Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Která koli menší firmička (tedy jestli nějaká vůbec) by se takhle zachovat nemohla ale, Valve je valve a tí,m jasně ukazáli že nějakej utřinos... má smůlu. To že internet je anonymní a nějaké urážky se neberou je trochu vykonstruovaná představa - převážně anonymů. Dneska kdy by si lidi měli dávat pozor co o sebě zveřejní a jak se zachovají ano je to odraz společnosti.

    Facebook, Twitter, instagram nebo bůhvíco jiného... všechno má své limity i pravidla a taky své meze. Kor pokud se u někoho jedná o pracovní poměr... je to jako s těmi hackery... prostě lepší je hodně zvážit, než řezat. Chovat se tak jak se chovat má. Pak taky nevyjebávat s tou nesprávnou osobou pokud má navíc tady dle TIscali ještě statut SMRTI! beze srandy. *4* *3*
  • Matthew1J
    Opravdu netuším jak váš analytik přišel na to, že když nekdo na twitteru veřejně směruje na obchodního partnera kvůli obchodnímu problému takové hoviša tak jde o osobní věc.
    • Hnisavec
      Spoločnosť s ručením obmedzeným ako právnicka osoba patrí medzi obchodné spoločnosti definované v § 56 Obchodného zákonníka. Jej základným znakom je jej samostatná právna subjektivita vo forme právnickej osoby.

      Gabe = fyzická osoba, Valve = samostatný právny subjekt

      Vývojár mal zmluvu s Valve, nie s Gabom, twitter v ničom nenarážal ani nespomínal Valve.....
      • maros.goc
        Valve stiahlo hru zo Steamu, pretože vývojár hrozil smrťou jednému z ich zamestnatncov, tak čo dookola tu splietaš nejakú sročku a podobné nezmysly? Je Gabe zamestnancom Valve? Je. Hrozil vývojár smrťou zamestnancovi Valve? Áno, tak čo to toľko riešiš, keď v absoloútne žiadnom ohľade nemáš pravdu?
      • A ta sro ma nejake jednatele, vime? A ver tomu, ze pokud budes jakkoliv obchodovat s nejakou sro a verejne napises o jednateli te sro to, co napsal dotycny o Gabe a zaroven budes v takove pozici, ze nebudes pro sro zivotne dulezity, tak te kopnou hodne rychle do zadele.
      • a?

        Obchodní vztahy jsou především vztahy mezi lidmi. Neexistuje nic jako samotná firma - ta je vždy reprezentována někým. Když budeš urážet atd. významné představitele firmy, ta firma se s tebou logicky nebude chtít dále bavit a nebude chtít mít s tebou obchodní vztah.

        Vedle toho je více než vhodný si uvědomovat své postavení a plně ho respektovat. Ten vývojář byl pro Valve absolutně nedůležitý a stejně tak ta hra. Proto si mohli dovolit s ním nakládat, jak chtěli. Pokud by se jednalo o veledůležitou hru, nejspíše by to holt museli přejít.

        Valve reagovalo správně.
  • Mám otázku, co získám, když si koupím váš LEVEL? Všechny recenze jsou na internetu, témata pro mě nejsou zajímavý, redakční dotazník apod., považuji za ztrátu času. Nechci odpověď, že získám pěkný časopis atd. Navíc už ani do časopisu nedáváte hry, pro které si většina lidí časopis kupovala. Mám pro vás radu, když začnete k časopisu za 99 Kč dávat i PS3 hry, tak si vás časopis koupí ještě víc lidí.
    • Kupuj si Blesk,to čtou opravdoví lidi.
    • Vždyť jde o jasnýho trolla. Proč reagujete? *1*
    • Většina lidí si ten časopis kupovala kvůli hře? Ok.... :D
      • A kvůli čemu asi jinýmu? Kvuli informacím to rozhodně nebylo. Možná z nostalgie, ale to by si koupilo asi jen pár lidí.
        • Thorar
          Level si nekupuju kvůli recenzím a plné hře,ale kvůli článkům a tématům, které na českých herních serverech nenajdu.
        • Veskoslav
          Většina lidí se to kupovala kvůli článkům. Což ty evidentně nechápeš. Ty hry, co tam byly, tak byly v různých Humble atd. Jestli si kupuješ časopis kvůli hrám a ne kvůli článkům, kupuj si Score.
          • Sh4rPEYE
            Svatá pravda, Score je uplně ideální příklad. I když i ty hry už mne poslední dobou moc neoslovují...
          • A jakým článkům? Vše najdeš na internetu. Proč tedy kupovat časopis?
            • Veskoslav
              Ano Honzo. Místo toho, abych si 20 minut četl v poklidu, tak se budu dívat více jak hodinu. Na netu najdeš spoustu podobných článků, ale proč se obtěžovat. Jak říkám, evidentně není Level pro tebe (už jenom to, že si časopis kupuješ kvůli hrám o něčem vypovídá) a nedokážeš pochopit, že já si prostě jednou za měsíc udělám radost, dám za to mrzký peníz (3 dobrá pivka) a mám tak na 2-3 hodiny klidného čtení. Chápej, že většina z kupujících nekupuje Level kvůli hrám či recenzím, ale kvůli Retro, rozhovorům a tématům. A většinu na netu rozhodně nenajdeš. Takže nám nech Level kvůli čtení, ty si kupuj Score kvůli hrám a všichni budou spokojení.
            • For Honza: Tak proč jsi potom kupuji ještě časopis jako je třeba ATM(armádní technický magazín), nebo Letectví+Kosmonatika když všechny ty informace jdou vygooglit, když budu chtít ?
            • For Rohnal: Tady máš odkaz, navíc jsem ti přímo našel hodinový video, z konkurenčního webu.

              http://www.hrej.cz/tv/vidcast-51-jak-se-preklada-hra--11871/

              Tímto jsem zjistil, proč si kupujete časopis jako LEVEL. Jednoduše proto, že neumíte pracovat z internetem a najít si, co chcete. Tímto děkuji všem diskutujícím za spolupráci.
            • Tilwaen
              Většinu "časopisových" her najdeš na internetu v různých bundlech po dolaru. Proč tedy kvůli hrám kupovat časopis?
            • Kde na internetu najdu článek, o tom jak probíhá překlad her do češtiny?
        • normalne se kupuje platek kvuli informacim ale to by tyhle mrdky novinarsky museli delat poradnou novinarinu
    • ucho
      mě by teda PS3 hry nepřesvědčily. PS3 mám, ale většinu her, co jsem chtěl, už na ni mám... navíc s PS+ je zbytečné nějaké další hry kupovat. časopis si kvůli hrám mohou kupovat snad jen lidé, kteří si nemůžou hry kupovat na internetu.
    • Veskoslav
      PS3 hru? Vážně? Myslím, že otázku proč nekupovat Level sis zodpověděl, když tě zajímají pouze recenze. *7*
  • species
    Nevim co resite, Valve ma bez nadsazky monopol na digitalni distribuci, Gabe tu spolecnost zalozil a po cely ty roky vedl.

    Kdyz ho nekdo nas*re tak proc by pres svou spolecnost publikoval jeho hru?
    Valve nam muze vsem postrilet matky a utopit deti a stejne si ten steam vsichni nainstalujem a budem pouzivat, tak funguje monopol.

    Typek si mozna dvakrat rozmysli nez bude priste vyhrozovat(byt jen "ze srandy") nejvlivnejsimu cloveku v PC gaming prumyslu. *7*

    edit - a to ze ma v avataru gaba abych nasr*l GGG a podobny konzole exoty rozhodne neznamena ze sem jejich fanboy, nedavno sem prisel kvuli jejich VELICE SPATNY customer support o ucet co sem mel deset let, a co muzu delat? chvili sem kolem sebe kopal, nadaval a vyhrozoval ze uz si nic nekoupim a stejne uz mam druhej ucet. Posledni co by me napadlo je psat Gabenovi na twitter ze ho zabiju....
    • Veskoslav
      Doporučuji si zjistit, co je to monopol. Steam není a nikdy nebude monopol, protože nikdo ti nebrání ke vstupu na trh s novou digitální platformou omezenímy atd. Steam defacto může nahradit jiný. To, co popisuješ, tak je rozšířenost a to je rozdíl. Příkladem monopolu v oblasti OS je Microsoft, který má 86% trhu a vstup s novým systém je prakticky nemožný, protože by musel nabídnout něco naprosto revolučního a vývoj by stál šílené peníze bez zjištění šance na návratnost. Mimoto GoG má 22%, Origin 12% a Uplay 6% trhu.Steam má zbytek, tedy 60%.
      • Steam není monopol, ale jde o projekt s velmi silným postavením na trhu, které je velmi obtížné překonat a vytrhnout Steamu naprosto jasné vedení. Šanci mají jen ty projekty, které existují vedle Steamu a mají trochu jiné zaměření (třeba GOG). Trh nefunguje tak, že pokud příjde něco lepšího, prostě to nahradí to starší. Lidé si na něco zvyknou a je velmi obtížné je donutit ke změně. I proto kdyby přišel projekt lepší než Steam, není rozhodně zaručeno to, že Steam nahradí. Kromě toho kolem Steamu funguje banda fanboyů, která Steam neopustí nikdy.
      • ne, se divim co dneska v tech skolach uči. zjisti si co je monopol lol
        • Jack1947
          Výsledky hledání

          monopol
          Webové definice
          Monopol je jedna z forem nedokonalé konkurence, při které na straně nabídky existuje pouze jedna nabízející firma. Další formy nedokonalé konkurence pak jsou oligopol a monopolistická konkurence. ...
          http://cs.wikipedia.org/wiki/Monopol
        • p.s.
          to byla reakce na veskoslava
      • species
        Jo to sem rekl dobrou blbost s monopolem, za to se omlouvam.

        Kazdopadne mas nekde zdroj pro ty statistiky?A i tak se mi zda ze ta statistika je pro tenhle pripad irelevantni, prece nikdo z nich(mozna gog?) nedela zadny program nebo nejak extra nepodporuje nove vyvojare.

        Tim chci rict ze pokud sem mlady vyvojar co prave nasr*l Gaba, muzu si to v podstate hodit.
        • Veskoslav
          Pokud jsem idiot, ne mladý vývojář. To je zásadní rozdíl. A ano, stále se může obrátit na GoG a tam hru umístit, pokud se domluvíš a splníš pravidla nebo na Origin. uPlay je Ubisoft hry pouze, takže možnost stále máš. Dále pak máš možnost vytvořit vlastní stránku a hru prodávat přes ní jako to má například Star Citizen.
    • Chim
      Valve monopol nemá, to jen tak aby bylo jasno. Doporučuji něco si o tom slově nastudovat abys pak po světě netrousil nesmysly.
      • species
        po svete? opravdu? neplacas tu nesmysly ted ty?

        Nicmene mas pravdu, mel jsem misto "monopol" napsat "naprosto bezkonkurencne drtivy postaveni na trhu s digitalni distribuci pocitacovych her" to uz je ok ne?
        • Chim
          O tom "bezkonkurencne drtivy" by se dalo diskutovat. Ten zbytek je v pořádku.

          Internet je celosvětové médium takže... Po světe, ano.

          EDIT: Pokud je pravda to o těch 60% jak uvádí Veskoslav, tak samozřejmě odvolávám svou první větu, termín "bezkonkurencne drtivy" je zcela mimo diskusi.
  • Ježiš, jak dlouho se bude ten harant, který vyhrožoval špíčkovi smrtí, ještě řešit? *7*
  • Prasaak
    Osobně používám pejorativní výrazy v hovorové řeči nadmíru, leč je třeba vědět, kde se vulgarismy nehodí.....
  • ten vyvojar byl asi členem nejaky firmy, což je z pravniho hledika nezavisly subjekt. takže by valve nemelo za to trestat tu firmu. imo by je ta firma mohla žalovat u soudu (ušlý zisk, porušení smlouvy atd). pravda, to jsou jen takove domnenky
    • species
      Rekl bych ze Valve to ma urcite nejak pojisteny, jakoze si muze vybrat s kym bude a nebude spolupracovat a muze prerusit spolupraci z jakehokoli duvodu vcetne vubec zadneho duvodu.

      Tezko rict, jiste to samozrejme nevim ale imo si to Valve muze se svym postavenim dovolit
  • maros.goc
    ten kto nazýva Steam monopolom podľa mňa nemohol ani zmaturovať, tak hlúpy človek sa len tak ťažko nájde...nájsť dvoch pokope to je svetová rarita ...*cough* jejdasek a hnisavec ...
    • V jednej vete mas 7 gramatickych chyb. Ako si mohol zmaturovat zo slovenciny, ty madar v kukurici???
      • maros.goc
        Napis mi tu tie gramaticke chyby a pobozkam si zadok :-)... Ak myslis tym nedokončené vety a ich zaciatok malym písmenom tak ta musim upozornit ze takto do internetovych diskusiach pisrm uz od veky vekov, je to moj styl ;-)
        • Chybaju ti spravne 2 ciarky v prvej vete, pise sa taky nie tak hlupy spisovne, chyba ti dalsia ciarka, v jednej vete sa dve slovesa oddeluju ciarkou. Spravne ma byt len tak nenajde, nie najde. Plus velke pismena a bodky, s tymi to je tak 10 chyb. Nauc sa po slovensky najprv.
          • maros.goc
            Ah áno, ešte tebou avizovaná nespisovná fráza "tak hlúpy". Je mi ťa fakt ľúto, pretože "tak hlúpy" je úplne z hľadiska slovenčiny korektné ako keby som povedal "tak malý, tak obrovský, či tak hnisavý". Moho básnikov to využívalo presne v takom zmysle ako používali "ta" namiesto "tam". Prosím ťa, skús sa nabudúce držať viac pri zemi, pretože tvoje ego je tak veľké, ako je veľká tvoja namyslenosť.
            • Tu si na games, uz tolko za tym sectorom neplac, zmier sa s tym, zivot trolla ide dalej.
            • Hnisavec
              gramatika základnej školy ty tupá PC socka....nezáviď, mne je jedno, čo si ty myslíš, ja som vo svojom živote úspešnejší ako 99% Sectoru a nejaká nicka ako ty, mi je na saláme s celým Sectorom, ktorý všade inde považujú za PC stoku. Aspoň vidno, že akonáhle si si kúpil nejaký PC hučiaci šunt, je z Teba rovnaký PCkár ako ????, luboc a mantor....

              len chudák sa naváža do niekoho koho nepozná, ja som sa obul len do tvojej gramatiky = si chudák, čo nemá argumenty, píše ako hotentót, druhých opravuje a ešte i kope a uráža ako malé decko

              Ukazovacie zámená taký, toľký sú ohybné, skloňujú sa podľa vzoru pekný
              Napríklad:
              jednotné číslo - taký milý chlapec, takého milého chlapca, takému milému chlapcovi,o takom milom chlapcovi,s takým milým chlapcom,
              množné číslo – takí milí chlapci, takých milých chlapcov, takým milým chlapcom,o takých milých chlapcoch, s takými milými chlapcami.

              *15* *15* *15* *3* *3* *14* *3*
          • maros.goc
            Na čiarky ti môžem z vysoka vieš čo, ak píšem cez mobil. To je aj dôvod malých písmen a nedokončených viet. Čo sa týka tej problematiky, tak keď píšem cez mobil, absolútne mi na tom nezáleží a píšem presne tak, ako som to napísal hore = prakticky bez čiarok a bez základnej stavby viet.

            Čo sa týka toho "Spravne ma byt len tak nenajde, nie najde", tak si na veľkom omyle. Napísal som to absolútne správne, pretože najdôležitejšia časť toho súvetia je príslovka "ťažko" a preto sa k tomu hodí jedine "nájde", ktoré som napísal ja. Vieš, podľa toho čo hovoríš by veta mala vyzerať takto = "..., tak hlúpy človek sa len tak ťažko nenájde", lenže to je absolútny nezmysel, pretože "nenájde" by tam pasovalo len v prípade, ak by príslovka bola "ľahko", čiže " ..., tak hlúpy človek sa len tak ľahko nenájde".

            Takže nabudúce skús trocha vo svojej asi 1000krát zabanovanej makovičke aj pohnúť rozumom ešte predtým, než začneš poučovať, pretože dopadneš rovnako ako teraz. Tvoja falošnosť a pokryteckosť sa v posledných dňoch ukazuje v tých najvyšších hodnotách, no teraz sa k tomu pridáva aj bezobsažná hlúposť snažiaca byť maskovaná tvojou pseudošikovnosťou.

            Lenže, ty šikovný nie si, a preto sa tvoja hlúposť týči nad všetkými tvojimi zlými vlastnosťami. Zbytočne to maskuješ, si len povrchná, tupá testosterónovaná masa hnoja, ktorá tak plocho a neúspešne ťaží z niekdajšej slávy na Sectore, kde si bol za idiota, ale mal si ale aspoň štýl a preto som ťa nikdy neodsudzoval. No to je už dávno preč a pre mňa osobne si už len prázdnou bezvýznamnou smietkou, ktorú odvial studený zimný vietor kdesi ďaleko preč. A vieš čo je na tom najlepšie? To, že mi tá smietka absolútne vôbec nechýba.

            A apropo, čo sa týka chýbajúcich čiarok, to nie je chyba gramatiky, ale fonetiky .... (aha nedokončená veta ..)
          • species
            Smekam kolego, slusny rozbor *1*
        • species
          jestli je tvuj styl psat nesmysly tak to leccos vysvetluje.
          • ty už zalez ty vocase, smrdíš tady stejně jak ty nejvetsi magoři nolifeský co tu spamujou uz roky a myslej si buh vi jak sou známý a dulezity, ses stejnej vocas jak ty nejvetsi lejna tady, pečenej vařenej. Kde se vzal tu se vzal, jement dorazil a usídlil se tu... už se snad počítá mezi místní, trotl
            • species
              Jezisinky jen to ne, nejakej noname anonym trotl me nebere mezi svoje lidi, no co ja budu delat.

              A k tomu zalez muzu rict jen ..... ne.
    • species
      Zase ten divnej jazyk, jak velky cobol musi clovek byt aby psal na zahranicni web ve svem rodnem jazyce?
      • maros.goc
        Cesi slovencine rozumeju, nie je dovod pisat v cestine... Aj na sector chodia cesi a pisu po cesky.... Je to uplne normálne a vzdy ma potesi vedomie ze si stale rozumieme ako žiadne dva iné krajiny na svete..nic ale nie je dokonale a idylku musi vzdy niečo pokaziť, napríklad ako teraz ty ;-)
        • species
          Ja si te musim regulerne hazet do prekladace a zacina me to obtezovat, nechces to psat alespon anglicky? To je alespon svetovy jazyk a ne nejaka anticka hatmatilka nekde tamhle z vychodu.

          Bez urazky, samozrejme.
          • species
            hosi ja si rad delam prd*l ze slovaku(a moravaku, nemcu, rusaku... no v podstate ze vsech) a vy mi to tady docela kazite :(
            • species
              To je zas takovy placani do vetru cece, nemuzes ani nahodou vedet nic z toho co placas, takovyhle neopodstatneny kecy me nenadchnou. Zvlast od takovyho blba jako jsi ty.

              A vubec na me nereaguj, takovy prazdny kecy jdou fact mimo me.
            • Dogkiller
              Dělej si prd*l z plastelíny ty mamrde. Jsi obyčejná chudinka schovaná v internetové anonymitě, která uráží a naváží se do lidí, v reálu bys dostal po tlamě a běžel se schovat pod maminčinu sukni.
          • Veskoslav
            Děcko, co si musí házet slovenštinu do překladače....Bože, kolik ti je? 5?
          • Dogkiller
            Zalez ty xenofobe, jde mu rozumět úplně normálně a jestli tomu nechápeš, tak to vypovídá o tvé retardovanosti. Kdyby psal anglicky tak zase pičuješ že píše anglicky, prostě se ti nelíbí co napsal, tak urážíš, ostatně jako vždy... *6*
  • Proč se games stále paktuje s kolaborantem Grygarem? https://twitter.com/janchor/status/525654498698858497
    • Pane, na novinky.cz musíte zabočit na konci ulice doprava a pak rovně.
      • Dogkiller
        Takže evidentně novinky.cz dobře znáš a víš kde je najít. Zřejmě budeš i jedním z přispěvovatelů (jen pod jiným jménem než tady). *3*
        • Jistě, protože paranoidní ochrana kvazinárodní identity, to je můj druhý chléb.

          Je dobré znát místa, kterým se chcete obloukem vyhnout.
          • TheGGG
            předpokládám, že v rámci podpory multikulti jsi už začal trénovat sekáni hlav a výrobu dynamitu ze žvýkaček orbit.
            Halachalamatlala.
          • Dogkiller
            A pro jistotu si ta místa 20x denně zkontrolovat, jestli tam pořád jsou, viď? Je mi to jasné... *15*
            • Jestli jsi bez viny, první hoď kamenem.
            • Dogkiller
              Jejda, vidím, že s tebou budou mít v ústavu ještě hodně práce. Přesvědčit tě, že ve skutečnosti nejsi žádný Ježíš Kristus, ale jen obyčejný mekota blekota někde z Podkopné Lhoty... *3*
            • Ah, myslel jsem, že "všechno vím, všechno znám" je výsadou pouze mého Otce a brouka Pytlíka.
      • TheGGG
        ale má pravdu, počkej, až zakážou všechny tvý symboly.
  • TheGGG
    A já s rozhodnutím Valve souhlasím. Vyhrožovat smrtí se nemá. Kvůli tomu kktovi se Gabe zřejmě lekl tak moc, že zhubnul pár stovek kilo. Dostat ho do původní formy bude stát firmu miliony. Očekávám brzo nějaké vražedné slevy na steamu, na těch se nejvíc vydělá. Zrovna jako teď. Killer is dead, Saints row 3 a DI raptide + tuna DLCček, nakoupeno. Pěkně k ostatním hrám, které jsem ještě ani nenainstaloval.
    • species
      Sarcasmus na internetu nefunguje kamo, a co tady vubec delas? Nemas jit hrat Rome nebo AC-unity na 20fps? Nebo je to jeste 30fps? Uz si to nepamatuju ale urcite je to nejaky takovyhle maly smesny cislo kvuli kterymu PCckar ani nevstava z postele.
      • TheGGG
        zííív, tak to byl těžký podprůměr i na tebe. Kromě faktu, že mám na steamu víc her než ty a že jsem nijak netrollovat bych ti znovu rád připoměl, že i spousta PCčkářů hraje v 30fps. Jinak by mě hrozně zajímalo o jakým Rome to zase mluvíš, pravděpodobně ti napršelo do hlavy, protože rome ( celým názvem Rome II Total war) je PC exklusivní RTS, kterou by jsi jako velký PCčkář na kterého si tu hraješ měl znát. Samozřejmě tuto hru taky mám ve své knihovničce a pravidelně ji hraji. Takže zbohem, opět si se ztrapnil, než si příště budeš hrát na PCčkáře, zjistit si alespoň základní info. *3*
        • species
          Rome titulu je podstatne vic nez Rome 2, mel jsem na mysli Ryse son of rome. Ale jinak dobry, 3/4 postu si zaplacl mym preklepem dobre ty.

          Mozna mas vic her na steamu(coz neni zas takovej uspech vzhledem k tomu ze mam novej ucet asi tyden, dekuju valve) ale ja mam urcite vetsiho lulanka, dal docuram a muj tata by zmlatil tvyho tatu.

          A sbohem se pise se s.
          • TheGGG
            lol, teď to měníš. Si asi tak jediný, kdo ryse označuje za rome. Nesnaš se to teď obrátit proti mě. Zbytek ani nebudu komentovat, ale jsem si jistý, že ve školce tě mají za velkého mastera. Že ti zablokovali účet, je jen a jen tvoje chyba, když je někdo deb!l, tak si nese následky.
            • species
              Slusna prace, na to ze ti to trvalo jen dve hodinky, slusny.

              Jinak musis uznat ze mu to takhle hubenymu vubec neslusi.
            • TheGGG
              http://i.ytimg.com/vi/TWLM7o_EXt0/hqdefault.jpg
            • species
              touche.... touche.
            • TheGGG
              "Povidej i Gaben se ti smeje" WTF, ty už vážně těmi otylými prstíky ani nedokážeš něco napsat.
              BTW: mě se možná směje, ale tobě dává banány. *3*
            • species
              edit - ale jo budu.

              - samozrejme ze neoznacuju Ryse za Rome, jen me ta hra nezajima natolik abych si pamatoval jeji jmeno, nemenim nic.

              - to ze mi zablokovali ucet je samozrejme moje chyba, dekuji zes mi tu napsal naprosto zrejmou vec.

              - ty se tady chytis jednoho typa kdy sem si spletl nazev a povazujes to za argumentaci? Usmevne :)

              Povidej i Gaben se ti smeje, tobe a tve sbirce chujovin na steamu. :(
      • neztrapnuj nás PCčkáře tady, ne každej je trotltroll jak ty
    • je prislovi: "slovem neublizis". proste o nic nejde, dneska se všecko bere moc vážne ani nemužeš dneska nahlasit že je na letisku bomba abys nemel problemy. Pritom je to jen legrace
      • TheGGG
        "slovem neublizis"
        Tak to asi dotyčný neznal Slovo moci.
    • ..a ani nenainstaluješ. A nainstaluješ-li, nezahraješ. A zahraješ-li, nedohraješ.
      • TheGGG
        ale hezky se na ně dívá v knihovničce *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit