Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • conflig
    Já mám z žánrem RPG problém, fantasy mně nezajímá radši mám Sci-fi jenomže mně nebaví ani Star Wars ani Star Trek, takže na mně zbývá co? v podstatě jenom Mass Effect (dvojka je jedna z mých top her)

Takže Kingdom Come mně docela zaujalo zasazením co sice taky není můj šálek kávy ale i tak jsem zvědavý..
    • mass effect 2 jsem si ted koupil ale vubec mne to nebavi, souboje jsou zabavne ale je tam neskutečne mnozstvi dialógu, ktere jsou naprosto oničem.
      jakože je tam napríklad linearni quest o nejake nakaze (moru) a je tam asi 10 NPC a furt se jich ptate na tu nakazu a stejne to k ničemu nevede, je to jen taková vata. Nebo máte najít kliniku doktora Mordina, tak se ptáte NPC "Nevíte kde je tu klinika?" Ale k čemu jsou ty dialogy když je ten level koridor a je jasne že ta klinika je na konci levelu *7*
      • Jack1947
        Pac pak by to mohla byt jen tupa koridorova Thps bez napadu a bez emoci a onicem. Rozhovory tomu dodavaji potrebny riz.
  • Zapomněl jsem se Dana zeptat, jestli hudbu bude opět produkovat Vladimír Šimůnek - kdyby měl někdo info, napiště. Díky.
  • Myslím, že hybatel zápletky je celkem zřejmý. V roce 1403 se Hus stává kazatelem v Betlémské kapli a začíná učit Viklefovy teorie. Na jaře toho roku začínají kvůli tomu rozepře. Takže to, že v logu je rok předcházející husitským válkám neznamená, že hra s tím nesouvisí. Naopak.
    Pokud autoři zpracují toto téma poutavě, bude to velmi zajímavé. Jak mě navnadili, jdu dočíst Sapkowského husitskou trilogii. :-)
    • Já myslím, pokud se budou držet roku 1403, že se můžeme těšit na uvěznění Václava IV.
      • Těch zajímavých událostí je hromada. *3*
  • k tomu humusu realistickeho stredoveku:
    http://tv.sme.sk/v/28759/pokazime-vam-sen-za-stredoveku-bolo-zle-uplne-vsetkym.html
  • TheGGG
    Teda ten teaser byl pořádný fail. Ono je jedno jestli je to teaser, taser nebo toaster, ale má to prezentovat hru v co možná nejlepším světle a to se moc nepodařilo. Čert vem mizernou animaci koně, odnikud vylétávající dým a nelogicky poskládané mrtvoly. To ještě kvalitu hry neurčuje. Co ale považuji za zklamání od Vávry s jeho proslovy o jiném, realistickém RPG, byl ten děsný kýčovitý nádech celého teaseru. I přesto že Vávru vážně nemám rád se na jeho RPG docela těším a tajně doufám v pořádnou reálnou středověkou řežbu, která konečně dá ostrým hochům jako já trochu zadostiučinění. Bohužel teaser byl spíš přehlídkou klišé, než nějakou ukázkou novátorského RPG. Mrtvoly na kterých nebyla snad ani kapka krve a trávníček jak ze zámecké zahrady bych ještě snesl, ale ty rádoby cool nápisy typu ”let the battle begin”, rádoby coool hrdina na koni, ještě víc rádoby cooool soundtrack, který se k ukázce vůbec nehodil. To je prostě jedno velké klišé. Možná to bude dobrá hra, ale chtělo by to zapracovat na PR a taky zrobit nějaký lepší teaser.
    • Mne se to libi, vcetne hudby. Mozna by se mi libil vic husitsky choral, ale nevim o cem ta hra bude a zda by se hodil ani zda by ho chapali cizinci. Ale tak jak je to neni spatny.
    • Nejsem hnidopich a většinou podobné věci neřešim, ale ano, celkem s tebou souhlasím. Čekal bych něco temnějšího.
    • nejdriv si ten fight club poslechni nez zacnes mudrovat
    • Pletes si teaser s trailerem trubko.
    • 90% teaserů nic neprezentuje, jen mají navnadit na něco, co příjde - v tomto případě více informací, které se objeví v lednu. To, že to trollující kopyta jako ty pořád nechápu, je věc druhá
      • TheGGG
        nejde mi o trolling, jen na rozdíl od tebe vím že teaser není něco nad čím se může mávnout rukou. Kdybych chtěl dělat krvavou survival hru a do teaser dal My little ponny, taky to nebude zrovna chytrý tah.
        • Jack1947
          Zapominas na fakt ze nikdy nebyl ze hry videt jeste ani obrazek, vysel Teaser a to by v tvem a pripade jinych jedincu podobne smyslejicich bylo na skodu. Navic taky treba neplest dulezite pojmy, nemusel to bejt ani treba herni teaser ale mohl bejt hrany. Kdyz o hre absolutne nic nevime, hodnotime z jednoho nic moc rikajiciho Teaseru je neco , (hodne) spatne. Chceto pockat do 20.Ledna treba se dockame neceho vetsiho nebo i vice detailnejsiho infa. Chceto vydrz-at a pak hanit nebo vynaset do nebes. brzo na vznaseni nejakych soudu. ( Nejde jen o to ze se jedna o "Ceskou" hru) kterakoli jina by si to nezaslouzila stejne, tak proc tato.
      • TheGGG
        lepší než být ofce, která bude chválit každou českou hru ať je sebehorší. Navíc říkáš přesně to samé co já teaser má navnadit, vytvářet pozitivní dojem, možná že nic z něj pak nebude ve hře, ale v lidech se už pocit který z něj měli zakoření. Zanechat pozitivní první dojem je nejdůležitější, protože se na něj nabalují další části reklamy. Tento teaser měl představit hru a přesto že ukazuje jen málo, obsahuje věci, které by nikdo ve finální hře nechtěl.
        • Super, takže protože tu hru nehatuji jako někteří jedinci a protože Vávrovy názory toleruji ,tak jsem vlastně ofce... Hlavně to sedí od zoufalce, který tady má zaregistrovaných 20 účtů jen za účelem trollingu *3*
      • Vávra kdyby v teaseru ukázat zadek, tak řiťolezci jako ty by do něj za bouřlivého potlesku skákali po hlavě
  • walltar
    Já se osobně nemůžu dočkat ... škoda, že nešli na KS, přihodil bych jim pár tisíc.

Jinak díky za rozhovor ... zrovna se dívám. *3*
    • TheGGG
      lakomče, já bych jim poslal 5 krav, 15 ovcí, a 30 slepic
      • walltar
        Já nemám ani krávy ani ovce ani slepice ...
    • No jo prosimtě, už jsme to pochopili, že máš prachy!
  • seprah
    diskuze na úrovni, je vidět, že pár jedinců se ještě neprobralo z páteční opice...
  • Taky by mohli někam posunout Carrier Command
  • Kdyz dan mluvi o tom melee, ze nebylo udelano spravne... I ten zpusob co byl v Arene a Daggerfallu mu vadi?
    • walltar
      Pravděpodobně mu vadí ... a pokud se mu povede lepší systém, tak proč ne?
      • jj pravdepodobne je dobry slovo, on se vyjadril v podcastu ze by chtel aby to pripominalo bojovku. Jsem zvedavy s cim prijde. Doufam ze to nebude jak Die by the sword. To sem nestihal na ty numericky :D
        • wenceslaus
          Tu jsme tenkrát dohrál ze zatajeným dechem.... a pak marně čekal, že vyjde něco podobnýho :-(
    • jo vadí
      • Vzdyt nebyl spatnej. Machnu doleva, palcat leti doleva... Stejne tak se da kryt zmacknu pravy misitko doprava a kreju se tam kam leti uder.
  • Myslíte, že je nějaká šance, že by se ve hře objevil Karlštejn? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit