Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    ucho: Mě udivuje, jak někdo vytahuje furt tu hospodu. Ne každej musí být neustále vylitej. Já třeba za ten večer v BIO OKU utratila stovku a neměla žádnej alkohol ;)
  • Ne je to pouze vekem ...Stahuji jen deti, chudaci bez koruny a ubrecenci typu je to drahe, nemam penize...Blablabla
  • to by se musel namahat se ctenim clanku...Neblbni chtel sem proste jen neco vyzvracet
  • tak na ne nesahej...
  • Black_Hand
    tak nejak. ale on ten puvodni prispevek o penezich nemluvil...
  • Reagoval jsem na to co napsal...
    Standardní internetovej pirát je spíš něco jako černý pasažér. Veze se, ale zaplaceno nemá :)
  • Black_Hand
    a jak to souvisi se standardnim internetovym piratstvim? nejak mi chybi ten krok se "spustou penez".
  • DangerousDave
    v prípade Obivaka je to dosť nereálny scenár.
  • Já ti ukradnu ňákej tvůj nápad, vydělám na něm spoustu peněz, ty utřeš nos a uvidím jestli ti to bude vadit :)
  • Trol.internetovy
    Už by se tu mohli začít práskat všichni, kdo tam byli, šup šup! *4*
  • Kein
    Docela mě potěšily některé názory na warez, co ve videu zazněly a to především ten, že warez slouží k tomu aby si člověk zjistil co kupuje. Kdo s tím má problém, tak to má blbý.
  • Jen tak ze zájmu - kolik myslíš, že máš předplaceno her z toho hard disku, na které si je stahuješ? A druhá otázka: Až ten "limit" vyčerpáš, půjdeš si koupit další harddisk?
  • Stahovaní her je krádež
    ok já si stáhnu všechny fotky lukaše grygara a uvidíme jestli ty fotky budou jestě furt na internetu
  • Já krádež vnímám, jen jako ukradnutí něčeho hmotného. Ať to je chleba, balíček kondomů nebo cokoliv jiného.
    Jakákoliv data, na ty si šáhnout nemůžete, ne?
  • ucho
    tady je hezky vidět, že sis v životě žádnou hru nekoupil. pak bys nevytahoval tu tisícovku za hru. za jeden večer strávenej v hospodě se dnes dají pořídit dvě hry...

    edit: ceny her dnes klesají hodně rychle. například Sleeping Dogs, hra která vyšla letos v srpnu a má dobré hodnocení. dva měsíce po vydání se dá na steamu koupit za 380,-. The Darkness 2, hra z února, tedy půl roku po vydání, se dala koupit za 120,-. samozřejmě je něco jiného, pokud chceš po mamince peníze na předobjednávky, ale v takovém případě jsi blázen :)
  • *poeticky* ))
  • Jinak super díl...hodně se líbilo povídání o Dishonored...původně jsem k tomu měl určitou averzi, díky velkýmu hype...Dishonored z leva, prava...Dishonored támhe...ale musim říct, že stylizace a ten svět mě dostal, prožíval jsem to dost podobně jako Lukáš )
  • Vypujceni? Klidne bych tomu rikal vyuziti predplacene sluzby. Nezapominejme na poplatky, ktere platime z kazdeho prazdneho media, flashky, pametove karty, harddisku, tiskarny... a kdo vi z ceho jeste. Tam se prece automaticky predpoklada, ze zakaznik na to nahraje nelegalni hudbu, film, software.

    Vsichni mame predplaceno, zaplaceno a meli bychom teto sluzby vyuzivat, no ni? :)
  • rict ve 14cti mamine o tisicovku i petikilo na hru tak nemam sanci. Mas pravdu. A to jeste si predstavit, ze by ten litr mela mit jednou dvakrat do mesice?? Bez sance. Programy to same. A ty nestoji tisicovku. Takze blhorecim warezu. Mladej clovek nemuze cekat az mu da nekdo milodar. Musi mit na cem se ucit i bavit se.
  • porad ty samy blemzy o warezu, nenudi vas to uz? Rozebrano zprava zleva. Tabor A, tabor B.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit