Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Skvělý veselý díl :)
  • MickeyMutant
    Hudba k novému Thiefovi se taky natáčela u nás. U nás se toho natáčí spousta a málokdo to ví.
  • Robotron3
    Sorry, ale když jsem poslouchal obhajobu Lukáše recenze Beyond, tak i když taky zastávám názor, že taková hra je za ty peníze drahá a sám bych si ji nekoupil za víc jak 399kč, tak prostě nemůžu souhlasit s lukášovým přístupem ke hře. Evidentně k Beyond přistupuje jasně danou představou jak má něco fungovat, a když to tak nefunguje, nebo to funguje jinak, je to špatně. Ale proč se má hra poměřovat s principy, jaké fungují ve filmu? Ano, tohle je extrémně filmová hra a přesto to neni film. Myslím, že k hrám by se mělo v kritice přistupovat s čistou hlavou a otevřenou myslí a i když uplně chápu, jak k tomu Lukáš dospěje, tak zároveň mi ten pohled připadá trochu zatížený předsudky.
  • Tu znamku si obhajili mozna tak pro sebe...porad si myslim ze ta recenze byla priserna a neobjektivni (at na me nikdo nechodi s recma, ze recenze jsou ciste subjektivni zalezitost)
  • Tu známku si v podkastu obhájily a jim věřim víc než nejakýmu uřvanci z diskuze, kterej nemůže ustát 6/10 u ps3 exklus.
  • To může říct každej.
  • tak misto 7,8,9,10 budes hrat 4,5, progresivni reseni *5*
  • C-BEAM
    lenže tie veci si nezahráš ani v Beyonde, oni sa tam akosi hrajú samé...
  • To vyslo v cestine?
  • Tushan
    *13* *13* *13* *13* *13* uplně si mě zničil *13* *13* *13* *13* *13*

    btw. muj kolega nejsi z píííčema já nedělám

    *1*
  • Naopak, kolego, mě zajímá, kde se rodí, chovají a krmí nefalšované Gumy. Každý fakt jen přilepší neméně důležité studii, ze které může a musí vyjít nejen prevence, ale i případná likvidace.
  • Tushan
    dřizdisráče jako ty to nemusí zajímat *15*
  • Inquisitor
    Na to se ani nejde dívat :)
  • Thorn1991
    Možná byste řekli, že jsem fifu 2014 nehrál, ale bohužel, opak je pravdou. Ano, fifa má možná lepší hratelnost, ale to i do formule 1 2013 přidali více obsahu a hodnocení dostala nižší. A neprskám, jen vyjadřuji svůj názor, což byste také měli respektovat, že? Rozhodně se k této diskuzi již nebudu vyjadřovat, ale svůj názor na tyto dvě recenze jsem měl potřebu napsat. Děkuji za veškeré názory a tímto v této nesmyslné diskuzi, kterou jsem bohužel založil, končím. Přeji pěkný den
  • Mě by spíš zajímalo, jací opičáci tě vzali do tlupy. Velmi excelentní projev, to jo.
  • C-BEAM
    ...
  • bobsh
    Mě zas podle dema 14 sedí FIFA13 víc, ta 14 je na mě moc rychlá a frenetická (věřim, že kdybych měl plnou a moh si nastavit rychlost hry, tak bych si rád zvyk). Ale jde mi hlavně o to, jak tady kolega prská že když to neni stejný jako jeho názor, tak je to špatně
  • Neviděl si tento film Hačikó - příběh psa ? Tam má nakrajíčku snad každej *5*
  • zdeeneek
    Hlavne bych rekl, ze tu fifu ani nehral a hodnoti jen podle obrazku a nejakyho videa, z kterych to muze vypadat, ze tam zadny posun nenastal. Ja si fifu puvodne ani kupovat nechtel, ale po zahrani dema jsem ji nakonec koupil - muzu rict, ze sice graficky se to moc nezmenilo (x360), ale hratelnostne tam posun je (k lepsimu).
  • Tushan
    tak si to shrnem. sony boyz chtěli mít další 10/10 exklusivku aby zas mohli povikovat jak je sony super cool (já jim to neberu) ale smula a je to srajda což jim ted hrozně vadí a tak řvou jak opičáci v zoo že je recenze na H a recenzent vůůůl *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit