Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    To jsi tak hloupý, že chceš záměrně přítáhnout mou pozornost?
  • walltar
    Pravděpodobně mu vadí ... a pokud se mu povede lepší systém, tak proč ne?
  • Hloupí lidé dost často záměrně přitahují pozornost. To je tak jediný čím dokáží přispět ( v tomto případě do diskuze). Vidíš jak si úspěšný? Můžeš si nadělit první dárek pod stromeček. *3*
  • Vzdyt nebyl spatnej. Machnu doleva, palcat leti doleva... Stejne tak se da kryt zmacknu pravy misitko doprava a kreju se tam kam leti uder.
  • seprah
    diskuze na úrovni, je vidět, že pár jedinců se ještě neprobralo z páteční opice...
  • Rhulad
    Pěkně si hod registračku a hoď si tam fotečku, pak si já místo rhulada, dám fotku z občanky. Doufám, že mě pak Veskoslav alias Hopsnánek nebude chtít sbalit.
  • KREI
    Jako že nic moc no :D jen že maj kluci hodně nízkej rozpočet...
  • jo vadí
  • Taky by mohli někam posunout Carrier Command
  • Parada:D Ne Ryu? To si vygooglujes neboj.
  • Rhulad
    Popravdě já s tím nemám nejmenší problém. Sem opravdu hezký. Na gymplu mi říkali Ken.
  • jindra.veliky
    od kdy je Gothic stredoveky RPG?
  • A proc ji sem nehodis ty? Pokochalo by se vic lidi neboj.
  • Jack1947
    Hlavni je ze tady to bylo mysleno jako Hate... Pak aby to nedopadlo prave tak ze vescky ty "sraccicky" budou lepsi, cesti hraci by pak nad Vavrou mohli definitivne nebo (o) nej... ulomit hul.
  • Rhulad
    Hmm, nevím jestli nemáš smutnější, když máš potřebu na mě reagovat *3*
  • Rhulad
    Tak sem hoď ještě fotku ať se pokochám.
  • KREI
    Srovnávat je přirozené... diskuze je od toho aby se diskutovalo...

    Tomu studiu fandim, ale co čekali? Že tu bude VÁVRA JE BŮH s 10 000 likama?
  • Ty musíš mít smutnej život... Tolik negativních komentářů. Tolik potřeby se projevovat jako pan NĚKDO. Ach jo...
  • Srance? Vidis jaky meno mam na prispevku? To je muj civil ja se nepotrebuju schovavat za Roládu.
  • Rhulad
    Co to meleš za srance. Co ti mám napsat adresu nebo co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit