Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BTW redakce, měli byste předělat systém komentů (klidně propojit to s FB), protože se z tohoto webu díky pár blbounům stává solidní žumpa
    • michaliuz18
      si az teraz zistil? tu behaju same mudre hlavy do 15 rokov
      • čobolius18: "ale vlastne na co sa tu bavim s detmi povedal som si co som chcel, dajte mi ban a kez by raz tato stranka skrachovala :D najhorsia stranka na hry kde su len same hejtujuce a placuce deticky a kde hodnotenia hier stoja za velke H"
        • michaliuz18
          :DD zajko moj este sto krat to pis .. a skopci mi to este raz ten moj koment paci sa mi ako ho propagujes , bud moj manazer pls, inak lebo ten koment hovori uplnu pravdu o tejto primitivnej stranke , šír ho aj dalej po inych sekciach a vsade kde mam komentar apson mi to robi dobre meno :D... je to akoby vase zrkadlo..., mozno si casom podaktory soplaci uvedomia aky boli primitivny ked boli maly , ale kazdy sme raz boli detmi :) za par rokov pridete na ine myslienky a budu vas bavit lepsie hry nez nejake strielanice atd , a nebudete hovorit dragon age tepla hra:D
    • walltar
      Já si myslím, že by možná stačilo vypnout anonymní psaní a prostě vyžadovat login ... pořád by to bylo dost trollů (ti jsou i když se spojíš s FB, protože není nic lehčího než si založit pár FB účtů) ale třeba to odradí ty líné co jenom přepisujou jména.

      Ale myslím, že úroveň nejde zvednout nějakou změnou systému pro uživatele ... nebo snad zdá se vám, že idnes a novinky mají diskuse na úrovni, jen kvůli tomu že tam musíš používat jméno?

      Bohužel lidi na internetu se chovají jako hovad* (mě nevyjímaje) ... a na tom už pravděpodobně nic nezměníme. Nejlepší je si najít na netu komunitu lidí a diskutovat tam..
    • No jistě a nesmíš zapomenout na twatter a šmírinG+ .. na jewtube je tento systém velice oblíben. *14* *3*
      • RegularJohn
        Tak zrovna youtube je příklad sám pro sebe. Google umí totálně domrvit vše, na co sáhne *1*
    • Jack1947
      Presne zadne propojovani se socialnimi siti, koukni se jak dopadl chudak YouTube kdyz si ho vzal do parady Google+. *13*
    • walltar
      Jenom ne Propojení s FB ... bych potom nemohl komentovat.. *9*
  • Ma cenu se na to divat? padne tam něco zajimavyho nebo se ve vysledku nic nedozvim?
    • KREI
      Jako že nic moc no :D jen že maj kluci hodně nízkej rozpočet...
  • Všiml jste si někdo zmínky o padající šikmé věži v Pise? Že by do hry byla plánovaná i část týkající se Pisánkého koncilu? *4*
  • Myslíte, že je nějaká šance, že by se ve hře objevil Karlštejn? *4*
  • Rofl, hlavně že to, co jsi poslal ty není "umělý", co? Ach jo...
  • Taky by mohli někam posunout Carrier Command
  • TheGGG
    Teda ten teaser byl pořádný fail. Ono je jedno jestli je to teaser, taser nebo toaster, ale má to prezentovat hru v co možná nejlepším světle a to se moc nepodařilo. Čert vem mizernou animaci koně, odnikud vylétávající dým a nelogicky poskládané mrtvoly. To ještě kvalitu hry neurčuje. Co ale považuji za zklamání od Vávry s jeho proslovy o jiném, realistickém RPG, byl ten děsný kýčovitý nádech celého teaseru. I přesto že Vávru vážně nemám rád se na jeho RPG docela těším a tajně doufám v pořádnou reálnou středověkou řežbu, která konečně dá ostrým hochům jako já trochu zadostiučinění. Bohužel teaser byl spíš přehlídkou klišé, než nějakou ukázkou novátorského RPG. Mrtvoly na kterých nebyla snad ani kapka krve a trávníček jak ze zámecké zahrady bych ještě snesl, ale ty rádoby cool nápisy typu ”let the battle begin”, rádoby coool hrdina na koni, ještě víc rádoby cooool soundtrack, který se k ukázce vůbec nehodil. To je prostě jedno velké klišé. Možná to bude dobrá hra, ale chtělo by to zapracovat na PR a taky zrobit nějaký lepší teaser.
    • Mne se to libi, vcetne hudby. Mozna by se mi libil vic husitsky choral, ale nevim o cem ta hra bude a zda by se hodil ani zda by ho chapali cizinci. Ale tak jak je to neni spatny.
    • Nejsem hnidopich a většinou podobné věci neřešim, ale ano, celkem s tebou souhlasím. Čekal bych něco temnějšího.
    • nejdriv si ten fight club poslechni nez zacnes mudrovat
    • Pletes si teaser s trailerem trubko.
    • 90% teaserů nic neprezentuje, jen mají navnadit na něco, co příjde - v tomto případě více informací, které se objeví v lednu. To, že to trollující kopyta jako ty pořád nechápu, je věc druhá
      • TheGGG
        nejde mi o trolling, jen na rozdíl od tebe vím že teaser není něco nad čím se může mávnout rukou. Kdybych chtěl dělat krvavou survival hru a do teaser dal My little ponny, taky to nebude zrovna chytrý tah.
        • Jack1947
          Zapominas na fakt ze nikdy nebyl ze hry videt jeste ani obrazek, vysel Teaser a to by v tvem a pripade jinych jedincu podobne smyslejicich bylo na skodu. Navic taky treba neplest dulezite pojmy, nemusel to bejt ani treba herni teaser ale mohl bejt hrany. Kdyz o hre absolutne nic nevime, hodnotime z jednoho nic moc rikajiciho Teaseru je neco , (hodne) spatne. Chceto pockat do 20.Ledna treba se dockame neceho vetsiho nebo i vice detailnejsiho infa. Chceto vydrz-at a pak hanit nebo vynaset do nebes. brzo na vznaseni nejakych soudu. ( Nejde jen o to ze se jedna o "Ceskou" hru) kterakoli jina by si to nezaslouzila stejne, tak proc tato.
      • TheGGG
        lepší než být ofce, která bude chválit každou českou hru ať je sebehorší. Navíc říkáš přesně to samé co já teaser má navnadit, vytvářet pozitivní dojem, možná že nic z něj pak nebude ve hře, ale v lidech se už pocit který z něj měli zakoření. Zanechat pozitivní první dojem je nejdůležitější, protože se na něj nabalují další části reklamy. Tento teaser měl představit hru a přesto že ukazuje jen málo, obsahuje věci, které by nikdo ve finální hře nechtěl.
        • Super, takže protože tu hru nehatuji jako někteří jedinci a protože Vávrovy názory toleruji ,tak jsem vlastně ofce... Hlavně to sedí od zoufalce, který tady má zaregistrovaných 20 účtů jen za účelem trollingu *3*
      • Vávra kdyby v teaseru ukázat zadek, tak řiťolezci jako ty by do něj za bouřlivého potlesku skákali po hlavě
  • k tomu humusu realistickeho stredoveku:
    http://tv.sme.sk/v/28759/pokazime-vam-sen-za-stredoveku-bolo-zle-uplne-vsetkym.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit