Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co si pamatuju, tak se mluvilo o částce jako za ruskou ligu....což je docela nepoměr.
  • shmeck
    Snad konečně upraví to idiotský menu..
  • Keyz
    Kdyby zde byla možnost simulování bylo by to věrohodnější.
  • Neviděl,protože hráč vždy odkulhal,ale stačí si přečíst důvod zranění...
  • N7N7
    Ty už jsi někdy viděl ve FIFĚ zlomenou nohu?
  • A tak o to se postarala zatim komunita ne? Pokud ne tak mě opravte :)
  • a zkusil si i PES?
  • Mart9
    Ty rozdíly jsou pořádně znát, až když si ten starší ročník zpětně zahraješ. Když novou Fifou navážeš na tu starší, je ten rozdíl trochu menší. Alespoň taková je moje zkušenost. Sám mám nakoupeno hodně Fif od ročníku 06.
  • Koupil jsem si zatím každou fifu od 2005 a každej rok jenom žasnu co se ty vývojáří nebojej prodat!!!! Rozdíl mezi 12 a 13 ? Nic co by se nevešlo do menšího patche nebo datadisku. O NHL radši vůbec nemluvim :-(
  • spook.y
    Taky jsem slyšel že chtěli fakt moc...za to asi nemůže svaz, ale STES což je oficialní marketingový zástupce gambrinus ligy. Tam bude problém.
  • spook.y
    Je to velká reklama a ještě dostane svaz peníze za licenci...nechápu proč na to FAČR nebo STES nepřistoupí. Prostě kravatáci chtějí moc peněz za licenci :( demence.
  • Tohle stejně nepochopím, jak za to nějaký fotbalový svaz, ať už v naší nebo jiné zemi může požadovat peníze. Vždyť je to pro ně tak super reklama. Ale hlavně by mi zajímalo, kolik vlastně svaz chtěl po EA peněz za udělení licence. Protože, když se toto řešilo v roce 2011 tak jsem četl, že si řekli 6x více než obvykle. Ale zajímala by mě ta částka co se tou 6kou násobila. Protože jestli to pak bylo stejné nebo draží než třeba Premier league, tak se pak EA nedivím, že nemá zájem.
  • Mohli by už taky konečně udělat nosítka.To že hráč má zlomenou nohu a odkulhá ze hřiště mi prostě realističnost dost kazí...
  • Obávám se že opět ne...debilní svaz.
  • spook.y
    Lehce jsem hledal, ale nenašel jsem jasnou zprávu o tom, jestli bude Česká liga ve Fife 14. Máte někdo nějaké info?
  • Jsem víc asi zvědavej na Fox Engine u Pro Eva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit