Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Ty voe, to je blabol! Rozdil je v tom, ze ty sis prinesl domu paleny CD a on si to chce poctive KOUPIT - proto hleda co nejvic informaci !!!
  • zdeeneek
    Format muzou vymyslet jakej chcou, ale k cemu to bude? V podcastech vypadaj, ze je to nebavi - mozna uz je nebavi ani hrani her samotnych (pri dotazech kdo co hral vetsinou vsichni horecnate lovi v pameti, co za posledni dobu vubec hrali - vetsinou pak vytasi nejakou indie sragoru). Starou gardu, ktera zacinala v Levelu/Hrej jsem mel rad, ale momentalne pusobi jako banda vyslouzilych hercu z XXX filmu.
  • Hele, ty videa mají svůj smysl. Dokonce Zdeněk Princ z Hrej.cz při jednom podcastu sám přiznal, že jsou tlačeni, aby se dělali podcasty. Zvyšuje se tím navštěvnost webu. Dokonce žádal, aby lidi koukali na video přímo na jejich stránkách. Na tomto webu to je úplbě stejný, dokonce si kluci v jednom FB stěžovali, že je mála navštěvnost při online. Takže ty videa musí dělat.... Kdyby nemuseli, tak se na to vykašlou, jde vidět, že je to moc nebaví...
  • Mart9
    Web by se bez těch videí obešel, vždyť je dávají všechny na youtube, kde žádnou jinou reklamu kromě odkazu na games.cz nemají. Ovšem kdyby byl samotný FC, asi by se to neuživilo hele. Takže nevykládej, za co mají prachy.
  • Mart9
    To je něco jiného. Buď umíš dělat hry nebo filmy, nebo ne. Ale tady si každý myslí, že je to asi brkačka kecat před kamerou v přímém přenosu. Já myslím, že není, a těžko bych byl zábavnější než ti, co tam jsou. Ale vy si to tam jdětě odkecat, rád se podívám a pak zkritizuji.
  • FB je součástí jejich práce. Tak tady nevykládej takový nesmysli, že za to nejsou placeni. Jelikož jsou tlačeni, aby natáčeli více podcastů a dalších videií, tak to prostně nemá pak žádnou kvalitu.
  • roiser
    A zapomněl jsi dodat, že kdo neudělal žádnou hru nebo film, tak nemá právo nic hodnotit. Takovéhle "argumenty" opravdu zbožňuju.
  • Mart9
    Tak peníze přece dostávají za práci na webu, ne za FC. To je taková nadstavba. Až bude na tom plátně za nimi ve Fight Clubu 20 reklam, můžeme se začít bavit o tom, že dostávají peníze za FC.
  • Když za to dostanu plat a provize z reklam jako mají oni, tak se klidně stavím. Pohovořím samozřejmě o něčem sofistikovaném z herní branže, třeba o tom, jak jsem tuhle v lese našel pěkného hřiba. Byl schovaný pod listy a nebyl vůbec vidět, hajzlík jeden. No co bych ti vyprávěl. Zaplať a řeknu ti jak jsem ho obaloval na řízek.
  • Příteli, příteli. Ne, nedělám si iluze o tom, že by okamžitě v reakci na základě mého emailu nastaly personální změny a noci dlouhých nožů. Přesto jsem toho názoru, že kapky deště tvoří oceán a že i vhodně směřovaná angažovanost dokáže časem zplodit úrodu a pokud si redakce nic nedělá ze zcela konstruktivní kritiky, možná si ji vezme k srdci někdo jiný, čert ví. S největší pravděpodobností, jak už to v takových případech bývá, z toho nic nevzejde, ale copak je nutné předem rezignovat a nechat si dál kálet na hlavu? Když navíc na projekt přispíváš alespoň malou almužnou?

    Patříte do rodiny fatalistů?
  • Mart9
    Doporučuji do Fight Clubu postupně zvát všechny kritiky ze zdejší diskuse.
  • Ty myslis, ze ve firme nevidi cisla kazdy tyden nebo i den? Podle tebe asi ne, ale otevre jim oci email o tom, jak jsi mocinky moc nespokojeny *2* Jasne, sni dal o tom, jakou velkou mas moc a jak ti ostatni potrebuji otevrit oci, protoze jiste sve praci nerozumi.

    Myslel jsem, ze za tou hrou s Jezisem je chytry cloveka on zase dalsi tuctovy kecal z diskusi ktery zije v mylne predstave o vlastni dulezitosti.
  • To je velice trefné zhodnocení situace. Možná by pomohlo, jako v každém druhém zaměstnání to, aby někdo sáhl na jejich příjem.
  • V příspěvku reaguje na předchozí epizody. Ano, pan Poláček již nesčetněkrát otevřeně označil zdroje kritiky za idioty anebo pár trollů, kteří nepředstavují reprezentativní názor veřejnosti. Jak ale může tak jednoznačně tušit, že se s těmito názory čtenáři neztotožňují a okamžitě je zavrhuje?
    Moudrý muž si kritiku vyslechne a pokusí se z ní poučit. Vždyť každý, kdo má alespoň špetku inteligence, na komentáře, které pořád dokola opakují, že jsou články plné gramatických, syntaktických chyb a překlepů, by na to reagoval tím, že zpřísní kontrolu vypouštěných článků. A mohli bychom pokračovat dále. Je to ostatně jejich vizitka.
  • Tushan
    vždy mě štvala ta nepřiravenost. Téma určitě znají dopředu ale stejně nemají co říct nebo to jsou jen kydy.... neprosto neprofesionální, za takovej výkon by jinde zaměstnanec letěl na dlažbu *7*
    btw: dostat ban za to že jsem napsal že se to tady mění na žumpu ??? vážně ??? možná to není nějaká extra kloudná kritika ale smutnej fakt ano
  • Anebo by člověk mohl sepsat naprosto relevantní email, ve kterém by stály naprosto legitimní argumenty, kde, kdy a jak dochází k snižování kvality obsahu webu, jenž jim má přirozeně generovat zisk, s přihlédnutím, že se to děje především od doby, kdy se začala redakce podílet na svém, nyní hlavním, projektu časopisu Level. Pokud se nemýlím, tak pan Poláček v jednom z dřívějších podcastů hovořil o tom, že proběhla diskuze se šéfy, kdy se projednaly podmínky, že si obsahově tyto dvě média nebudou lézt tzv. "do zelí" a zároveň se to neprojeví na kvalitě provozu Games.cz. Jestli je první podmínka splněna, to si netroufám hodnotit (ačkoliv se z Games stal částečně inzertní web časopisu Level), ale druhá z jmenovaných byla jednoznačně porušena.
  • Chim
    ale tvrdit v podcastu, že každý kdo jeho osobu kritizuje je IDIO., co se chová na diskusi jako IDIO. mi tedy arogantní přijde

    Jestli máš na mysli tu 7-8 minutu, tak to se musím Poláčka zastat. Nic takového, co píšeš, tam netvrdil. A to že se tady spousta identit chová jako idiot, je svatá pravda a nevidím nic špatného na tom, když to takto přímo pojmenuje.

    (tímto se redakce games nijak nezastávám, samotnému mi na podcastu spousta věcí vadí)
  • "Dobry den, ja a deset mych internetovych kolegu, ktere jsem nikdy nevidel, prostestujeme proti poradu Fight Club, protoze nas nebavi a proto chceme, abyste vyhodili dale jmenovane..."

    Aj, ted se urcite rozklepali strachy! Takova sila a hrozba na obzoru.. Obrat se radsi do zdi *1*
  • spook.y
    čas videa 07:30 cca
  • kdyby meli pripraveny odpovedi, tak to nedokazou natahnout na pozadovanou delku, jinej duvod v tom nespatruji...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit