to nemá smysl ! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit