Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měli by hlavně pořešit síťovou hru, menu a přestat diskriminovat manual hráče. Ale co, letos stejně zkusím PES
  • Stačí v PES zmačknou 4 klávesy na jednou a je to
  • langustyn
    chapu ze na soucasnych konzolich to nepobezi (na next genu snad uz j), ale aspon na PCcku by mohli dat moznost to zapnout...
  • Ano, opravdu velice důležitý herní prvek.. bez 3D trávy ať to ani nevydávají!
  • lol a čím se liší ta konzolová ? :D
  • Mohli by uz konecne udelat normalni PC verzi.
  • kdyz by byla zapla 3d trava tak by se hra sekala jako se mirne cuka pri replayi ... mluvim teda o xbox version ..
  • kapalka
    ja ho zapomnel ve vlaku :(
  • V PESku je to porad a vetsinou za to clovek dostane akorat tak zlutou kartu. *1*
  • Já prostě na EA Sportech nechápu to, proč pokaždý musím po každém spuštění najít českou vlajku a vybrat jazyk ... to jsem se snad během dne naučil španělsky, že bych si to teda spustil španělsky, a třetí den asi umím skvěle Rusky tak jo třetí den dám ruštinu, no prostě otravný pro mě.
    Zadám to jednou při prvním spuštění hry a hotovo ne.
  • langustyn
    ja doufam ze tam konecne pujde zapnout ta 3d tráva, která je na všech ofic. screenech...
  • Meleš blbosti a jde vidět, že tomu moc nerozumíš *6*
  • I v 98 to bylo, ale přišlo mi to k ničemu.
  • mel jsi nekdy zlomenou nohu.Pokud nemas otevrenou zlomeninu tak sni muzes normalne chodit. *8*
  • Keyz
    Kdyby to fungoval věrohodně bylo by to zajímavé. Je škoda, že rozhodčí simulaci pokaždé uznal jak píšeš.
  • Bylo to i ve fife 99/2000 *3* přišel sem na to díky starýmu playstation magazínu *1*
  • Konecne realisticky mic proti trudomyslnosti...
  • Mart9
    to už bylo na jednom PESku a bylo velmi jednoduché si nasimulovat penaltu. Jen ať to tam EA necpe.
  • shmeck
    Protože PEGI 3.
  • shmeck
    To opravila.... Snad ho udělají i do 14ky. Ale je otravný čekat 4 měsíce na fanouškovskej patch, kvůli bandě nenažraných papalášů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit