Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Kronoss: Ne, je to svět mužů.
    Svět lidí by to byl World of Man.
  • A ja si naivne myslel, ze volna diskuze je tu protoze nechcete byt ti zly, ze je tu proto aby se mohl kazdy vyjadrit jak chce a vono je to jen kvuli tomu, ze nemate prachy na cenzory *8* *13*
  • to vy kazdej, mas neco novyho ? *8*
  • Amylee.Anderson
    Ale Čert zní vnipněji :D Uplně vidim tu pekelnou krabici se hrou a na tom ČERT :D
  • Magister_Peditum
    http://static.freedomconnection.cz/tescoviny/assets/big/2001019533839.jpg
  • Kozy
    Ne purista nejsem, a vím o tom, automaticky to vypouštím už několik let.
  • smejki
    pozor, pozor! čert a ďábel jsou dvě odlišné věci! ::le_professeur::
  • N7N7
    Cosi: *16* Ale jo, nic proti tomu, doma si klidně dávej nohy kam chceš. *2* Na veřejnosti nebo v pořadech pro lidi by se to ale dělat nemělo. *7*
  • Dajáblo je špatně, takže je dobře, že to neříkáš. *4*
  • Caincz
    já nechápu, kde kdo vzal výslovnost Dájablo. Když to slyšim, tak mi mimoděk začnou skřípat zuby...
  • Amylee.Anderson
    Podle Kronosse by neideálnější bylo, kdyby říkali Čert a Válečné řemeslo.
  • Kronoss1
    Ne, já se diskuzí k WoWku straním, tak jak jsem řekl. Každý na to přijde sám, ale spíš než k WoWku jsem se vyjadřoval k podstatě článkům z WoWFanu, kterým naprosto chyběl smysl. Za tím si stojím, protože 99% článků z WoWFanu nemělo žádnou informační hodnotu. Ale nechci zase zabředávat do diskuze o WoWFanu, která nemá vůbec žádný smysl.

    Jinak k té angličtině. To jsem se dost unáhlil a taky jsem to přiznal. Chyby děláme všichni a i když mě to strašně se*e přiznat, tak teď jsem chybu udělal zase já.

    Teď k významu trollování. Jak jsem už jednou psal. To, že jsem týden co týden psal pod články z WoWFanu mělo jediný důvod, který jsem vysvětlil výše. Změna se stále neděla, a tak jsem otravoval pod každým článek z WoWFanu. Tohle nebyl žádný trolling. Troll je člověk, který napíše 1 věc za účelem vyvolání EMOTIVNÍCH reakcí a dále nereaguje. Já to naopak dělal, aby bylo docíleno změny a měl jsem tam desítky příspěvků. Spíš než troll jsem byl osina v zadku.
  • zdeeneek
    Trolovani v diskuzich k wowku uz te omrzelo, tak ses vrhnul na anglictinu, jo? *1*
  • MOCENKY trapna relace *11*
  • mluvte jak vám zobák narost taky neříkám Dajáblo a wooorkraft. ta eng výslovnost je uplně k prdu. radši budu poslouchat počeštěné názvy vždyť čeština je tak užasnej jazyk v kterém se dá komolit naprosto vše *1*
  • 13_11
    A místní Diskuse přejmenovat na Sdružení prudičů a nepřátel USA!
  • Jj...ale o to ani nejde jeslti něco tvořej, jde o to, že ten dotyčnej pak vypíchne nějakou úplnou debilitu, ten flame okolo překládání, to bylo moc, naprosto nudnej, zbytečnej a debilní offtopic kterej zasvinil 3/4 stránky kde se dotyčnej vyfilozofofal na téma "doslovné nepřekládání a anglický názvy v českém buranově", bohužel pro nás který jeho soukromý duševní pochody nezajmaj
  • Když už seš takovej jazykovej purista, tak by ses měl naučit lépe skloňovat zájmeno já ;)
  • To je krásné, jak si lidi vždycky najdou nějakou chybu. Dal bych koule do ohně, že většina těch kritiku tady sama nic netvoří, ale pejčovat budou pořád.Myslím, že je škoda to vůbec komentovat. *12*
  • Bojový klub
    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit