Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen rejpu neber to osobně *15*
  • walltar
    Sorry za OT .... Ale celkem pěkná novinka. Hudba ke Star Citizenu se bude nahrávat v našich končinách. http://www.star-citizen.cz/hudba-pro-star-citizen-bude-nahravana-v-cr/
  • nekromant33
    Proto mě vyhovuje hodnocení v Levelu. Sice je to v zásadě taky hodnocení na 5 pomyslnejch čísel, ale už jen tím, že je vyjádřeno slovně, tak je mi jasný, že u dvou her které dostanou maximální hodnocení (tedy nářez) nejsou stejně dobré. Jak tady omílá srovnání s fifou, tak je to dost mimo. Nemůžete srovnávat hru z jiného žánru a která to hodnocení dostane na úplně jiných základech než Beyond.
  • martyEF
    zase ty čísla, nechápu proč to dráždí tolik lidí, fajn tak pokud Vám vlastně vadí že se hodnotí a recenzují ty hry co za něco vůbec stojí a výsledkem po té bývá v 95% 5 až 10 tak průměr je vlastně podle mnohých 7, tak zde je návrh, stejně se prvních 5 čísel nepoužívá, tak to rovnou zkrouhnout na 0 až 5 a bylo by po problému a pokud by Beyond dostal za 3 jako průměrná hra tak by tu nikdo ani nepípl takhle to pořád někoho dráždí ....
  • Ronox
    Hele taky natahuju u Zelený Míle. Kua i ten Marley a já mě dostal, ale zrovna ta homelesácká scéna mi připadala, že tam nemusí být. Co tam je? Žebráš, pokusíš se o sebevraždu, zachráníš, porodíš. Pro mě to byl absolutně suchej a nudnej příběh oproti Heavy Rainu a nebo větší části Fahrenheitu. U týhle hry jsem se nebál, nepopotahoval, neřval atd. U HR mi srdce vyskakovalo z rytmu, u Walking Dead od Telltale jsem popotahoval a u Last of Us všechno dohromady. Tohle bylo natahovaný, ztrácelo to tempo a nebylo tam tolik proměnejch.
  • nekromant33
    přesvědčil jsi mě, zahraju si to na youtube
  • bobsh
    Řeknu ti to asi takhle - FIFA je podle tvýho názoru rok od roku blbější a blbější, podle názoru recenzenta si zaslouží 8/10. Zkus mi vysvětlit, proč by tvuj názor měl bejt platnější a ten recenzentův špatnej. Beyond teď záměrně vynechávam, nehrál jsem a ani mě ta hra moc nezajímá.
  • nie, nie som gay, ale u Winetoua ako malý hej a dospelý pri Potomkovia ľudí a Zelenej míli hej a nehanbím sa zato...som rád, že dokážem prežívať naplno príbehy a nie som cynický bez emočný, čo sa v kine smeje i pri SAW ako to býva pri dnešnej vymletej mládeží, čo iba točí CSko a v živote nevidela ani jednu knihu a nevie, čo to je dobrý príbeh...
  • A nerozplakal ty ses u Titanicu ?
  • Beyond je hra, kde sú veci, ktoré si inde nezahráte, ktoré v iných hrách nie sú skrátka. A tá recenzie je zlátanina nie hra.

    Jasné, že je Beyond zámerne hollywoodsky naivný miestami, to že to Lukáš nepochopil nie je problém Cagea. Ten nám dal hru, kde je podstatný nie celkový príbeh, ale tie úlomky v ňom, tie čiastkové príbehy, ako vzťah medzi Ellen a Defoem, snaha o zapadnutie medzi rovesníkov, prvá láska, zneužitie.

    A už len za tú kapitolu medzi homelessákmi sa nedá dať menej ako 7/10, kto nebol počas Beyondu veľakrát dojatý je cynický zmrd, bodka a nemal by také hry hrávať.
  • Vůbec hodnocení je dobré jako filtr odpadu od průměrné hry. Dej si ruku na srdce a řekni mi kolik her s hodnocením 6 a níže si kdy hrál a bavili tě? Já nemám čas ani hrát všechny hry, co bych chtěl s hodnocením 8 a výše a natož zabývat se naprostým průměrem. A nebojím se, že by mi nějaká dobrá hra unikla, protože spíš se stává, že vychvalovaná hra do nebes tě vůbec nebaví než naopak..
  • Hodnocení do 10 je nesmysl, protože hry od 6 bodů směrem dolů jsou většinou už nehratelné, nezábavné kraviny plné chyb a nelogičností, které jsou schopné zaujmout jenom něčím hodně specifickým. Samozřejmě se musí hodnotit spravedlivě a brát ohled také na to, že recenzenti jsou už také naprosto zdegenerovaní z těch tisíců her, které už za svůj život hráli. Zvlášť, když vezmu v potaz, kolik lepších her s hodnocením 9, 8 si chci zahrát a nemám na ně čas, tak opravdu nemám potřebu hrát průměrné hry s hodnocení 6,5,4,3,2,1 To jsou pro mě hry, které si nikdy nezahraji a nemá smysl hodnocení do 10, proto bych bych zavedl hodnocení do 5..
  • Thorn1991
    Tak to tě zklamu, konzoli nevlastním a už vůbec nefandím Sony. Ale dobře že jsi upozornil, žes to vlastně vůbec nehrál :)
  • Kydy Sony fanboye, kterej si predstavoival 10/10
  • Thorn1991
    O to mi jde, dobrá hra získá chabé hodnocení a každý rok stejný sranec dostane o dost vyšší.
  • GlaDOS
    Tak znovu. 5 je průměr, 7 nadprůměr. Jen ty největší weby mají dostatečně velké prostředky, aby mohly recenzovat velké množství her. Ale i tak nerecenzují všechny. Tudíž si vybírají a pak se dá očekávat, že ty horší hry odfiltrují, tudíž se v recenzích nejčastěji opakují čísla mezi 5-10 s normálním rozdělením. Na té první části je pak průměr 7, ale to neznamená, že hry z druhé části stupnice neexistují. To, že tu FIFA dostala 8/10 znamená asi tolik, že Amnesia: A Machine For Pigs tu byla v recenzi trochu zadupána a dostala 6/10, zatímco já ji na svém webu dal 8/10.
  • Thorn1991
    Zvlášť u games bych číselné hodnocení opravdu zrušil. Je mi jedno, že jsou to různé hry, ale dát Fifě 8/10, když je rok od roku blbější a blbější. Pravděpodobně nikdo z vás Beyond ani nehrál. Ani náhodou to není jen průměrná hra.
  • Ronox
    Souhlas. Hlavně už to není jako dřív, kdy vyšlo pár her ročně a tak se stíhalo recenzovat všechno. Od braku po pecky. Za tu dobu se už většina velkých studií naučila recept jak neudělat brak pro většinu casual hráčů. Dobrej příklad je Call of Duty. Většina HC a oldschool hráčů to hejtuje co to jde jenže v dnešním herním průmyslu mluví hlavně čísla a bohužel výdělky jsou proti nám. Až se toho přejí i tahle cílovka a prodeje budou rapidně klesat, tak se možná něco změní. Oni teď určují směr tupých, naskriptovaných Michael Fuucking Bay stříleček, protože jim to "herní" obec kupuje. Žánry se budou furt vyvíjet ať už k horšímu nebo lepšímu. Záleží na kupní síle.
  • michelangelo
    Tohle je ucebnicovej priklad, proc by ciselny hodoceni meli zmizet, jinak se lidem oci skrz texty recenzi neotevrou, respektive neprestanou se srovnavat uplne jiny herni vesmiry mezi sebou. Nejde vsechno merit stejnym metrem .)
  • VonHayek
    (aritmetický) průměr NENÍ medián

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit