Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Ne youtuber rakovina už metastázuje na games. Zachraň se kdo můžeš.
    • na YT neni nic špatneho, pravda každy si vybere kanal ktery odpovida jeho mentalni vybave
  • A dovidenia dopočutia, tento fight club s určitosťou vynechám.
    • Mart9
      A proč?
      • Pozrem sa na zoznam hostí a nikoho tam jednoducho nepoznám, a na ich názory už dupľom nie som zvedavý, pre mňa absolútne nezaujímavý diel fight clubu.
        • Kdyz nikoho z nich neznas, tak nemuzes vedet, jestli jsi zvedavej na jejich nazory... Asi hodne poslouchas maminku a tatinka doma a to je cely :)
        • Jack1947
          Zas tak zlý to nebylo, zase změna no. Navíc to bylo i dlouhé... i když to jak tak na to koukám tak to je spíš negativům.
        • Coffin.Corner
          Čekal jsem cokoliv, ale tak přiblblý zdůvodnění teda rozhodně ne... *15*
    • alespon sis mohl vypnout zvuk a podivat se na holky
      • Myslíš ako Pavla? On zmenil pohlavie?
        • ne myslel jsem tu holku v kšiltovce
      • + *15*
    • docela by me zajimalo, proc tu mizeji prispevky neporusujici zadny pravidla a jeste za to dostanu ban, nekdo si tu leci mindraky, nebo co? *6*
      • species
        na tohle se ptam jiz od pocatku veku
      • Delsi dobu pozoruju ze kdyz prijde do fight clubu host tak se nesmi do diskuzi psat absolutne nic negativniho a kdyz je tam zenska tak to plati desetinasobne.
        • Pravda z nějakého důvodu mi u minulého dílu byl smazán příspěvek, kde jsem přirovnával Olejníka k Izerovi a hned to bylo pryč. Přitom v tom nic urážejícího nebylo tak nevím...
        • protože #PC Master Race # na Games. cz jsou sexistická hov@da a redakce to dobře ví, tak jedná předem.
      • To je jednoduche *1* Bud ses nima, nebo proti nim *3*
  • RazorProduction
    Jak som videl ze su tam youtubery a ta blondina,tak tenhle dil z radostov vynecham *7* *6* Games mam rad preto pretoze su premna ako retro,ako Gothic 1-2 nic samu nevirovna,ale zacina si je.at do seba primitivne kydy a decka cosu radoby hviezdy a toja neznasam *16* nabuduce uz rovno Rytmusa len preto ze si kupil diamantovu PS4... *10*
    • TheGGG
      retro lidi jako ty jsou k pláči
      • del0
        To fakt sedí, od krále novodobých trapáčků. *15*
        • TheGGG
          Fake del0 se zase ozval. Vyšel ti na glitchstarteru ten černobílý jednopixelový projekt "Del0, život bez mozku"? Hipsteři budou plakat nadšením věř mi. Příběhy z prdel0va života, Epizoda 1 Del0s origin aneb kde evoluce udělala chybu. 10/10 máš zajištěných. jen IGN ti dá 9/10 Too much Del0.
  • FC sleduju pravidelně. Vypl jsem to u 5. minuty, kdy měl vypasený sedlák s kšiltovkou jakýsi nejapný žertík s kabinkou - tomu se fakt zasměje akorát 10-ti leté děcko.

    Chudák Pavel, takhle zabít hodinu a půl... No nicméně jsem zvědav, až tahle "jůtůb" mánie pomine, protože to bude dělat každej, jak si chtějí tyhle individua hledat práci - "Dobrý den, moje pracovní zkušenost je 10 let jutubingu? Jééé hele moucha ahahahah POZOR NA TU MUCHU AAAAAAA JDE PO MĚ..."
    • Paulcz
      No jako proč ne, lepší než strávit celej život v zaprděný továrně nebo v zaprděným kanclu jako zaměstnanec. A budoucnost to má, osobně se mi to líbí už jen proto, že danej člověk žije z toho co mu lidi dají a nejde např. o lemply z České televize co jsou na stejný intelektuální rovině a já to musím platit hned několikrát a v reálném světě by se nikdy neuživili. Navíc věřím, že se to časem vyvine a budou převažovat lidi co mají něco v hlavě a projev na úrovni.
      • Jak víš, že by se neuživili? Pokud vím, tak při nástupu do ČT podepsali klauzuli, že nebudou dělat melouchy a budou výhradně pracovat pro ČT. Vím minimálně o jednom moderátorovi, který musí zakázky s díky odmítat.
        • Paulcz
          Ale jo mezi těmi 3000 zaměstanci se najdou šikovní lidé. Třeba pořad jako Hydepark by byl schopný se uživit. A asi jsem to napsal blbě, tak jak to dělají teď by se neuživili jelikož je nic nenutí dělat pořádně, efektivně apod.
      • Jack1947
        Lemply v ČT nemají reklamy tak vydírají placením i rozhlasu který neposloucháš. To je dobře aspon někdo jim tady fandí. *3*
    • sam jsem zvedavej, jak to s nima, youtuberama, nakonec bude

      na me to pusobi podobnym dojmem jako kdysi byly vselijaky reality show, lidi na to kouknou nebo budou koukat jen dokud jim nedojde, ze na tech lidech neni nic zajimavyho

      nakonec se uzivi jen ti s nejakym talentem, a tento mladik na me pusobil naprosto obycejnym dojmem a otevrene priznavam, ze se divim stejne jako ti amici, kde sebral v tomhle regionu 400 000 subscriberu (coz byla v ty zaplave zbytecnych informaci od nej aspon jedna o necem vypovidajici)

      jeho vypraveni o tom vidconu ci co to bylo, by se mohlo zfilmovat a pouzivat k muceni veznu na guantanamu
      • Jack1947
        Asi ták no druhá věc je že je to ani nebude muset moc zajímat pokud neprofárají všechny prachy tak mají více než dobrý důchod. (vynikající).

        Pomine a budou se leda dloubat v nose... nechápal sem reality show ale dejme tomu jetebery už vůbec ne jednou to pomine. Sláva je jen dočasná souhlas.
  • no boha. tieto kydy si radsi nepustim
  • corfer
    Až na Pavla osazenstvo tohohle podcastu vystupuje přesně tak, jak káže společenský stereotyp o hráčích. Moderátor je evidentní oldschool, což kvituju, ale ty tři ,,hvězdičky", kde dvě pózujou, že jsou ve skutečnosti hardcore hráčky a nolifers a jeden v červeným triku, kterej se zoufale snaží týhle nálepky zbavit – to je fakt děs a hrůza... A tyhle lidi pro nás dneska hodnotí hry a říkají si novináři...
    • nightborne
      Není nad trochu zdravé generalizace, že =).
  • Na tomhle videu je krasne videt jaka je dnesni herni uroven. Podotykam ze neketeri akteri videa spolupracuji i z televizi, coz je uz nejake informacni medium. Nazor jestli je to dobře nebo spatne at si každý udela sam.

    PS: nedavno jsem koukal asi na 10 dilu poradu Indian který se vysila i v televizi, něco tak falesne strojeného a hloupého jsme snad v zivote nevidel. Ale mozna jsem uz starej a nerozumim tomu.
    • 10 dilu? obdivuju tvou vydrz, ja se nedokazu prenest pres ten fiolovo vlezlej hlas, takze porad ani hodnotit nemuzu
      • tak abych si udelal nazor tak jsme tech 10 dilu vydrzel, jako nektere (opravdu jen nektere) recenze nejsou tak spatne, celkem vystihuji danou hru, je na nich videt ze to skutecne hrali. Jde spis o tu prezentaci a vymyvani mozku téma nejhorsima mainstream nazorama které si lze představit. Mam za to ze tenhle porad nese největší zasluhu na tom jak třeba dnesni mladez vidi hry, a z toho jdou na me krapet mdloby:)
  • Tihle jutubeři a blogerky to je něco hroznýho. Jako blbá záliba je to ok ale brát za to peníze mi přijde dost ujetý. Sleduju to u svého 8 letého synovce, který místo toho aby se naučil hrát mise v GTA tak radši sleduje nějaké paka na youtube. Pak z něj padají věci jako ou šit nebo ou fak. Pro nás starší bude vždycky těžké pochopit novou módu. Vůbec se nedivím, že dnes vychází samé no brain hry, vždyť ty děcka jsou čím dál tím tupější *1*
    • Paulcz
      Ta hrá má rating 18+ (PARENTS SAY age 13+. KIDS SAY 14+), takže jestli to někdo nechá hrát 8 letého kluka tak je trošku magor.
      • Jack1947
        Spíše mu šlo o to jak je dnešní generace, zaseklá sleduje vřeštící Jewtubery, jak hrají hry a hry pomalu hrát neumí ani ty jednoduché dnešní. Tyhle jím dou příkladem, smutné... pak někdo vytáhne trapnou poznámku jako třeba TGGG o nějakých důchodcích je to čistě z provokace...
        • Paulcz
          Na výchovu mají největší vliv rodiče, takže to není problém "dnešní generace", ale té předchozí. A pokud někdo tvoří "no brain" hry nebo jiné věci tak to jsou opět rodiče.. :)
          • Jack1947
            Dohadovat se samozřejmně nebudu. Z poloviny ano ale ty jim neřikají jak se mají chovat tak furt lepší než kdyby běhali venku a dělali bůhvíco že...
    • Přitom z GTAčka by se ou šit nebo ou fak nenaučil, že? *7*
      • Tilwaen
        Ale zažil by si to, nechápeš? Pro tak staré lidi, jako je tony, je životní zkušenost zřejmě klíčová. Takhle nová mladá generace si nezřízeně říká ou šit a ou fak, aniž by za tím stála léta propařených nocí, je tupější než naše generace a ještě navíc se jim líbí něco, co nám by se v jejich věku líbilo taky, ale odmítáme si to připustit. Tahle móda! To za mých mladých let...
        • TheGGG
          naprostý souhlas, někteří diskutující se chovaj, jak kdyby jim bylo 80 a měly doma továrnu na blbý kecy.
          • jako kdyby jim bylo 80, řikáš, tedy moudře, rozumně, vyspěle a s nadhledem a zkušeností? to by sedlo na PC komunitu, pak je tu ovšem ještě druhá skupina, která se chová, jako by jim bylo 10 a to je o dost horší *7*
            • TheGGG
              ne moudří, ale opilí nostalgií a neustále remcající na svět. Hlavně nenávist k mladší generaci a automatické očekávání úcty a respektu. Úctu a respekt si člověk musí zasloužit a né ji očekávat. Zdejší rádoby HC hráčská elitka je takový ekvivalent protivných důchodců co si myslí že mají patent na rozum. Nevím a nechápu ten místní hate, já sám toho týpka nesleduju a vím, že existuje mnoho cosplayerek lepších než ty dvě slečny, ale to neznamená, že budu bůčet a hýkat na diskuzi a vydávat to za rozumný světonázor.
        • no, tak to říkáš ty a nikdo jiný v této diskusi *3*
          • nebo to byl nepovedený pokus o čtení mezi řádky? *7*
  • Toho youtubera jste si mohli odpustit, nekoukatelný s tímhle šaškem. A to jsem ještě slušný.
  • Příšerná doba! YT plné netalentovaných lidi, bez skillu, bez přednesu a profesionality kteří jsou za to placení a co hůř bráni na zřetel! Takže se pro dnešní generaci lidi stavá druhořadá tvorba standartem! A obecně divák jako takový ale i samotný hřáč si pomalu a jistě navyká na jakýsi kompromis. Jak jinak si vysvětlit produkty jako avatar, prometheus, terminator 5, hobbit... ale i ze sféry her jako např. hw zaostalost, 720p, 30fps, porty, assasin creed a modely dlouhodobých her obecně a jejich prodejnosti a můžete to stáhnout téměř na cokoliv! Vyrobky od apple, samsung, technika obecně, motorky auta, potraviny atp. Vše jen poukazuje na pokles selského rozumu, soudnosti, znalostí atd. V dnešní dobe je duležitější popíjení kávy, sdílení nesmyslů a sociálně uzavřený život. Doufám že jen začínám být příšerný PESimista a že se pletu!
    • TheGGG
      klasická stará konzerva ala novinky cz. Na YT je mnoho úžasných a skvělých bavičů a talentů s miliony subscriberů, stačí jen sledovat ty správné lidi. Odebírám tak 50 yutuberů a žádný z nich není uřvaný kiddos, jak říkám, stačí si jen vybrat. Podobně to platí i pro filmy, vyjmenoval jsi pár těch špatných za dlouhou dobu, ale fakt že vyšla i spousta kvalitních snímků úmyslně ignoruješ. navíc takový avatar rozhodně špatný film není. Tím co jsi napsal o hrách už jen dokazuješ, že jsi přestárlý zhrzený retrofil, který se nechytá a tak musí křečovitě hateovat vše co baví ostatní lidi. Vyšla a vyjde spousta skvělých her, viz witcher 3, nový MGS, bloodborne... Je toho spousta. Další totální nesmysl je kec o HW zastaralosti. Podle jakých měřítek to určuješ? Podle těch pár procent hráčů co mají počítače za 50 000? No a co ti vadí na dlouhých sériích, je snad věc každého člověka, co hraje a co ho baví a žádný snobský mravokárce co si myslí, že má patent nadávat ostatním do ofcí mu do toho nemůže mluvit. V tom moři her co vyjdou, se ten jeden Ass uplně ztratí. Ty ostatní kecy o špatných mobilech (kup si Nokia 3210), motorkách a autech (oboje se neustále zlepšuje), potravin (stačí nakupovat ve správných obchodech a správné produkty) jsou jen xsmíchu. Nic nepoukazuje na pokles selského rozumu, ale jen na to, že jsi zahořklý jak volič KSČM. BTW: co je špatnýho na popíjení kávy, to dělají lidi už pěknejch pár. Sdílení "nesmyslů" je taky jen subjektivní názor. Je vidět, jací lidé sem chodí, podle počtu liků co máš. Zahořklíci. *3*
    • apple bez jobse to jen sudla na miste, pomalu by si mohli zmenit motto na "think same"

      (uz to s nima vypada jak s konzolema, misto skutecny alternativy, jako byl v minulosti, je z toho jen dalsi znacka v rade jinych znacek)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit