Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč tam je host sám s moderátorem? http://i.minus.com/ibgzJeHcHR3l4P.jpg
  • Tak Fight Club už neřeším, to je jejich dlouhodobá degenerace, ani se na to nedívám, jen mě zas tohle praštilo do očí tady.
  • ehm... reakce na druhý příspěvek predatora :D
  • Jo tak, to sem špatně pochopil tobě přesně vadilo v prvním komentu jen This is Fight Club!, ale Fight Club #105 HD je v pohodě, tak to pak jo.

    A když je čeština tak krásný jazyk, proč máš nick Predator?
  • Kozy
    Mě osobně třeba hrozně vadí když v češtině používají slovo teaser, teasuje. Nemůžu si pomoct ale trhá mi to uši.
  • hry.uk je parodie na jejich games.cz :) a co říkáš nedává smysl, když je tam Fight Club tak Pitta čekat nikdo nebude a Klub rváčů jo? Vždyť je to to samé. Akorát někteří nýmandi tu amerikanizují kdejakou blbost, myslí si jak to vypadá světově a hustě, ale podle mě je to naopak trapné, čeština je krásný jazyk a tohle prznění anglickýma "vsuvkama" to jen ničí.
  • Třeba kvůli spojitosti s filmem, třeba by pak lidi čekali Brada Pitta a jeho Klub rváčů :D
    a když už tak v Británii by s hry.uk asi moc neuspěli pane "dravče" (asi nejblíž k predator, ne? :D)
  • Jděte s tou angličtinou do háje nebo se přestěhujte někam do Británie a přejmenujte se na hry.uk ... proč tu nemůže být normálně "Tohle je Klub rváčů" ? .. nechápu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit