Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neskutečný, že všude se hází tak vysoká hodnocení, ale že je v tomto ročníku taková výrazná chyba a to přepínání hráčů už nikdo nezmíní. Na hraní při vyšší obtížnosti či jako v mém případě schopnějším živým hráčům je tohle hodně výrazná chyba. Ať už dám manuální či automatické přepínání hráčů tak mi to přepíná úplně nesmyslně. Pak jsou tu třeba drobné chyby jako spousta tyček (3 tyče ze 6 střel v jednom mači ?!). Golmani se ještě nenaučili jít pro balon, který se plouží +-2 metry od tyče a radši ho nechají projít do autu a tím se čas o něco zdrží což v posledních minutách ve kterých potřebuji vstřelit gol je opravdu k nezaplacení... Nebo takové rohy, opravdu mi nepřijde normální aby 90% balonu měl golman...a pokud odcentruji tak aby ho neměl šanci zachytit tak zase prakticky nemám šanci dát gol...možná tak po nějakém odrazu či obrovské haluzi. Pak mi tu dále chybí klasický trénink kdy bych si mohl právě ty rohy pořádně nacvičit či jiné situace. Za tyto chyby bych klidně strhával nekompromisně body dolů. Taková 5 by hře mnohem více slušela.
    • A to je přesně to, za co skoro 13 stovek prostě nedám, ještě abych platil nějaký mikrotransakce za balíčky! Otravuje to hratelnost a rozhoduje zápasy (ve FUTu naštvou chyby hry o to víc).
    • Pod to se podepíšu. Hry od EA nebo jiných velkých firem (Ubisoft) prostě nedostanou nízké hodnocení (proč asi?) :D Ale na druhou stranu musím říct, že multiplayer je lepší než v 15 a co mě teda fakt štve je to, že gameplay dema byl lepší než v plné hře. Nechápu, kdo ty updaty v EA vymýšlí nebo na základě čeho je dělají. Podobně to bylo už FIFA 15 demo vs plná hra. A pak taky, jak píšou, že určité dny je větší šance, že vám padnou v balíčku v Ultimate Teamu top hráči (tzn. původní pravděpodobnost 0,05 % a nová 0,1% :) ).
    • Mart9
      Hráče si máš přepínat pravým analogem. Rohové kopy jsou naprosto v pohodě, tam nechápu tvůj problém, nauč se je kopat. Souhlasím s těma gólmanama, jen čumí, jak kolem nich probíhá míč do autu, ani tlačítko pro vyběhnutí nepomůže.
      • Pravým analogem je to příliš pomalý. A nevím proč to tak zmrvili když na old genu tohle bylo vyřešený bez problému a navíc tohle je první FIFA za těch 15 let co ji hraji co s tím mám problém, takže ne, není to moje chyba. A ne s rohy s tebou nesouhlasím, ty jsou prostě blbě vyřešený.
        • Mart9
          Tak zrovna včera jsem dal i s Coutinhem gól hlavou z rohu na World Class.
  • Psychotic
    Osobně nejvíc času trávím ve hráčské kariéře a ta je letos vylepšená o milion procent, takže pro mě ideální fotbal.
  • Ked som videl uvodny obrazok, tak ma prve napadlo, ze je novy diel Retro Games. *4*
  • jo ženskej fotbal nahoře bez, to je teprve kumšt
    • Mart9
      Prosím redakci, aby koukla do systému a prozradila nám, který gay kliknul na nelíbí. Díky. *3*
      • Třeba klikají holky, co nemají rády nadržence *3*
        • Mart9
          Sem chodí nějaké holky kromě trollů, které se za ně vydávají?
  • Se divim, proc tomu proboha neudelaj lepsi grafiku, vzdyt je to jen stadion, par panaku a micuda.Nema tam co zrat vykon. Za deset len tam snad jen pribudli ostrejsi texury a par poly navic... Ale osklivy je to stejne.

    Jo aha, konzole...
    • Mart9
      U minulého ročníku mám rozlišení a detaily nastavené kvůli FPS na menší úroveň, ale jednou jsem dal schválně HD rozlišení s max detaily, sice se to sekalo, ale grafika opravdu skvělá, fakt nádhera.
  • Tady ty "aktuální" recenze ještě někdo čte?
    • radši pozde než vubec. Spousta her tady recenzi ani nemá
  • Keyz
    ženský fotbal. To je zásadní změna jako prase *15*
    • Mart9
      Hraje se ale výborně. Líp než s chlapama.
  • Pobavilo mě umístění článku nad Heavy Rain. Trošku rozdíl v grafice. :D
  • Let the script begin !
  • "Vysoky natlak" ueee... to mi pripomina, ze se blizi FM, to zas bude cestinarske fiasko...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit