Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pust si hPod, je lepší a záživnější :)
  • Hory85
    Zdravím redakci a chci se zeptat zda plánujete speciální podcast o Watch Dogs kde byste rozebrali hru podobně jako GTA V a mohli rovnou udělat nějaká ta porovnání mezi platformami a jinými konkurenčními tituly?
  • A vezmete si něco z té férové a konstruktivní kritiky? Začnete tedy svou práci brát vážně?
  • Ok, tohle uz se dal neda.Nuda, nuda, nuda. Od ted me pri sekani travy bude zase bavit jen vrceni sekacky.
  • To, že několik účtů/anonymů píše ze stejného IP neznamená, že to nemůže být více lidí. Stačí se zamyslet.
  • N7N7
    Grygar skákající do řeči se nelíbí asi nikomu, jinak se mi ale kupodivu tento podcast celkem líbil, navzdory zdejším názorům. Takový normální, pohodový díl. Zřejmě na tom má velký podíl právě ta absence Grygara, na kterého mám, přiznám se, těžkou alergii.
  • Chim
    Mno nevím, ale Fiddlerův názor bych mohl snad i podepsat (a fakt doufám že nemáme stejnou IP *1* ). Ono to poslední dobou opravdu je jakési nemastné, neslané, unavené, upocené... Jak říkají bratři slováci z HS: Chalani, ak nechceme robiť tento album, tak ho nerobme.

    EDIT: úplně nevíc to bylo asi vidět u SC6, kdy jsem si během těch 45 minut snad 5x řekl: Proč to vlastně kua natáčí.
  • Myslis ze by nekdo vyvracel svuj vlastni nazor ? (Marty a Tweek)
  • Fantomas se zlobí *2* na Tenhle Fight Clu bych potřeboval blixí pytlík.
  • blixa
    Pane Tweek, Marty, HSU, Tomáš, ZAK a Fiddler on the Roof: Ano, pochopili jsme to, nemas nas rad, nelibi se ti jak se Petr smeje, jak ja rikam/nerikam jakoby, jak Lukas skace do reci.. Pokud si ale myslis, ze kdyz z jedne IP adresy nahazis do jedne diskuse sest prispevku pod ruznymi nicky, tak ze das svemu nazoru nejakou vetsi vahu, jsi na omylu.

    Ferova a konstruktivni kritika je OK a vitame ji. Tohle hranici s trollovanim a pokud s tim budes pokracovat, zacneme to mazat.
  • Hele pozvěte příště Gábinu a Honzu Volejníkovi, aspoň by byla sranda.. fakt radši poslouchat kecy o tom kdo bude mejt zejtra nádobí než každejch pět minut slyšet Poláčkův nucený smích jako od šestnáctiletý pubertačky. Dejte tomu kurňa už nějakou fazónu. Chcete bejt vtipný a neseriozně debatovat, ok, ale potom je potřeba házet do placu aspoň průměrný fóry a ne se jen hihňat jako dementi, fakt že to funguje u předtočeného smíchu v sitcomu neznamená, že to bude fungovat taky v diskuzním pořadu. Nebo se chcete konstruktivně bavit o hrách a podnítit diváky k nějakýmu zamyšlení, ok, nastudujte si něco dopředu o daném tématu, dávejte podněty, PŘEMEJŠLETE než něco řeknete protože někdy to fakt bolí. Přijdete mi že si sednete na gauč, zapnete kameru a nutíte se do něčeho co vás vůbec nebaví a je vám jedno kdo vás sleduje a proč a je vám taky jedno o čem vůbec budete mluvit. Je sice fajn že máte nalajnovaná témata a pouštíte trailery, ale zkuste se na to kouknout pak zpětně objektivním okem a počítejte buď povedený vtipy nebo počítejte přínosné informace divákovi. Mně to vyšlo na nulu za A i za B.
  • Co sa tyka Bitcoinov a celkovo tazby crypt mien, netreba nejak studovat do hlbky staci si len prebehnut bezne informacie a hned by diskusia bola trochu viac k veci. Tazba bitcoinou klasicky cez cpu/gpu sa nevyplaca koli pomere spotrebovana energia(cena)/vytazene bitcoiny. Preto sa na to navrhuju specialny ASIC cipy kde si zakaznik presne urci co ten cip ma robit, teda jeho vnutorne zapojenie a vyrobca to vyrobi v malych seriach. Vyhoda je ze taky cip dokaze ratat vela pri vyrazne nizsej spotrebe ako GPU. Pri Litecoinoch a niektorych dalsich menach sa GPU este oplati.

    Dalej ma docela zaraza ze sa akoze vtipne bavite o crackeroch/warezakoch a grupach a pritom evidentne nemate ani trochu prehlad ako to funguje. A na to fakt netreba byt ani nejaky insider staci zasa len trochu postudovat. Len prekvapuje ze potom vypisujete rozne uvahove clanky o pirateni a podobne. Teda mozno sa mylim ale z tej vasej debaty to tak vyznelo. Aku zaruku ma potom citatel ze tie vase clanky su pravdive alebo aspon technicky spravne ?
  • Nuz a co chcete ? Top zabavnosti je Drda ktory akurat tak ma kopec sprostych reci a medzi tym mozno aj nieco rozumneho. Iste chvilu je to zabavne ale stale sa to neda. Otazne je ci si to uvedomili a preto je teraz pomenej alebo iba proste nema cas. Ked je tam Grygar tak len skace do reci a casto ma radoby vtipne poznamky vecsinou od temy. Vecsinou ked uz nieco k veci a rozumneho hovoria tak su to externisti ako Olejnik a podobny. Nemyslim si ze by stali redaktory/clenovia Fight Clubu boli uplne blby ale v poslednej dobe proste z toho uplne trci ako na to kaslu alebo uz ich to mozno ani nebavi a robia to len zo zvyku. Tazko povedat.
  • Už jsem si všiml jak návštěvnost upadá, ale nedivím se s tím jejich přístupem. Na druhou stranu, často se jejich program překrývá s tím na Hreji, tuhle jsem koukal když Hrejáci vysílali Watch Dogs, což sledovalo přes 500 lidí na youtubu a na video gamesu koukalo něco málo přes deset lidí. Holt jiná liga...
  • Takýmto tempom to moc ľudí onedlho pozerať aj tak nebude. Myslím že od niečoho takého čakám odbornú reč skúsených herných novinárov nie niečo čo môžem počúvať v miestnej krčme.
  • To je sranda jak si dává Martin Bach pozor na to jeho "jako a prostě", že se kolikrát až zakoktá protože bez těch pomocnejch slůvek neví jak dál :D Neměli ste mu to psát, teď se bude stydět mluvit *13* no, ikdyž ono neni kolikrát o co stát vzhledem k tomu co řiká, tak to je fuk *5*
  • Zacharjas
    Nelze než souhlasit. Když se chtějí kluci sejít a pokecat o tom, co je nového, nic proti tomu, ale natáčet je to celkem zbytečné. Informační hodnota nulová a čas strávený u tohoto videa se tak stává časem promarněným.
  • davidBray
    jj, dneska si taky natěžím nějaký titscoiny *1*
  • Byl jsem očitým svěděk minulých Fight Clubů - dříve si dokonce někdo z nich občas k tematice něco přečetl. Dneska melou takový nesmysly, až je mi to líto. Neřekl bych že to je hloupost dotyčných, ale spíše arogance, že může člověk před kamerou stovkám lidi říct jakýkoliv výmysl a drb, který dotyčnému zrovna probleskne v hlavě. Nevim jestli to je dobou nebo je ta práce nebaví, ale je to fakt tragický. Když se podíváš kolik lidí je sleduje online a kolik podobný pořad na konkurenčním serveru, tak nějak z toho lze vyvodit kdo do té práce dává srdíčko a na koho se lidi spíš koukají (nabízí se srovnání: koláče ze sra*ek nebo koláře z tvarohu? Lidi to fakt poznaj když si kousnou)
  • yep.. ten awkward moment, kdy na konci pustí trailer na ponorkovýho indiána a kluci k tomu v podstatě nemaj co říct..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit