Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpočátku jsem byl nadšený, že FIFA prodělala hodně změn. Jenže jakmile nahrajete pár desítek hodin tak zjistíte, že je ta hra pořád stejná. A ženský fotbal? Nenechte se vysmát, ten jsem hrál jednou a stačilo, přišlo mi, že tam jsou i stejné animace jak u chlapů. V patnáctce jsem nahrál přes 500 hodin a počítám, že v 16 to bude podobné ale osmičku bych tomu nedal ani náhodou. Dal bych tomu šestku s čistým svědomím, protože nejsou schopni místo zbytečných novinek vyjednat licence na nové ligy.
    • Mart9
      Už v prvním zápase jsem poznal, že je tam oproti minulému ročníku dost málo změn na to, abych letos nekupoval, jelikož je to ale fantastický fotbal, hodnocení minimálně sedí, spíš by slušela devítka.
    • Je to možný ? Fotbal je pořád stejný ? To je divný *3*
  • Mně se třeba letos hraje Pesko líp než FIFA. Jen je třeba počkat, než modeři vyřeší licence, jako každý rok, aby se to dalo kloudně hrát. Pak už mi na tom vadí jen naprosto debilní přestupový model, který Konami nebylo schopný za 5 let nějak vyřešit...
  • FIFA 16 absolutní blbost. Hra online snad nejhorší že všech sérii. Fifu hraji deset let, a toto je nejhorší díl serie. Aspoň pro mě.
  • Hovadina tato Fifa... Nechápu proč v Ultimate Teamu je souhra, když si naházíte hráče a budete mít souhru 100, tak to bude úplně stejná hra i se souhrou 60 a nebo mi připadne, že čím horší zlatý hráči, tak je to lepší než hráči z Realu bo Barcelony.. Mám vyzkoušeno, že Suarez v této Fifě stojí za Hov....
    Kdyby náhodou, tak v této hře mám odehráno stovky hodin.
  • Mart9
    Zpracování ženského fotbalu ve FIFĚ je ten nejlepší fotbal vůbec v historii. Hodně si na tom dali záležet a ve výsledku se to hraje dokonce ještě lépe než mužský fotbal. Hodnocení 8/10 beru, Martinových 7/10 u loňského ročníků bylo fiasko. Za mě jsou poslední 2 ročníky devítková hra, 10/10 se sportu dává hodně těžko.
    • Co ti brání vyjít ven a zahrát si fotbal naživo, nemáš nohy?
      • Mart9
        Sežeň mi minimálně 7 lidí, které fotbal baví a mají na něj čas ve stejnou chvíli jako já. Pak mi nebude bránit nic.

        Když jsem byl děcko jako ty, chodili jsme hrát každý den po škole, jo to byly časy...
        • jj přesně a takové děcko ti tu pak něco píše o smutném životě, tragikomická ironie.
        • Divíš se že nemáš přátele?
          • Mart9
            *1* *1*
      • Ani nevíš, jak bych šel, ale není s kým. Za mlada jsme hrávali dost často, s klukama u babičky na vesnici, pak ve škole, po škole s klukama ze třídy, bylo to super a strašně mě to bavilo. Dnes už má každý své životy, svoje starosti, svoje rodiny ... tak to většinou bývá. No a taky fyzička už není co bývala :D
        • hmm, smutnej život
          • Zrzzek
            Mít rodinu je smutnej život? Maxi ty se překonáváš *1*
          • Rodina je to nej co me potkalo, lepsi nez jen behat za micem...a co sem se nahral. Takze naopak, super zivot. Moje dcera je to nej co mam
  • Bránenie je katastrofálne až komicke hlavne v online FUT-e niektoré akcie vyzeraju fakt komicky a skončia sa zvačša golom stačí mat dobrý driblink a netreba ani šprintovat a hrač sa preklučkuje cez cele ihrisku. v online FUT-e je možne len taktické bránenie a to je v tomto ročniku katastrofa. grafika je dobra ale aby bolo za zápas 4-6 tyčiek tak to je trochu vela... a tých absurdít je tam podla mna omnoho viac ako v predošlom ročniku. Brankáry su kuzelníci. Suverénne najslabšia fifa od 12-ky
  • FIFA 16 je nejhorší FIFA co kdy spatřila světlo světa. Horší to prostě už být nemůže :D

    To není fotbal, to je parodie
  • Velké sklamání
  • Ale zase musím EA pochválit za přidání ženských týmů a doufám, že budou s nimi počítat a pracovat i další roky. A i když většinu času hraji za bílé pusinky tak čas od časo je to příjemné zpestření a navíc je tam Alex Morgan *14* Takže více online modů v ženském fotbalu bych uvítal.
    • Alex Morgan to je ta co ji unikly ty fotky na web?:))
  • Fifa 16 me zklamala.Doufam,že 17 bude lepši.Šileni rozhodči,kteři připiskavaji soupeři.Centry hruza a kopani penalt taky nic moc.O uličkach ani nemluve.Brankaři supermani a když kopu na branu tak to nějakej superman v obraně srazi.Jako kdyby hrači soupeře meli v kopačkach magnet.Jinak Fifa me bavi,ale tyhle nedostatky by mohli odstanit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit